کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

GA1

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

علی رغم قیمت پایین این دستگاه، به واسطه مشخصاتش همچون نحوه قرار گیری دستگاه جهت خوانایی بهتر، خاموش شدن خودکار و دیگر امکانات، دستگاهGA-1  یکی از بهترین تیونر ها جهت کوک کردن گیتار و باس می باشد.

دمو های صوتی و تصویری

Korg GA1 Product Video

مشخصات برجسته :

فوق العاده ظریف

صفحه نمایش با دقت بالا و نمایشگر بصورت عقربه شبیه سازی شده روی صفحه دیجیتال

حالت تنظیم کوک باس: مناسب جهت کوک کردن باس های ۵ و ۶ سیم

حالت تنظیم گیتار: به عنوان تیونر گیتار ، جهت کوک کردن تا گیتار های ۷ سیم

حالت Quinta Flat

Sound out جهت پخش یک نت مرجع

خاموش شدن خود به خود جهت صرفه جویی در باتری

استفادۀ پیوسته تا حدود ۱۰۰ ساعت

 تیونر باس و گیتار با صفحه نمایش LCD و حالت عقربه ای در سایز بسیار جمع و جور

 دقت و کیفیت KORG در ساخت تیونر، باعث گردیده تا در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین سازندگان تیونر مطرح شود. دستگاه GA-1 یکی از آخرین محصولات است که به یکی از پرفروش ترین محصولات KORG در دنیا مبدل شده است. علی رغم ظاهر کوچک این دستگاه، توانایی ها و قابلیت های ویژه ای از جمله پخش نت مرجع، کوک در حالت Quinta Flat و موارد دیگر باعث گردیده تا GA-1 به یک تیونر محبوب تبدیل شود.

تیونر باس و گیتار با استفادۀ بسیار آسان

دستگاه GA-1 قابلیت تشخیص کوک های مختلف را چه برای باس و چه برای گیتار دارد و به آسانی این کار را انجام می دهد. این محصول در گیتار، می تواند برای تشخیص کوک سیم های مختلف تا گیتار های ۷ سیم بکار رود. محدوده نت های قابل تشخیص در حالت گیتار از (۱E تا ۷B ) می باشد. این محدوده برای حالت باس از (Low-B و Hi-C) می باشد. با استفاده از میکروفون حساس داخلی میتوان گیتار های آکوستیک را کوک نمود.

صفحه فوق العاده جمع و جور

برخلاف بدنه و ظاهر کوچک تیونر GA-1 اما قابلیت های بسیار زیادی در آن نهفته است. به دلیل سبکی و کوچکی قابلیت حمل آسان می تواند تیونر را در هر کجا که بخواهید با شما همراه کند. پشت تیونر دارای پایه ای جهت ایستادن بر روی سطوح صاف می باشد و به راحتی می توان از آن به عنوان یک پایه کوچک استفاده نمود.

صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا

به کمک صفحه نمایشLCD  با کیفیت بالا این دستگاه، عقربه آنالوگ بر روی سیستم دیجیتال شبیه سازی گردیده تا بتوان کوک ها را در حالت پایدار تری به نسبت حالت دیجیتال تشخیص داد. علاوه برآن وجود چراغ های LED راهنما، به تشخیص دقیق کوک توسط کاربر کمک می کنند.

عملکرد خروجی نت به عنوان مرجع

علاوه بر امکان کوک با استفاده از صفحه نمایش، GA-1 قابلیت پخش یک نت به عنوان نت مرجع را از بلندگو داخلی خود دارد تا بتوان در صورت نیاز، سیم مربوطه را به روش استفاده از گوش کوک نمود. با هر بار فشار کلید Sound، صدای نت مرجع بین نت های مشخص بصورت گردشی تغییر خواهد نمود. ترتیب نت های شنیده شده از ۱E    2B    3G   4D    ۵A    6E    7B  در حالت گیتار و یا به ترتیب HC   1G   2D   3A   4E   LB در حالت مربوط به باس می باشند.

Quinta Flat – برای نخستین بار در جهان!

کوک در حالت Quinta Flat  باعث می شود که بتوان گیتار را در حالت های کمتر از کوک طبیعی، تنظیم نمود. این قضیه در سبک موسیقی heavy metal بسیار کاربرد دارد. تاکنون تیونر های معمولی نهایتا قابلیت کوک تا ۴ نیم پرده پایین تر از نت استاندارد را در اختیار کاربر می گذاشتند، اما GA-1 این قابلیت را تا ۵ نیم پرده بم تر افزایش داده است. این قابلیت برای گیتار هایی که تعداد Fret های بیشتری نسبت به گیتار های معمولی دارند و دارای دسته بلندتری هستند، بسیار کاربرد دارد.

خاموشی خود به خود دستگاه

اگر دستگاه GA-1 را برای مدتی بیش از ۲۰ دقیقه به حال خود بگذارید و از آن استفاده ننمایید، جهت صرفه جویی در باتری، تیونر خود به خود خاموش می شود و از اتلاف انرژی باتری جلوگیری به عمل می آورد.

استفادۀ مستمر در حدود ۱۰۰ ساعت

طراحی این تیونر به شکل کم مصرف باعث شده تا بتواند استفادۀ پیوسته ای در حدود ۱۰۰ ساعت را در اختیار کاربر قرار دهد.

 * علی رغم اینکه ممکن است نت نواخته شده، در بازه نت های قابل تشخیص دستگاه قرار داشته باشد ولی احتمال آن که به دلیل وجود اصوات فرعی زیاد روی نت مذکور، نت به درستی توسط تیونر تشخیص داده نشود نیز وجود دارد.