کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

iElectribe Gorillaz

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

KORG + Gorillaz = iElectribe Gorillaz Edition

Gorillaz Edition محصولی جدید است که از سمپل های Gorillaz و شاخصه‌ی استثنائی beat-making در iElectribe همزمان بهره می‌برد و کاربران را در معرض حجم گسترده و متنوعی از انواع سبک‌های موسیقی قرار می‌دهد. این محصول خلاقیت برانگیز، سرگرم کننده و امروزی، قطعاً مورد پسند موزیسین‌های مدرن قرار خواهد گرفت.

۱۲۸ صدای Gorillaz

صداهای موجود در این synthesizer engine دقیقا همان هایی هستند که در آخرین آلبوم Gorillaz به نام The Fall مورد استفاده قرار گرفته‌اند. صدا ها در ۸ قسمت مختلف بر اساس سازهای مورد استفاده طبقه بندی شده‌اند. هر بخش دارای ۱۶ صداست، که در مجموع می‌شود ۱۲۸ صدا. با عملکرد Wave می‌توانید از ۱۶ دکمه‌ی step برای عوض کردن صداها یا تغییر آن‌ها متناسب با اجرای خود استفاده کنید.

۶۴ Groove متعلق به Gorillaz

در مجموع ۶۴ pattern آماده و از قبل برنامه ریزی شده در دسترس شماست. که ۳۲ تای آن‌ها از آخرین آلبوم Gorillaz به نام The Fall اقتباس شده و ۳۲ تای دیگر منحصرا برای محصول جدید iElectribe Gorillaz Edition طراحی گردیده است.

ظرفیت محدود است!

تعداد ۱۰۰۰۰ عدد iElectribe Gorillaz Edition برای ipad جهت خرید به صورت دانلود در Apple App Store (و همچنین در iTunes Store) با قیمت استثنائی ۹٫۹۹ USD موجود است.

SoundCloud

SoundCloud چیست؟

SoundCloud یک بستر نرم افزاری صوتی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی صداهایی را که ساخته‌اید؛ ضبط کنید و بهبود بخشید. اصوات را به سادگی در سایت‌ها و وبلاگ‌ها قرار دهید و به این ترتیب آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به: soundcloud.com

برچسب ها :
دسته بندی ها :