اخبار کرگ ایران


عنوان خبر: انتشار نرم افزارstyle pack volume 31 (Style - vol. 31) برای سری Pa : Pa4X، Pa100 و Pa700

تاربخ خبر:28 تیر 1397

- خلاصه

- 8 استایل جدید (Pop, Dance)

https://www.korg.com/features/arrangers/bonusware

قابلیت استفاده در:

• Pa4X, Pa4X Oriental*

• Pa1000

• Pa700, Pa700 Oriental

*به خاطر استفاده از صداها و درام کیت های جدید، Pa4X با OS v2 نصب شده برای استفاده از این استایل ها مورد نیاز است.

- نحوه ی نصب:

داده ها را در وضعیت "Media" بارگذاری کنید یا از ست در وضعیت Direct استفاده کنید. راهنما تصویری در فایل pdf وجود دارد.

توجه: فلش یو اس بی با حداقل 10 مگابایت حافظه ی خالی مورد نیاز است.

.

عنوان خبر: با خرید controller های KORG ، نرم افزار Reason Limited جایزه بگیرید.

تاربخ خبر:7 دی 1392

با خرید هر یک از محصولات microKEY از نوع 25،49 و 61 کلید و یا nanoSERIES 2، نرم افزار شگفت انگیز DAW یعنی Reason Limited را به طور رایگان دریافت کنید. مشتریان محترمی که قبلا این محصولات را خریداری کرده اند نیز می توانند از این امتیاز بهره مند گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به http://www.propellerheads.se/products/reason-limited/ مراجعه کنید. هم چنین برای ثبت کد دریافت نرم افزار - که روی کارتی در جعبه ی دستگاه قرار دارد- در سایت و دانلود نرم افزار به http://www.korg-license-center.com/index.php?hl=en مراجعه کنید.

عنوان خبر: جدول سازگاری نرم افزارهای KORG با سیستم عامل مکینتاش نسخه Mac OS X 10.9 Mavericks

تاریخ خبر: 27 آذر 1392

جدول اطلاعات مربوط به آخرین تغییرات سازگاری نرم افزار های KORG با سیستم عامل های مکینتاش را از اینجا دریافت کنید.


عنوان خبر: ابطال گارانتی و خدمات پس از فروش به دلیل انجام تغییرات روی دستگاه های سری PA

تاریخ خبر: 9 آذر 1392

احتراما همان طور که در گذشته تاکید شده است؛ هر گونه تغییر و دستکاری (در اصطلاح رایج ارتقا) در دستگاه های KORG که توسط تعمیرکاران متفرقه انجام می پذیرد، مورد تایید کمپانی KORG نیست و باعث ابطال گارانتی و خدمات پس از فروش می شود.


عنوان خبر : دریافت نرم افزار های رایگان موسیقی برای دستگاههای NANO SERIES , NANOKEY

تاریخ خبر : 10 تیر 1391

شرکت KORG دریافت نرم افزار های رایگان موسیقی را از طریق وب سایت به روشی آسان و سریع فراهم نموده است.

شرکت KORG از آغاز به کار وب سایت تخصصی با آدرس www.Korg-License-Center.com از تاریخ 27 ژوئن 2010 میلادی مطابق با 7 تیرماه 1391 خورشیدی، که به منظور دسترسی و دانلود سریع و آسان و راه اندازی نرم افزار های موجود به همراه محصولات Controller شرکت KORG خبر می‌دهد.

محصولات سری MICROKEY, NANOSERIES2 همراه با کوپن‌های تخفیف عناوین نرم افزاری همچون سینتسایزر نرم افزاری M1 Le متعلق به شرکتKORG نرم افزار تولیدکننده صدای Drum با عنوان Ez Drummer متعلق به شرکت Toontrack , و نرم افزار Live از مجموعه نرم افزارهای آهنگسازی توسط کامپیوتر DAW متعلق به شرکت Ableton که مجموعه دارای ارزشی بالغ بر 800 دلار است , ارائه میگردد. کاربران توسط این مجموعه نرم افزاری فوق العاده قوی که بصورت همراه با محصول ارائه شده است می توانند از هم اینک اقدام به آهنگسازی نمایند.

یک کارت حاوی PIN Code در جعبه محصولات KORG Controller موجود می باشد. در وب سایت معرفی شده با ورود کد مربوطه در قسمت متناسب با همان کد , نرم افزار مرتبط بلافاصله قابل دریافت خواهد بود. شرکت KORG به ارائه نرم افزارهای دیگر در آینده از طریق همین وب سایت ادامه خواهد داد. آخرین اطلاعات مربوط به License ها و کوپن های شامل تخفیف از طریق سایت KORG-License-Center.com در دسترس قرار خواهند گرفت.

از هم اکنون برای کاربران NANO2 نرم افزارهای "Ultra Analog Session " , "Strum Acoustic Session" تولید شرکت Acoustic Systems از طریق ارسال PIN Code موجود در جعبه دستگاه , قابل دسترس خواهند بود.


در حال حاضر، نرم افزارهای موجود بر روی سری های MICROKEY و NANOSERIES2 شامل:

1- KORG Legacy Collection Special Bundle(MS-20,Polysix,Mono/Poly,M1,WAVESTATION,MDE-X *تنها جهت استفاده برای : microKEY-61

M1 Le -2 * جهت استفاده برای: MICRO KEY-37/61,NANOKEY2,NANOPAD2,NANOKONTROL

EzDrummer Lite -3

Ableton Live Series -4* کوپن تخفیف

Lounge Lizard Session -5

Ultra Analog Session -6

Strum Acoustic Session -7

می باشند.


عنوان خبر : ارسال اطلاعات دستگاه PA3X جهت تعویض باطری

تاریخ خبر : 12 اردیبهشت 1391

با توجه به اطلاعیه شرکت کرگ و عرض پوزش به دلیل مشکل پیش آمده و ضرورت تعویض باطری لطفاً اطلاعات ذیل را به آدرس ایمیل این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید ارسال فرمایید.

نام و نام خانوادگی - مدل دستگاه – شماره سریال دستگاه – آدرس پستی - تلفن

پس از دریافت باطریها جهت تعویض آنها با شما تماس گرفته خواهد شد .

لازم بذکر است کلیه هزینه های حمل و نقل و باطری بر عهده S.M.K - نماینده KORG در ایران - می باشد .


عنوان خبر : اطلاعیه مهم جهت دارندگان دستگاه Pa3X

تاریخ خبر : 12 اردیبهشت 1391

" اقدام جهت تعمیر " درپاسخ به فراخوان " اخطار ایمنی مشتری "

در بررسی دستگاه های Pa3X،مشکل غیر عادی مشاهده شده که بروی تعداد کمی از دستگاه های Pa3Xدر مدلهای (76کلید و 61کلید ) تاثیر میگذارد . از این رو باطری های این مدل دستگاه ها می بایست تعویض گردد . در برخی از شرایط خاص ، باطری معیوب ممکن است بطور تصادفی دچار اتصال کوتاه شده و به کل دستگاه Pa3Xو یا قسمتی از آن صدمه جدی بزند .

ازآنجا که اکثر باطری های بکار رفته در ساخت این دستگاه بدون مشکل می باشند و از طرف دیگر بروز این مشکل در شرایط بسیار نادر و خاص اتفاق می افتد ، مشکل ذکر شده تا قبل از تاریخ آوریل 2012 توسط دپارتمان QC ( کنترل کیفیت ) شرکت KORG کشف نگردیده است .

متاسفانه به دلیل عدم وجود روشی جهت ردیابی دستگاه های Pa3X که دارای باطری معیوب می باشند ، بنابر احتیاط ، لازم است تا باطری تمامی Pa3Xهایی که تا تاریخ آوریل 2012 تولید و روانه بازار شده اند ، تعویض گردد.اگر چنانچه دستگاه Pa3X شما از طرف کارخانه KORG ، یا نماینده شرکت KORG در کشور محل اقامت شما ، ویا همچنین نمایندگان معتبر فروش در شهر محل اقامت شما رفع اشکال شده باشد ، برچسبی مبنی بر برطرف شدن مشکل دستگاه به شکل زیر بر روی دستگاه نصب گردیده است .

:: KORG - IRAN ::

خوشبختانه ، تعویض باطری کار بسیار آسانی است . دستگاه Pa3X به نحوی طراحی گردیده است تا کاربران در هر زمان ، خودشان توانایی تعویض باطری را داشته باشند و نحوه چگونگی تعویض باطری در صفحه 266 کتابچه راهنمای همراه دستگاه به روشنی توضیح داده شده است .

باطری دستگاه توسط خود کاربر به سادگی قابل تعویض است . هر چند اگر چنانچه در تعویض باطری با مشکلی روبه رو هستید و یا این امر به راحتی برای شما قابل اجرا نیست و یا نگران بروز خطرات ناشی از این امر هستید ، این مسئله توسط نمایندگی KORG کشور محل اقامت شما ، به سادگی قابل انجام خواهد بود .

شرکت KORG تا اواسط ماه می تمامی باطری های جایگزین را به نمایندگان خود در سراسر جهان ارسال خواهد نمود . به شدت توصیه و تاکید می کنیم تا قبل از رسیدن باطری های جایگزین حتما باطری موجود بر روی Pa3X خود را از محل مربوطه خارج نمائید . هدف اصلی قرارگیری باطری بر روی Pa3X سرعت بخشیدن به زمان روشن شدن و آماده به کار دستگاه می باشد . باطری موجود ، بر روی هیچ یک از عملکردهای دیگر دستگاه ، تاثیری نخواهد گذاشت . هنگامی که باطری بر روی دستگاه قرار داشته باشد مدت زمان راه اندازی دستگاه از هنگام روشن شدن زیر یک دقیقه خواهد بود حال آنکه این امر بدون حضور باطری بین2تا 3 دقیقه و آن هم بسته به مقدار حافظه اطلاعات PCM که توسط کاربر اشغال گردیده است می باشد . پس چنانچه ملاحظه می نمائید می توانید حتی بدون وجود باطری نیز ، از Pa3X خود استفاده نمائید .

باطری تعویض شده حتما باید به شرکت KORG عودت داده شود . بنابراین چناچه باطری جدید دستگاه شما توسط نمایندگی KORG و همچنین عوامل مجاز فروش به شما تحویل گردد ، از شما درخواست می شود تا باطری قدیمی را تحویل دهید .

مراحل انجام کار :

1. به کمک راهنمای قید شده در صفحه 266 دفترچه راهنمای دستگاه ، باطری Pa3X را از محل خود خارج نمائید .

2. شماره سریال Pa3X خود را در دسترس داشته باشید .

3. با مرکز خدمات پس از فروش و یا فروشگاه معتبر KORG که دستگاه خود را از آنجا تهیه نموده اید و یا نمایندگی KORG کشور خودتان تماس حاصل نمائید . چنانچه اطلاعی از نماینده KORG کشور محل اقامت خود ندارید به آدرس زیر مراجعه نمائید (در ایران لطفا با شماره تلفن 02166702450 تماس حاصل فرمایید) :

http://www.korg.co.jp/english/distributors/index.html

4. احتمالاً نماینده کشور شما توضیحاتی را مبنی بر چگونگی روند تعویض باطری به زبان شماارائه داده باشد ، پس در ابتدا وب سایت نماینده را بررسی نمائید .

5. نحوه تعویض باطری Pa3X خود را با نماینده KORG هماهنگ کنید .

6. لطفاً به خاطر داشته باشید که باطری قدیمی را به نماینده ، یا عامل فروش ( یا کسی که باطری جدید را به شما تحویل میدهد ) تحویل نمایید .

عذرخواهی و پوزش ما را در مشکل بوجود آمده بپذیرید . صمیمانه به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که دورادور تمامی مشکلات کاربران را بررسی و برای رفع آن اقدام می نمائیم - شرکت KORG

راهنمای نصب باطری بر روی دستگاه Pa3X


عنوان خبر : ریتم های جدید Pa500 Persian

تاریخ خبر : 2 آذر 1390

مجموعه ای از ریتم های قابل استفاده در دستگاه Pa500 Persian مشتمل بر ریتم های فارسی، آذری، کردی، بندری، ترکی، عربی و افغانی تحت عنوان Package SMK آماده گردیده است .

اسامی ریتمهای موجود در این مجموعه به شرح زیر میباشد :

Irani, 4Var01, 4Var02, 4Var03, 4Var04, 4Var05, 4Var06, 4Var07, 4Var08, 3Var, Kordi, Zarbi 3/4, Kordi4/4, Bandari1, Bandari2, Bandari3, Behbudi4Var, Afghani, Babakaram, Trance, Vigen, Bass, Mansour, Golpari, Mohreyemar, TakhtTehran, Zaraban, Parmida, Haleshobebr, Jigili Azeri, Atma 1, Az 6/8 -1, Az 6/8 -2, Az 6/8 -3, Az 6/8 -4, Az 6/8 -5, Azeri4Var1, Azeri4Var2, Ashiq 5/8, Turk2/4, Pop2/4, ArabSolo, Vahda1, Vahda2, Waltz, Alikram, Belalim, DoldirDold, Aramasan, Surmali Giz, Mashdi Ebad, Sanin ichin, FattanGozal, Esfahani G, Dalqak

جهت تهیه ست فوق می توانید با فروشگاه مرکزی و یا نمایندگان شرکت تماس حاصل فرمایید . همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.


عنوان خبر : Pa3X

تاریخ خبر : 3 شهریور 1390

احتراماً بدینوسیله به اطلاع هنرمندان عزیز می رسانیم که دستگاه Pa3X ظرف 15 روز آینده آماده عرضه در بازار ایران خواهد بود و قیمت این محصول بسیار پایینتر از قیمت کاذب کنونی خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.