کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Humidi-Beat

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

معرفی

بر شرایط محیط ساز خود نظارت کنید! Humidi-Beat مترونوم قابل حمل با حرارت سنج و رطوبت سنج داخلی روانه ی بازار شد.

ویژگی ها:

• قابل حمل، با امکانات کامل و پیشرفته مناسب نوازندگان برای تمرین روی ریتم

• حرارت سنج داخلی، رطوبت سنج و ساعت موجود در دستگاه ، راهکارهای ساده برای بازبینی شرایط محیطی ساز در جعبه، هنگام حرکت و …

• نمایش Beat-Counting روی صفحه ی مترونوم تمرین ریتم را از همیشه لذت بخش تر کرده است.

• تمپو می تواند به صورت سنتی از طریق Pendulum Steps ، یا به شیوه های Full Steps و Tap Tempo تنظیم شود.

• Beat Modeامکان انتخاب تعداد ضربات را در هر میزان از۰ تا ۹ فراهم می کند، و هم چنین تا ۵ الگو برای تمرین هر سبک موسیقی را پوشش می دهد.

• حافظه ی دستگاه تنظیماتی را که عموما به کار می برید، به خاطر می سپارد.

• عملکرد خاموش شدن خودکار جهت ذخیره ی انرژی

• در دو رنگ مشکی و سفید

این مترونوم برای تمرین نوازندگان گرو ه ها و ارکستر ها بسیار ایده آل است. زمانی که از ان استفاده نمی کنید ،دماسنج ورطوبت سنج داخلی ان می توانند شرایط محیطی را که سازتان در آن قرار دارد برای شما آشکار کنند ، و به این ترتیب از صدمات احتمالی به ساز جلوگیری شود.

مراقبت از ساز

با وجود دماسنج و رطوبت سنج دستگاه ، مثل چشمان خود از سازتان مراقب کنید.

رطوبت زیاد، خشکی بیش از حد، دمای بسیار پایین و بالا، همگی دشمنان سلامت ساز هستند. قدم اول برای حفاظت از ساز این است که از دما و میزان رطوبت جایی که ساز را در آن نگه می دارید، مطلع باشید.

Humidi-Beatبه کمک دماسنج و رطوبت سنج داخلی خود و با اعلام هر ده ثانیه یکبار میزان رطوبت و دمای محیط، به شما در این زمینه کمک می کند .همچنین هر گاه رطوبت فضای نگهداری ساز از ۶۰%-۴۰% که برای ساز ایده آل است ، کمتر یا بیشتر شد ؛ اخطار می دهد. این مترونوم کوچک را در جعبه ی ساز خود قرار دهید یا آن را به بیرون جعبه الصاق کنید تا همیشه از شرایط محیطی ساز خود مطلع باشید.

*مترونوم می بایست روشن باشد.

یک مترونوم شخصی

تمپو را با استفاده از Pendulum Steps، Full Steps و یا Tap Tempo تنظیم کنید.

تمپو از سه طریق قابل تنظیم است: با استفاده از “Pendulum Step” می توانید تمپو را در وضعیت هایی که در مترونوم های مکانیکی وجود دارد قرار دهید. در حالت “Full Step” می توانید تمپو را در وضعیت هایی متنوع تر از ۲۵۲-۳۰ ، تنظیم کنید.هم چنین با دکمه ی “Tap Tempo”نیز می توانید تمپو را تنظیم کنید. صدای ساطع از مترونوم قدرتمند و بلند است به نحوی که سر و صدای محیط نیز باعث شنیده نشدن آن نمی شود. مضاف بر این که نور قرمز چشمک زن دستگاه، و شماره ی ضربه ای که در حال اجراست، به صورت دیداری نیز شما را در پیگیری تمپو یاری می کند. طوری که حتی می توانید صدای مترونوم را قطع کنید و به تمرین خود ادامه دهید.

سبک های مختلف موسیقی را تمرین کنید.

علاوه بر محدوده ی ۰ تا ۹ ضرب در هر میزان، Humidi-Beat دارای ۵ الگوی ریتم نیز هست: دوپله،تریوله،تریوله با سکوت،کواردوله و کواردوله با سکوت. با تمام این امکانات مجموعا ۱۵ نوع الگوی ریتمیک به دست می آید که می تواند برای تمرین هر سبکی از موسیقی مورد استفاده قرار گیرد.

حافظه پشتیبان و عملکرد خاموش شدن خودکار

حتی پس از آن که مترونوم را خاموش کردید، Humidi-Beat، آخرین تنظیمات تمپو،ریتم،تعداد ضربات درمیزان و ساعت را به خاطر می سپرد.(پس از عوض کردن باتری، تنظیم مجدد مورد نیازاست.) در صورتی که به مدت بیست دقیقه از مترونوم استفاده نکنید، به طور خودکار خاموش می شود.