کرگ موزیک | KORG Music
021-66758152 - 021-88851660

DS-DAC-100

تاریخ انتشار : 2019/04/09

صدای زیبا-طراحی زیبا: DS-DAC-100

تنها صدای زیبا برای ما کافی نیست، ما به دنبال ظاهری زیبا نیز هستیم.

کمی از شلوغی های روزمره فاصله بگیرید و یک عصر دلپذیر غرق در موسیقی مورد علاقه ی خود بسازید. ابزار موسیقایی که نمی توانند زیبایی موسیقی را در سطح حرفه ای به گوش شنونده برسانند؛ قادر نخواهند بود برای دقایقی انسان را از روزمرگی نجات دهند. اما DS-DAC-100 برای شما آرامش به ارمغان می آورد. چرا که ظاهری منحنی و زیبا دارد ، پانلی دارد که استفاده از آن بسیار ساده و مجهز به کلیدهای چرخان تنظیم شدت صداست ، اندیکاتورهای آن با کیفیت LED اند و نیز مجهز به جک هدفون است.لرزش های دستگاه به علت استفاده از فلز در پانل پایینی به حداقل خود رسیده است.

به علت درخواست اهالی موسیقی و مهندسان صدا در این محصول کانکتورهای XLR برای تنظیم صدای خروجی تعبیه شده است.

مشخصات:

• صدا و طراحی زیبا

• AudioGate 3 و DS-DAC ساده ترین و در عین حال کاملترین سیستم با کیفیت اجرا به صورت پلی بک را با هم ایجاد کرده اند.

• تبدیل DSD به صورت زنده برای دستیابی به صدایی بهینه

• پلی بک DSD با کیفیت صدای اصلی برای فایل های ۲٫۸۲۲۴ تا ۵٫۶۴۴۸ مگاهرتز

• طراحی سخت افزاری با کیفیت بسیار بالا برای دستیابی به استانداردهای دستگاه های ضبط سری MR

• دارای دو درایور Win/Mac که اختصاصا برای AudioGate 3 و سری DAC طراحی شده است.

• PHONON SMB-02 DS-DAC EDITION مختص محصولات USB DAC کُرگ

“AudioGate 3” و “DS-DAC series”— ساده ترین سیستم پلی بک صدا

کافیست DS-DAC-100/100m را با کابل یو-اس-بی به کامپیوتر خود وصل کنید ، تا سیستم پلی بک با کیفیتی برای خود دست و پا کنید. این سیستم شامل نرم افزار AudioGate 3 است که اصوات را از کامپیوتر به صورت پلی بک با بهترین کیفیت اجرا می کند ؛ و نیز DS-DAC-100/100m که داده های AudioGate 3 را به یک سیگنال آنالوگ برای اجرا از طریق هدفون یا بلندگو تبدیل می کند. برای پلی بک یک فایل صوتی کامپیوتری، نرم افزار و سخت افزار-هر دو به یک میزان- مهمند. نقص در هر یک سبب می شود که به صدای مورد نظر خود دست نیابید. کرگ با سابقه ی طولانی مدتی که در تولید سخت افزارها و نرم افزارها داشته، از ملزومات دستیابی به کیفیت بالا آگاه است و می تواند امکان منحصر به فردی برای پخش موسیقی ایجاد کند.

تبدیل DSD به صورت زنده برای دستیابی به صدایی ایده آل

تبدیل آنالوگ DSD به صورت دقیقا همزمان با اجرا، راز کیفیت بالای پلی بک از طریق هدفون و یا سیستم صوتی شماست. فایل های صوتی از قبیل MP3 و WAV می توانند از کامپیوتر و یا حتی CD به صورت همزمان با پخش به داده های DSD با ۵٫۶۴۴۸ مگاهرتز تبدیل و از طریق نرم افزار AudioGate 3 به صورت پلی بک اجرا شوند. از آنجایی که تبدیل یک داده ی بسیار با کیفیت DSD به علت حجم بالای مورد نیاز برای پردازش توسط یک سخت افزار به تنهایی ممکن نیست، از نیروی کامپیوتر شما برای انجام این فرآیند استفاده می شود. این کار از طریق استخراج اطلاعات از منبع موسیقی قبل از فرستادن آن ها به DAC صورت می گیرد. DS-DAC-100/100m داده ی صوتی را که برای DSD طراحی شده است دریافت می کند و آن را به یک سیگنال آنالوگ ایده آل برای پلی بک تبدیل می کند. با این روش حتی ممکن است جزییاتی را که قبلا پنهان شده بودند و به گوش شما نخورده بودند؛ بتوانید بشنوید.

امکان پخش فایل های DSD در محدوده ی ۲٫۸۲۲۴ تا ۵٫۶۴۴۸ مگاهرتز

کُرگ جزء اولین شرکت های صوتی است که روی مزیت های کیفیت بالای DSD تمرکز کرد و از DSD به عنوان فرمتی برای ضبط توسط سری دستگاه های ضبط MR استفاده کرد. و حالا سایت های مهم موسیقی مانند Blue Coast Records و Channel Classic Records داده های خود را با این فرمت توزیع می کنند و تولید کنندگان مهم صوتی دستگاه های USB DAC روانه ی بازار کرده اند. کیفیت بالای فرمت DSD برای استفاده در پلی بک ها مورد تایید اهالی فن قرار گرفته است. کیفیت داده های DSD توسط “DSD native playback of DSD data” که توسط این دستگاه USB DAC به بهترین شکل خود به دست کاربر می رسد. امکان پخش داده ها از ۲٫۸۲۲۴ تا ۵٫۶۴۴۸ مگاهرتز توسط این واحد صوتی وجود دارد تا اصوات بیش از گذشته با کیفیت واقعی خود اجرا شوند.

طراحی سخت افزاری با کیفیت بسیار بالا برای رسیدن به سطح سری ضبط صوت های MR

انتقال داده ها به صورت “انتقال ناهمزمان” صورت می گیرد، بدین ترتیب که زمان انتقال با USB clock کامپیوتر همزمان نیست و در نتیجه کمترین وقفه و یا اختلال در هنگام پخش موسیقی به صورت پلی بک صورت می گیرد.

نیروی محرکه توسط یک USB تامین می شود تا از بروز هرگونه صدای اضافه و noise در اثر جابجایی سیم و غیره جلوگیری شود.

مبدل DA از CS4398 بهره می برد، همان جزء قابل اعتماد و با کیفیتی که در سری MR نیز به کار رفته است. به یمن وجود این بخش کیفیت اجراها همانند MR-1000 بوده و این دستگاه به یک استاندارد در استودیوهای حرفه ای تبدیل شده است.

درایورهای Win/Mac اختصاصی برای AudioGate 3 و سری DS-DAC

داده های موجود در کامپیوتر می باید با کمترین میزان از بین رفتن اطلاعات به DS-DAC-100m منتقل شوند. به این منظور کرگ درایورهای همیشگی را در این محصول گنجانده است تا اجرای پلی بک داده ی DSD، هنگامی که داده ها از طریق کابل یو-اس-بی و با همان فرمت منتقل می شوند و سپس فرمت آن ها در DA تغییر می کند ، مانند صدای اصلی در منبع صوتی باشد. کرگ برای حصول اطمینان از سازگاری نرم افزار پلی بک و DAC، از تجربه های سالیان خود بهره برده و درایورهایی ساخته که عملکردی با ثبات دارند و هم در سیستم عامل ویندوز و هم مکینتاش می توانند پلی بک هایی بسیار با کیفیت داشته باشند.

چرا سیستم AudioGate صدای بهتری دارد؟

نرم افزار AudioGate از کامپیوتر برای محاسبات مورد نیاز جهت تغییرات D/A استفاده می کند و این گونه از عملکرد کند یک سخت افزار خارجی دوری می کند. بدین ترتیب پردازش اطلاعات به صورت ایده آل صورت می گیرد و کیفیت اولیه ی صدا حفظ می شود.

کرگ با استفاده از دهه ها تجربه در تولید ضبط های DSD و استفاده از تکنولوژی تبدیل دو سویه ی فرمت های DSD/PCM به بازتولید صدایی بسیار دقیق بدون کوچکترین کاهشی در کیفیت، دست یافته است.

هدفون های PHONON SMB-02 اختصاصا برای محصولات یک بیت DS-DAC کُرگ

• تنظیم صدای KORG DSD با کیفیتی بالا برای استفاده در استدیو

• بهترین تجربه ای که می توانید از پلی بک داشته باشید با استفاده از space definition فوق العاده، و مشخصات فرکانس و phrase انحصاری DSD

• مونیتورینگ با دقت بالا

• دارای گوشی های ضخیم اما سبک که به راحتی در گوش قرار می گیرد و حتی طی ساعات طولانی خستگی برای گوش ایجاد نمی کند.

برچسب ها :
دسته بندی ها :