کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

ESX1SD

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

معرفی

ESXD1SD با افزایش حجم SD card خود و به روز کردن pattern ها، هنوز هم برای رقص و موسیقی الکترونیک و برای هنرمندان خلاق سراسر دنیا، وسیله ایضروری به شمار می‌آید. کاربری ساده، امکانات بالا و قدرت صوتی بی بدیل، همانند قبل چشمگیر است. تمامی این ویژگی‌ها، ESXD1SD را به محصولی تبدیل کرده است که می‌باید داشت!

ویژگی‌ها:

• کاربری ساده، امکانات بالا و قدرت صوتی بی بدیل، همانند قبل چشمگیر است. تمامی این ویژگی‌ها، ESXD1SD را به محصولی تبدیل کرده است که می‌باید داشت!

• Pattern های حداکثر یک دقیقه ای، ساخته شده توسط اساتید روز موسیقی الکترونیک و رقص

• بخش‌هایچندگانه‌ی سمپل که استفاده از سمپل های متنوع را به طرق مختلف امکان پذیر می‌کند: one-shot، keyboard(برای اجرای سمپل ها به صورت کروماتیک)، stretch(برای مطابقت سمپل ها با تمپو) و slice(برای بریدن سمپل ها)

• قابلیت اتصال زنجیروار سه افکت استریو برای تغییر اصوات با شدت بیشتر

• فیلترهای Crisp و مدولاسیون speedy-smooth

• Sequencer داخلی step برای تولید بهینه‌ی موسیقی

• عملکرد Motion Sequence حرکت ولوم های چرخان را ذخیره و دوباره اجرا می‌کند.

• استفاده از صفحه‌ی کنترل گر ribbon و ولوم کشویی برای ساخت جملات موسیقی الهام بخش توسط arpeggiatorقدرتمند

• Auto BPM Detection تمپو را بر اساس قطعه‌ی در حال پخش از منبع صوتی خارجی که از طریق جک ورودی audio به دستگاه متصل شده، تنظیم می‌کند.

ابزار حیاتی برای رقص و موسیقی الکترونیک، دوباره متولد شد.

ESXD1SD دوباره متولد شد!! محصولی کماکان بی مانند که سبب شده ELECTRIBE ها در برابر سایر محصولات مربوط به رقص و موسیقی الکترونیک قد علم کنند؛ این بار با SD card پرحجم و program ها و Pattern هایمتناسب با موسیقی امروز، برای استفاده‌ی بی حد و مرز در خدمت شماست.

SD card انعطاف پذیر و ساده برای ذخیره‌ی داده ها

تمامی Pattern ها و داده های مربوط به آهنگی که ایجاد کردید به سرعت روی SD card ذخیره می‌شود. بدین ترتیب می‌توانید داده ها را به راحتی و بدون نیاز به کامپیوتر، مدیریت کنید. حجم ۳۲ گیگا بایتی این SD card خیال شما را بابت انبار کردن تلی از صداها راحت کرده است! ما تطابق فرمت ها را نیز مد نظر قرار داده‌ایم. این گونه،داده‌هایی که ایجاد کرده‌ایددر نسخه های جدیدتر این محصول نیز قابل پخش است.

Pattern های به روز، ساخته شده توسط استعدادهای جوان

داده های پیش ساخته‌ی جدید با دقت تمام از میان صداها و Pattern هایی که توسط هنرمندان برای ELECTRIBE ساخته شده بود، از سراسر دنیا انتخاب شده است. تمام انواع موسیقی چه به صورت پخش آهنگ‌های پیش ساخته و چه به صورت اجرای زنده با این محصول قابل دستیابی است.

تعامل با این دستگاه به علت استفاده از صفحه کنترل‌گرribbon و ولوم های کشویی از قبل بهتر شده است. افکت‌ها، , Motion Sequencing و طول Pattern ها افزایش یافته است. فیلتر انحصاریما، به شما امکان انتخاب Low Pass، High Pass، Band Pass یا Band Pass Plus را می‌دهد.

حداکثر ۲۶۵ عدد Patternمی‌تواند در حافظه‌ی داخلی قرار گیرد. می‌توانیدPattern ها را با هم ترکیب کنید،داده‌یmute و حرکات ولوم چرخان را اضافه کنید و حداکثر ۶۴ آهنگ بسازید. برای شروع از ۱۹۲ عدد Pattern شامل house، hip-hop،R&B،electronica، drum’n’bass، techno،trance و سایر Pattern هایی که از قبل بارگذاری شده استفاده کنید. با استفاده از عملکرد stepمی‌توانید با هر ریتم عجیب و غریبی همراه شوید. با استفاده از Pattern Sets،Pattern هایی که بیشتر استفاده می‌کنید، در دسترس مستقیم شمایند. با استفاده از SmartMediaداده ها سریع ذخیره و بارگذاری می‌شوند.

ورودی Audio، پردازش سیگنال‌های خارجی را از طریق فیلتر و افکت‌هاامکان‌پذیرمی‌کند. یک خروجی نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است. ولوم های چرخان و سوئیچ‌های جلوی قاب دستگاه کنترل،مهم‌ترین پارامترهای صدا را کنترل می‌کنند و به شما امکان می‌دهند اصوات را در طول یک اجرای زنده تغییر دهید و حسی مشابه حس استفاده از سینتسایزری آنالوگ داشته باشید.

برچسب ها :
دسته بندی ها :