کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

iMS20

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

MS-20 Synth + Sequencer

باز تولید بی کم و کاست سینتسایزر آنالوگ MS20

MS20 در سال ۱۹۷۸ روانه‌ی بازار شد و دیری نپایید که به دلیل صدای پر حجم، فیلترهای آنالوگ قدرتمند و قابلیت بالای patching مورد استقبال همگان قرار گرفت. شرکت KORG با حفظ همان ویژگی‌ها و اضافه کردن تکنولوژی مورد استفاده‌ی خود در نرم افزارهای Legacy Collection، این بار iMS-20 را روانه بازار کرده است. امکاناتی که از سینتسایزر آنالوگ MS20 در این محصول جدید به یادگار مانده است، به این شرحند: دو Voltage Controlled Oscillators، Voltage Controlled Filter ها، دو dynamic Envelope Generator و یک Voltage Controlled Amplifier. در این محصول نوظهور نیز درست مانند MS20 فیلترهای self-oscillating به همراه قابلیت‌های distortion وجود دارد که وجه ممتاز این محصولات است.

Sequencer داخلی ۱۶-step برای کنترل صدا

هم زمان با معرفی MS20 در سال ۱۹۷۸، SQ-10 نیز به بازار معرفی شد. این sequencer آنالوگ قابلیت تولید انواع فرکانس‌های مختلف صدا و نیز تولید یک cyclic pattern برای کنترل شدت صدا، panning و خلاصه؛ تمامی پارامترهای یک سینتسایزر را داشت. حالا محصول جدید ما، یعنی iMS-20 این sequencer را با قابلیت هایی بهتر از قبل در خود گنجانده است. قابلیت هایی مانند : امکان کنترل ساده‌ی نت‌ها، شدت صدا و pan، و یا کنترل پارامترهای سینتسایزر که به نسخه‌ی جدید این محصول اضافه شده است؛ و ویژگی هایی که از نسخه‌ی قبلی به یادگار مانده مانند: سه کانال برای کنترل ولتاژ و شش وضعیت مختلف sequence. امکانات این دو محصول این بار همزمان با هم و در یک محصول، در اختیار هنرمندان این دوران قرار گرفته است.

یک استودیوی تمام و کمال آنالوگ

iMS-20 به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند طراحی‌های صدای شما را کامل کند و با استفاده از ماشین درام ۶ بخشی خود به عنوان بک سینتسایزر-استودیو عمل کند. بخش‌های مختلف درام تنها با فشار دادن دکمه‌ی step، ایجاد می‌شوند. به سادگی می‌توانید شانزده الگوی مختلف ایجاد کنید، آن‌ها را تنظیم کنید و به این ترتیب موسیقی بسازید. به هر بخش درام می‌توانید ۱۴ نوع افکت؛ از delay گرفته تا grain-shifter یا decimator اضافه کنید. Pattern های متفاوت، متناسب با سبک‌های مختلف موسیقی نیز در دسترس شماست. همه‌ی این امکانات دست به دست هم، شما را برای ساخت یک موسیقی خلاقانه و زیبا یاری می‌کنند.

عملکردهای Kaoss Pad

با iMS-20 علاوه بر ضبط موسیقی می‌توانید اجراهای زنده نیز داشته باشید. چرا که این محصول مجهز به دو سطح کنترل Kaoss Pad است که یکی برای اجرای عبارت‌های موسیقی- درست مانند KAOSSILATOR – و دیگری برای تغییر پارامترها مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیچ نیازی نیست که تئوری موسیقی بدانید یا تکنیک‌های سازهای مختلف را بشناسید. عبارات موسیقی مد نظرتان را تنها با ضربه‌ی انگشت روی صفحه اجرا کنید.

همکاران ما

آهنگ هایی را که با iMS-20 ساختید با دیگران به اشتراک بگذارید.

SoundCloud یک راه استثنایی برای به اشتراک گذاشتن موسیقی با دیگران است. با استفاده از SoundCloud می‌توانید بسیار ساده آهنگ‌های ساخت خودتان را با تمام مردمان در جای دنیا به اشتراک بگذارید. حتی می‌توانید از این طریق، موسیقی خود را در facebook بگذارید. با استفاده از iMS-20 می‌توانید مستقیما به سرور SoundCloud متصل شوید و اطلاعات خود را منتشر کنید.

.DETUNE ltd

یک شرکت تولیدکننده‌ی تجهیزات موسیقی ژاپنی با هسته‌ی مرکزی سه موسیقی‌دان که در تولید این محصول شرکت KORG را همراهی کرده‌اند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به: www.detune.co.jp

.SoundCloud Ltd

SoundCloud یک بستر نرم افزاری صوتی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی صداهایی را که ساخته‌اید؛ ضبط کنید و بهبود بخشید. اصوات را به سادگی در سایت‌ها و وبلاگ‌ها قرار دهید و به این ترتیب آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:soundcloud.com

برچسب ها :
دسته بندی ها :