کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Dolcetto-T

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

تیونر گیره‌ای/مترونوم

راه‌حلی مورد اعتماد برای کوک درست

تیونر گیره‌ای دقیق با دیدی واضح. تیونر/مترونومی برای سازهای ارکسترال

سری تیونرهای Dolcetto آخرین محصول از تیونرهای گیره‌ای سازهای ارکسترال AW هستند که برای افزایش دقت در کوک، مستقیم به ساز وصل می‌شوند. این سری تیونرها در سه نوع‌اند: (Dolcetto (AW-3M برای انواع سازها چه کوچک و چه بزرگ، (Dolcetto-T (AW-3T مخصوص ترومپت و ترومبون،(Dolcetto-V (AW-3Vکه متناسب با ساختار ویلن و ویولا ساخته شده است. مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

تیونرهای KORG با سابقه‌ی ۳۵ ساله در دقت و حساسیت همیشه ممتاز بوده‌اند. Dolcetto نیز از این قاعده مستثنا نیست. نمایشگر این نوع تیونر، جدید و دارای دیدی بسیار واضح است. مترونوم نیز برای تمرینات ریتم موجود است. خلاصه آن که تیونر- مترونوم Dolcetto یک یار بی‌بدیل و حامی، در اجراهای شماست.

تیونر گیره‌ای که مستقیم آن را به سازتان وصل می‌کنید: متناسب برای انواع سازهای ارکسترال؛ کوچک و بزرگ

گیره‌ی بزرگ Dolcetto باعث می‌شود که بتوانید آن را به هر سازی از جمله، کلارینت، ساکسوفون، آبوا، هورن، توبا، ویلن سل و کنترباس؛ وصل کنید. امکان چرخش تیونر در ۳۶۰ درجه و ۱۸۰ درجه به جلو و عقب و هم چنین لولای موجود در این تیونر سبب می‌شود که وضوح دید به حداکثر ممکن برسد و کوک کردن در حالت طبیعی بدن و ساز میسر شود. این تیونر برای سازهای انتقالی نیز مناسب است، می‌توانید سازها را با مرجع نت دو و سازهای انتقالی با می بمل و سی بمل را با این تیونر کوک کنید.

• تیونر/مترونوم گیره‌ای

 Dolcetto تیونر/مترونومی برای سازهای ارکسترال چه کوچک و چه بزرگ، دارای کارکرد انتقال

 Dolcetto-T مخصوص ترومپت و ترومبون

 Dolcetto-V متناسب با ساختار ویلن و ویولا

 دارای عملکرد مترونوم

• ویژگی‌های اصلی

 دقت و حساسیت بالا همان طور که از KORG انتظار می رود.

 نمایشگر جدید با وضوح دید بالا، روشن و خوانا از هر زاویه‌ای

 مقاوم و بادوام

 کاربری آسان با استفاده از دکمه‌های روی دستگاه

• سایر ویژگی‌ها

 دارای درجه‌بندی و نمایش تمام نت ها روی این درجه‌بندی

 عملکرد خاموش شدن خودکار برای صرفه‌جویی در مصرف باتری هنگام فراموشی خاموش کردن دستگاه

 دارای حافظه برای بازیابی اطلاعات بعد از خاموش شدن

 دارای کیسه‌ی حمل در تعداد محدود

تیونر/مترونوم گیره‌ای که مستقیم می‌توانید به ساز وصل کنید.

Dolcetto –T دارای گیره ی کوچکی است که اختصاصا برای الصاق به سازهایی مانند ترومپت، ترومبون و… طراحی شده است. این تیونر را می توانید به گونه ای روی ساز قرار دهید که بیشترین و بهترین دید را برای کنترل کوک داشته باشید؛ مانند Dolcetto، عملکرد انتقال که در کوک سازهای انتقالی بسیار مهم است در این تیونر نیز وجود دارد.

دارای مترونوم

بخش مترونوم دستگاه دارای قابلیت قطع و وصل صدا و تنظیم میزان نماست؛ بنابراین هر آنچه برای تمرین ریتم مورد نیاز است؛ در خدمت شماست.

*مترونوم و تیونر همزمان قابل‌استفاده نیستند.

ویژگی‌های اصلی که راحتی بی‌سابقه‌ای در کاربری به ارمغان آورده‌اند.

دقت و حساسیت بالا که همیشه از Korg انتظار دارید.

وقتی حرف تیونرهای گیره‌ای می‌شود، همه بیشتر به فکر راحتی استفاده از آن می‌افتند تا دقت آن؛ اما حقیقت این است که زمانی که احتیاج به کوک کردن ساده و سریع دارید – مثلاً روی سن- آن چه بیش از همه اهمیت دارد، دقت و حساسیت کوک است. از زمان تولید اولین تیونر «سوزنی» در سال ۱۹۷۵ با نام WT-10 تا به امروز پیشرفت زیادی حاصل شده است؛ تا این که امروز در Dolcetto شاهد بیش‌ترین دقت و حساسیت هستیم. به محض آن که ساز را به صدا در می‌آورید یا شروع به خواندن می‌کنید، با دقت هر چه تمام، نت مربوط به صدا توسط تیونر نمایش داده می‌شود. اگر از pickup استفاده کنید، صدای اطراف به تیونر نرسیده و می‌توانید ساز خود را در همهمه‌ی ارکستر به راحتی و با دقت کوک کنید.

نمایشگر جدید وضوح دید بالایی را رقم می زند.

نمایشگر پیشرفته با LCD جدید و روشن، به طرز محسوسی قابلیت دید صفحه را بالاتر برده است. تضاد رنگ صفحه با درجه‌بندی‌های به‌کاررفته و نام نت به این وضوح کمک کرده است. به این ترتیب کوک دقیق در هر جایی؛ حتی محیط‌های تاریک تضمینی است!

مقاوم و بادوام

تیونر وسیله‌ای است که همیشه و همه جا مورد استفاده است، بنابراین مقاومت و دوام آن بسیار مهم است. Dolcetto به صورتی بسیار مقاوم طراحی شده است تا همیشه در کنار شما باشد و تأثیر شگرفی بر اجراهایتان بگذارد. مکانیسم تغییر باتری نیز برای کمک به دوام دستگاه و جلوگیری از صدمه به بخش‌های مختلف آن تغییر کرده است.

کاربرد آسان با استفاده از دکمه‌های روی دستگاه

با وجود این که Dolcetto تیونر بسیار پیشرفته‌ای است؛ طراحی و استفاده از آن بسیار ساده است. ۴ دکمه روی دستگاه وجود دارد که کار شما را بیش از پیش تسریع می‌کنند. برای تشخیص ساده‌تر دکمه‌ی روشن/خاموش از سایر دکمه‌ها، روی آن یک برآمدگی کوچک قرار گرفته است.

سایر کارکردها

دارای درجه‌بندی، عملکرد خاموش شدن خودکار و حافظه

تلاش زیادی برای اضافه کردن قابلیت‌ها و هر چه آسان کردن کار شما صورت گرفته است: امکان دریافت صدای مرجع تمامی نت ها، خاموش شدن خودکار تیونر برای حفظ باتری در صورتی که فراموش کرده باشید دستگاه را خاموش کنید و حفظ تنظیمات شما حتی پس از خاموش کردن تیونر از این جمله‌اند.

دارای کیسه‌ی حمل در تعداد محدود

کیسه‌های کوچکی در تعدادی محدود برای حمل ایمن تر و راحت تر در نظر گرفته شده است.