کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

AW2G

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

معرفی

Clip-On Guitar Tuner

AW2G در رنگ‌های متنوع- قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی، بنفش و صورتی- برای مدت محدودی عرضه می‌شود. رنگ مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید یا یک کلکسیون از این محصول در رنگ‌های متفاوت برای خود بسازید.

یک وسیله‌ی مورد نیاز برای سازهای زهی. AW2G به راحتی به سرپنجه نصب می‌شود. کوک دقیق ساز شما حتی در محیط‌های پر سر و صدا با این تیونر تضمین شده است. نمایشگر روشن این محصول، برای دید بهتر، حتی در محیط‌های تاریک در نظر گرفته شده است.

ویژگی‌های محصول

• تیونری با قابلیت اتصال به سرپنجه‌ی ساز، ایده آل برای نوازندگان سازهای آکوستیک

• در دو رنگ سفید (AW-2GWH) و مشکی (AW-2G).

• گیره‌ی این تیونر آن را کاملا روی ساز ثابت نگه می‌دارد

• امکان تنظیم زاویه‌ی قرارگیری تیونر روی ساز

• وضوح تصویر به علت روشنی صفحه نمایشگر

• تغییر وضعیت خودکار میزان مصرف انرژی هنگامی که صدایی توسط تیونر دریافت نمی‌شود.

• امکان استفاده از میکروفن داخلی یا piezo sensor برای بهبود کارکرد تیونر

• عملکرد Meter Reverse امکان دیدن نمایشگر را در هر زاویه ای فراهم می‌کند.

• عملکرد Calibration فرکانس‌های متنوعی از اصوات را به عنوان مرجع برای نوازنده پخش می‌کند.

• عملکرد خاموشی خودکار در صورت عدم استفاده، به علت حفظ طول عمر باتری

• دارای عملکرد حافظه‌ی پشتیبان

کوک دقیق، سریع و قابل اتکا

از آن جایی که استفاده از تیونر هایی که به ساز وصل می‌شوند، برای نوازندگان بسیار راحت است، و همه‌ی موزیسین‌ها برای کوک ساز خود به صداهایی دقیق نیاز دارند، AW2G تولید شد. نمایش فرکانس اصوات با عقربه و صفحه نمایش بزرگ و روشن و امکان تغییر زاویه‌ی تیونر روی ساز، وضوح تصویر را بیش از پبش بالا برده است. در هر موقعیتی، بدون کمترین استرس می‌توانید ساز خود را با AW2G کوک کنید.

امکان تنظیم زاویه‌ی قرارگیری تیونر روی ساز

قسمت نمایشگر تیونر و گیره به گونه ای به هم متصل شده‌اند که به هر چهار سمت چپ، راست، پایین و بالا می‌توانند تغییر جهت دهند. این گونه شما می‌توانید تیونر را به هر سمتی که کار با آن راحت‌تر است بچرخانید و صفحه نمایشگر را راحت‌تر ببینید.

روشنی صفحه نمایشگر، وضوح آن را حتی در محیط‌های تاریک تضمین می‌کند.

میزان نور نمایشگر تیونر قابل تنظیم است. مکان‌های تاریک مثل سن، محل قرارگیری ارکستر، ضد نور، تاریکی غروب و شب هنگام همیشه مشکل سازند. میزان نور AW2G در سه سطح قابل تنظیم است : حالت Off یا خاموش برای مکان‌های روشن، حالت Soft برای مکان‌های تاریک و زمان هایی که می‌خواهید نیروی باتری را حفظ کنید، و وضعیت Auto برای مکان‌های بسیار تاریک و داشتن نور بیشتر در نمایشگر. بدین ترتیب شما در هر وضعیتی می‌توانید سازتان را کوک کنید. به علاوه وضعیت Auto در صورتی که تا ده دقیقه صدایی به تیونر وارد نشود یا دکمه ای فشار داده نشود به Soft تغییر می‌کند و میزان نور کاهش می‌یابد تا از مصرف بی دلیل باتری جلوگیری به عمل آید. تمام جزئیات برای کوک کردن دقیق ساز از استفاده از فونت‌های بزرگ تا نمایش اختلاف فرکانس اصوات با عقربه برای درک بهتر، در نظر گرفته شده است.

گیره‌ی اختصاصی

گیره‌ی این تیونر برای سازهای دارای سرپنجه مثل گیتار طراحی شده است. سطح داخلی گیره قابل تنظیم است و به همین دلیل می‌تواند تیونر را به صورت کاملا ثابت روی ساز نگه دارد. قسمت نمایشگر تیونر می‌تواند به هر بخشی از گیره متصل شود. اگر تیونر را طوری به ساز وصل کنید که نمایشگر آن پشت به سرپنجه باشد، مخاطبان آن را نخواهند دید و شما می‌توانید سازتان را دور از چشم دیگران به راحتی کوک کنید.

قابلیت بالای کوک:وسعت صوتی زیاد، دقت بالا

به رغم اندازه‌ی کوچک و سبکی، این تیونر وسعت صوتی بسیار بالایی را ( A0–C8 ) برای کوک ساز پوشش می‌دهد. کارکرد دستگاه به صورتی است که حتی در محیط‌های شلوغ نیز کوک دقیقی را برای ساز فراهم می‌کند. هم چنین شما می‌توانید از میکروفن داخلی دستگاه برای کوک استفاده کنید. اگر از تیونر به صورت عمودی استفاده کنید، عقربه های آن بالاترین بخش را به صورت رو به بالا نشان می‌دهند. این تیونر با باتری CR2032 لیتیوم کار می کندو اگر نور نمایشگر خاموش باشد، طول عمر باتری تا ۱۵۰ ساعت خواهد بود. امکانات دیگری از قبیل خاموش شدن به صورت خودکار و داشتن حافظه‌ی پشتیبان نیز در این تیونر کوچک موجود است.