کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

CA1

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

دستگاه CA-1  تیونر کروماتیک است که با توجه به خصوصیات فوق العاده اش نسبت به تیونر های ارزان قیمت دیگر، انتخابی مناسب برای هر نوازنده می باشد. این تیونر دارای مشخص کننده Pure Major و Minor third است که برای گروه نوازان بسیار مناسب است. خصوصیت خاموش شدن خودکار از اتلاف باتری جلوگیری می کند.

برجستگی های محصول

تیونر جمع و جور، مناسب جهت استفاده در گروه بادی برنجی ها و یا ارکستر

طیف گسترده تشخیص  نت از C1 تا C8

صفحه نمایش LCD با دقت بالا با شبیه سازی سیستم عقربه ای

خروجی یک نت مرجع از طریق قابلیت Sound out

قابلیت تنظیم وCalibration  جهت کوک های مختلف در کنسرت

جلوگیری از اتلاف باتری توسط قابلیت خاموش شدن خود به خود

حافظه پشتیبان

استفادۀ مستمر در حدود ۱۰۰ ساعت

تیونر کروماتیک با صفحه نمایش LCD و شبیه سازی عقربه ای بسیار جمع و جور

چیزی که در تمام دنیا KORG را مورد علاقه همگان قرار داده است، دقت بالا و کیفیت است. و هم اکنون CA-1 تبدیل به پرفروش ترین تیونر مخصوص نوازندگان گروهی شده است. به همراه مشخصات از قبیل نشان دهنده Pure Major و تولید نت مرجع از طریق بلندگو داخلی در کنار بقیه مشخصات یک تیونر معمولی، باعث شده تا CA-1 به یک تیونر کروماتیک با قابلیت های بالا و در عین حال بسیار فشرده و جمع و جور تبدیل شود.

طیف وسیع شناسایی نت

این یک تیونر کروماتیک کوچک قابلیت تشخیص طیف گسترده ای از نت های مابین بازه نت C1 (هرتز۳۲٫۷۰  ) تا نت C8 ( هرتز۴۱۸۶٫۰۱ ) با سرعت و دقت بسیار بالا برای سازهای بادی، زهی و کلیدی و سازهای دیگر را دارد. این تیونر ارکستر، حتی برای کوک کردن نت های با رجیستر های پایین که عمدتا دارای اصوات فرعی بسیار و تشخیص بسیار سخت می باشند نیز مناسب است. میکروفون حساس و دقیق داخلی باعث تشخیص صوت مربوط به ساز میگردد. همچنین جهت استفادۀ دقیق تر می توان از میکروفون بسیار حساس و دقیق CM-100 که بطور جداگانه عرضه می گردد، استفاده نمود.

بدنه فوق العاده کوچک

هرچند که CA-1 بسیار ظاهر کوچک و جمع و جوری دارد اما فریب ظاهر کوچک آن را نخورید! این تیونر همراه با مشخصات برجسته ای که دارد، محصولی مناسب جهت کوک کردن طیف گسترده ای از سازهای گوناگون است. قابلیت حمل آسان از استودیو تا Stage از دیگر مزایای آن است.

کیفیت بالای LCD

قسمت اندازه گیری کوک به شکل عقربه ای بر روی صفحه LCD نمایش پیدا میکند. علاوه بر این حالت گویای عقربه ای، وجود LED هایی که حالت کوک را در فرم های کوک دقیق، کوک بیشتر یا کوک کمتر نشان می دهند نیز برای تشخیص بهتر در دسترس قرار گرفته اند.

خروجی صدا

علاوه بر قابلیت بصری موجود در صفحه برای کوک کردن، امکان شنیدن یک نت به عنوان مرجع از خروجی صدای دستگاه وجود دارد تا بتوان در صورت لزوم نت مورد نظر را از طریق گوش نیز کوک نمود. با هر بار فشار کلیدSound  نت ها به اندازه یک نیم پرده مابین A4-Bb4 که عموما برای کوک سازهای بادی بکار می روند، تغییر می کنند. با فشردن و گرفتن کلیدSound، نت ها به فواصل نیم پرده از C4 تا C5 (یک اکتاو ) جهت کوک توسط گوش تغییر پیدا می کنند.

تنظیم Calibration

قابلیت تنظیم Calibration باعث می گردد تا بتوان کوک استاندارد را در موارد خاص تغییر داد. این بازه از ۴۱۰ هرتز تا ۴۸۰ هرتز به فواصل یکسان ۱ هرتز قابل تغییر می باشد. به کمک قابلیت Memory Backup حتی با خاموش کردن دستگاه، کوک تنظیم شده ( تغییر یافته از حالت استاندارد به حالت دیگر) عوض نخواهد شد.

( این تغییرات به هنگام تعویض باتری، پاک شده و به مقدار اولیۀ پیش فرض خود باز خواهد گشت)

خاموش شدن خود به خود

جهت جلوگیری از اتلاف باتری ، اگر برای مدت ۲۰ دقیقه از دستگاه استفاده نشود، بطور خودکار دستگاه خاموش خواهد شد.

استفادۀ مستمر بطور تقریبی نزدیک به ۱۰۰ ساعت

طراحی فوق العاده جالب دستگاه با مصرف بسیار پایین باعث گردیده تا بتوان در حدود ۱۰۰ ساعت استفادۀ مستمر و پیوسته از این دستگاه را تجربه کرد.

* حتی با وجود اینکه ممکن است نت مورد بررسی در بازه تشخیص دستگاه قرار داشته باشد، ولی ممکن است به دلیل وجود اصوات فرعی بسیار زیاد، دستگاه قادر به تشخیص نت نواخته شده نباشد.