کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

GA40

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

معرفی تیونر گیتار الکتریک

KORG GA-40 – تیونر مخصوص گیتار الکتریک و باس با قابلیت های ویژه

به کمک امکاناتی همچون صفحه نمایش بزرگ و راحت، جهت خواندن و نمایشگر عقربه ای، GA-40 را می توان تیونر گیتار ارزشمندی به شمار آورد.

مشخصات :

یک گیتار و باس تیونر بسیار جمع و جور و کارآمد جهت کوک کردن سازهای گیتار و باس

صفحه بزرگ و نمایش کامل جهت کوک دقیق ساز

حالتQuinta-Flat  جهت کوک کردنdropped  از یک تا پنجSemitone

پشتیبانی از کوک کردن گیتار های ۷ سیم و باس های ۶ سیم

قابلیت پخش همزمان صدا از بلندگو داخلی توسط sound out

عملکرد Bypass

 Auto power offجلوی هدر رفتن باتری را گرفته و در صورت روشن ماندن دستگاه، آنرا خود به خود خاموش می کند.

عملکرد Memory Backup

قابلیت استفادۀ مستمر تا حدود ۸۵ ساعت

تیونر صفحه نمایش بزرگ جهت کوک کردن گیتار و باس

KORG GA-40 تیونر اتوماتیک با نحوه کار بسیار آسان، تیونر جهت کوک کردن گیتار و باس است. در حالت گیتار می توان گیتار های ۷ سیم را ( از ۱E تا ۷B ) و در حالت باس می توان گیتار های ۶ سیم را (Bپایین و C بالا ) کوک کرد. با توجه به دقتی که KORG دارد عمل کوک کردن و تشخیص، بسیار سریع و دقیق انجام می پذیرد. بر روی صفحه  LCDهم بصورت نمایش نت و هم بصورت عقربه ای شاهد عمل تشخیص نت خواهیم بود. توسط میکروفون حساس داخلی می توان گیتار های آکوستیک را نیز کوک کرد.

عملکردSound out  موجب تولید یک صوت مرجع از بلندگو خروجی دستگاه میشود

علاوه بر امکان کوک کردن از طریق دیدن بر روی صفحه نمایش، بلندگو دستگاه قابلیت پخش یک صوت به عنوان صوت مرجع را جهت کوک کردن با گوش  به کاربر می دهد. با هر دفعه فشردن کلید Sound ، چرخه صوتی از ۱E    2B    3G   4D    5A    6E    7B در حالت گیتار و چرخه صوتی از  HC    1G    2D    3A    4E    LB  در حالت باس تغییر خواهد کرد.

حالت کوک کردن برای Quinta Flat

برای پشتیبانی از نحوه کوک کردن dropped که در سبک های مربوط به  Heavy Metal استفاده می شود، از حالتی به نام Quinta Flat  استفاده می گردد. GA-40 قابلیت تشخیص کوکdropped  را از یک تا پنج Semitone به شما می دهد. این مسئله قابلیت کوک کردن گیتار های خاص را که کوک آنها پایین تر از کوک گیتار های معمولی است در اختیار کاربر قرار می دهد.

جمع و جور ، باریک و راحت

تیونر GA-40 به واسطه حجم کم و ابعاد کوچک و سبکی، قابل حمل بوده و حتی در Stage نیز قابل استفاده میباشد. با استفاده از خروجی Bypass می توانTuner  را سر راه ساز و ادوات پخش و یا ورودی ساز قرار داد، بدین شکل حتی در هنگام اجرا نیز می توان از صحت کوک ساز خود آگاهی داشت. با استفاده از تکیه گاه پشت دستگاه، میتوان آنرا به راحتی در روی سطوح صاف قرار داد.

عملکرد خاموش کننده خودکار دستگاه

اگر چنانچه برای مدت ۲۰ دقیقه دستگاه بلا استفاده روشن بماند، جهت جلوگیری از اتلاف باتری، دستگاه بصورت خود به خود خاموش می شود.

در حدود ۸۵ ساعت استفادۀ مداوم

تیونر  GA-40جهت استفاده از باتری های با عمر طولانی طراحی و ساخته شده است و به همین دلیل قابلیت کار مستمر در حدود ۸۵ ساعت بطور پیوسته را داراست.

بعضی از نت ها به دلیل داشتن صداهای فرعی زیاد، حتی چنانچه در بازه شناسایی نت دستگاه هم که باشند، ممکن است توسط تیونر درست تشخیص داده نشوند.