کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

+AW2

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

معرفی

دیگر هیچ مشکلی برای کوک کردن سازهای انتقالی در گروه های موسیقی و ارکسترها وجود ندارد.

ویژگی‌ها:

• امکان Transpose برای سازهای انتقالی مثل بادی چوبی‌ها و بادی برنجی‌ها

• امکان الصاق به ساز

• طراحی مناسب برای انواع مختلف سازها

• دارای دو گیره‌ی بزرگ و کوچک متناسب با انواع ساز

• امکان تغییر جهت به چهار سمت متفاوت روی ساز

• وضوح تصویر حتی در محیط‌های تاریک به دلیل روشنایی صفحه

• امکان انتخاب میکروفن داخلی یا استفاده از piezo sensor برای دریافت بهترین عکس‌العمل از دستگاه

• امکان نمایش آکوردهای درست ماژور و مینور برای دستیابی به صدایی زیبا و دقیق در هم نوازی‌ها

• عملکرد Meter Reverse، جابجایی جهت اطلاعات روی نمایشگر هنگام تغییر وضعیت تیونر روی ساز از حالت عمودی به افقی و برعکس

• امکان ذخیره‌ی انرژی به سبب تنظیم نور نمایشگر به صورت خودکار و عملکرد خاموشی اتوماتیک در صورت عدم استفاده در مدت زمانی معین

دکمه‌ی Transpose

برخی از سازها منطبق با نت متداول ارکستر یعنی «دو» صدا نمی‌دهند. به این سازها انتقالی می‌گویند. تیونر منحصر به فرد ما به نوازندگان این قبیل سازها، امکان کوک کردن ساز را در کلید متعلق به خود آن‌ها می‌دهد. با فشار دکمه‌ی Trans می‌توانید کلید مورد نظر خود مثل فا، سی یا می را انتخاب کنید.

روشنایی زمینه‌ی صفحه باعث می‌شود که اطلاعات روی صفحه به راحتی دیده شوند.

میزان نور در مکان‌های مختلف هنگام اجرا، متفاوت است. به خصوص در سن‌های اجرا و یا اجراهایی که شب هنگام انجام می‌شود همیشه مشکل کمبود نور وجود دارد. به همین دلیل سه وضعیت متفاوت نور صفحه برای AW2+ در نظر گرفته شده است. وضعیت Off یا خاموش برای محیط‌های کاملا روشن، وضعیت Soft برای محیط‌های نیمه روشن-تاریک که در این وضعیت انرژی باتری کمتر مصرف می‌شود؛ و نهایتا وضعیت Auto که در آن صفحه کاملا روشن است و برای محیط‌های تاریک مناسب است. اگر تیونر در وضعیت Auto باشد، هنگامی که صدایی به آن وارد نشود به صورت خودکار به حالت Soft، تغییر می‌کند تا از مصرف بی مورد باتری جلوگیری شود. علاوه بر نور صفحه، فونت‌های بزرگ به کار رفته در صفحه نمایشگر و عقربه‌ی نمایشگر فرکانس صدا، باعث بهتر دیده شدن اطلاعات موجود می‌شوند.

چرخش در چهار جهت

بخش نمایشگر تیونر و گیره به گونه ای به هم متصل شده‌اند که تیونر بتواند بیشترین دامنه‌ی حرکت را به چپ، راست، بالا و پایین داشته باشد. به این ترتیب نیازی نیست که حالت طبیعی بدن خود را هنگام نوازندگی، برای کوک کردن ساز تغییر دهید.

طراحی مناسب گیره ها

محل مناسب برای وصل کردن تیونر در سازهای مختلف متفاوت است. به همین دلیل AW2+ دارای دو گیره است، یکی کوچک و دیگری بزرگ تا بسته به نوع ساز بتوانید از یکی از آن‌ها برای وصل کردن تیونر استفاده کنید. طراحی همیشگی korg برای گیره های این تیونر باعث می‌شود که تیونر به راحتی و با ثبات بالا به ساز متصل بماند. گیره‌ی بزرگ برای سازهای بادی و زهی مناسب است و گیره‌ی کوچک‌تر برای سازهایی مثل ترومپت و ترمبون.

پاسخگویی دقیق برای تشخیص فرکانس اصوات

AW2+ برخلاف وزن و حجم کم خود، محدوده‌ی گسترده ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. Pickup و میکروفن داخلی دستگاه تمام شرایط را برای اخذ کامل صدا حتی در محیط‌های شلوغ فراهم کرده‌اند. با عوض کردن زاویه‌ی قرارگیری تیونر از عمودی به افقی یا برعکس نوشته های روی نمایشگر نیز تغییر جهت می‌دهند و به این ترتیب خوانا تر خواهند بود. . باتری مورد استفاده در این تیونر CR2032 است و طول عمر آن ۱۵۰ ساعت است. امکانات دیگری از قبیل خاموش شدن خودکار یا پایداری اطلاعات پس از خاموشی نیز در این تیونر موجود است.

مناسب برای تمرینات گروهی

کوک نبودن سازها در یک گروه، هنگام اجرای آکوردها بیش از هر زمان دیگر مشخص می‌شود. با تنظیم فرکانس فاصله‌ی سوم ماژور یا مینور نسبت به پایه‌ی آکورد در تیونر، می‌توانید صدای دقیق به دست آورید.