کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

دریافت نرم افزار های رایگان موسیقی برای دستگاههای NANO SERIES , NANOKEY

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

شرکت KORG دریافت نرم افزار های رایگان موسیقی را از طریق وب سایت به روشی آسان و سریع فراهم نموده است.

شرکت KORG از آغاز به کار وب سایت تخصصی با آدرس www.Korg-License-Center.com از تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۱۰ میلادی مطابق با ۷ تیرماه ۱۳۹۱ خورشیدی، که به منظور دسترسی و دانلود سریع و آسان و راه اندازی نرم افزار های موجود به همراه محصولات Controller شرکت KORG خبر می‌دهد.

محصولات سری MICROKEY, NANOSERIES2 همراه با کوپن‌های تخفیف عناوین نرم افزاری همچون سینتسایزر نرم افزاری M1 Le متعلق به شرکتKORG نرم افزار تولیدکننده صدای Drum با عنوان Ez Drummer متعلق به شرکت Toontrack , و نرم افزار Live از مجموعه نرم افزارهای آهنگسازی توسط کامپیوتر DAW متعلق به شرکت Ableton که مجموعه دارای ارزشی بالغ بر ۸۰۰ دلار است , ارائه میگردد. کاربران توسط این مجموعه نرم افزاری فوق العاده قوی که بصورت همراه با محصول ارائه شده است می توانند از هم اینک اقدام به آهنگسازی نمایند.

یک کارت حاوی PIN Code در جعبه محصولات KORG Controller موجود می باشد. در وب سایت معرفی شده با ورود کد مربوطه در قسمت متناسب با همان کد , نرم افزار مرتبط بلافاصله قابل دریافت خواهد بود. شرکت KORG به ارائه نرم افزارهای دیگر در آینده از طریق همین وب سایت ادامه خواهد داد. آخرین اطلاعات مربوط به License ها و کوپن های شامل تخفیف از طریق سایت KORG-License-Center.com در دسترس قرار خواهند گرفت.

از هم اکنون برای کاربران NANO2 نرم افزارهای “Ultra Analog Session ” , “Strum Acoustic Session” تولید شرکت Acoustic Systems از طریق ارسال PIN Code موجود در جعبه دستگاه , قابل دسترس خواهند بود.

در حال حاضر، نرم افزارهای موجود بر روی سری های MICROKEY و NANOSERIES2 شامل:

۱- KORG Legacy Collection Special Bundle(MS-20,Polysix,Mono/Poly,M1,WAVESTATION,MDE-X *تنها جهت استفاده برای : microKEY-61

M1 Le -2 * جهت استفاده برای: MICRO KEY-37/61,NANOKEY2,NANOPAD2,NANOKONTROL

EzDrummer Lite -3

Ableton Live Series -4* کوپن تخفیف

Lounge Lizard Session -5

Ultra Analog Session -6

Strum Acoustic Session -7

می باشند.