کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

اطلاعیه مهم جهت دارندگان دستگاه Pa3X

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

” اقدام جهت تعمیر ” درپاسخ به فراخوان ” اخطار ایمنی مشتری “

در بررسی دستگاه های Pa3X،مشکل غیر عادی مشاهده شده که بروی تعداد کمی از دستگاه های Pa3Xدر مدلهای (۷۶کلید و ۶۱کلید ) تاثیر میگذارد . از این رو باطری های این مدل دستگاه ها می بایست تعویض گردد . در برخی از شرایط خاص ، باطری معیوب ممکن است بطور تصادفی دچار اتصال کوتاه شده و به کل دستگاه Pa3Xو یا قسمتی از آن صدمه جدی بزند .

ازآنجا که اکثر باطری های بکار رفته در ساخت این دستگاه بدون مشکل می باشند و از طرف دیگر بروز این مشکل در شرایط بسیار نادر و خاص اتفاق می افتد ، مشکل ذکر شده تا قبل از تاریخ آوریل ۲۰۱۲ توسط دپارتمان QC ( کنترل کیفیت ) شرکت KORG کشف نگردیده است .

متاسفانه به دلیل عدم وجود روشی جهت ردیابی دستگاه های Pa3X که دارای باطری معیوب می باشند ، بنابر احتیاط ، لازم است تا باطری تمامی Pa3Xهایی که تا تاریخ آوریل ۲۰۱۲ تولید و روانه بازار شده اند ، تعویض گردد.اگر چنانچه دستگاه Pa3X شما از طرف کارخانه KORG ، یا نماینده شرکت KORG در کشور محل اقامت شما ، ویا همچنین نمایندگان معتبر فروش در شهر محل اقامت شما رفع اشکال شده باشد ، برچسبی مبنی بر برطرف شدن مشکل دستگاه به شکل زیر بر روی دستگاه نصب گردیده است .

خوشبختانه ، تعویض باطری کار بسیار آسانی است . دستگاه Pa3X به نحوی طراحی گردیده است تا کاربران در هر زمان ، خودشان توانایی تعویض باطری را داشته باشند و نحوه چگونگی تعویض باطری در صفحه ۲۶۶ کتابچه راهنمای همراه دستگاه به روشنی توضیح داده شده است .

باطری دستگاه توسط خود کاربر به سادگی قابل تعویض است . هر چند اگر چنانچه در تعویض باطری با مشکلی روبه رو هستید و یا این امر به راحتی برای شما قابل اجرا نیست و یا نگران بروز خطرات ناشی از این امر هستید ، این مسئله توسط نمایندگی KORG کشور محل اقامت شما ، به سادگی قابل انجام خواهد بود .

شرکت KORG تا اواسط ماه می تمامی باطری های جایگزین را به نمایندگان خود در سراسر جهان ارسال خواهد نمود . به شدت توصیه و تاکید می کنیم تا قبل از رسیدن باطری های جایگزین حتما باطری موجود بر روی Pa3X خود را از محل مربوطه خارج نمائید . هدف اصلی قرارگیری باطری بر روی Pa3X سرعت بخشیدن به زمان روشن شدن و آماده به کار دستگاه می باشد . باطری موجود ، بر روی هیچ یک از عملکردهای دیگر دستگاه ، تاثیری نخواهد گذاشت . هنگامی که باطری بر روی دستگاه قرار داشته باشد مدت زمان راه اندازی دستگاه از هنگام روشن شدن زیر یک دقیقه خواهد بود حال آنکه این امر بدون حضور باطری بین۲تا ۳ دقیقه و آن هم بسته به مقدار حافظه اطلاعات PCM که توسط کاربر اشغال گردیده است می باشد . پس چنانچه ملاحظه می نمائید می توانید حتی بدون وجود باطری نیز ، از Pa3X خود استفاده نمائید .

باطری تعویض شده حتما باید به شرکت KORG عودت داده شود . بنابراین چناچه باطری جدید دستگاه شما توسط نمایندگی KORG و همچنین عوامل مجاز فروش به شما تحویل گردد ، از شما درخواست می شود تا باطری قدیمی را تحویل دهید .

مراحل انجام کار :

۱٫ به کمک راهنمای قید شده در صفحه ۲۶۶ دفترچه راهنمای دستگاه ، باطری Pa3X را از محل خود خارج نمائید .

۲٫ شماره سریال Pa3X خود را در دسترس داشته باشید .

۳٫ با مرکز خدمات پس از فروش و یا فروشگاه معتبر KORG که دستگاه خود را از آنجا تهیه نموده اید و یا نمایندگی KORG کشور خودتان تماس حاصل نمائید . چنانچه اطلاعی از نماینده KORG کشور محل اقامت خود ندارید به آدرس زیر مراجعه نمائید (در ایران لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۷۰۲۴۵۰ تماس حاصل فرمایید) :

http://www.korg.co.jp/english/distributors/index.html

۴٫ احتمالاً نماینده کشور شما توضیحاتی را مبنی بر چگونگی روند تعویض باطری به زبان شماارائه داده باشد ، پس در ابتدا وب سایت نماینده را بررسی نمائید .

۵٫ نحوه تعویض باطری Pa3X خود را با نماینده KORG هماهنگ کنید .

۶٫ لطفاً به خاطر داشته باشید که باطری قدیمی را به نماینده ، یا عامل فروش ( یا کسی که باطری جدید را به شما تحویل میدهد ) تحویل نمایید .

عذرخواهی و پوزش ما را در مشکل بوجود آمده بپذیرید . صمیمانه به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که دورادور تمامی مشکلات کاربران را بررسی و برای رفع آن اقدام می نمائیم – شرکت