کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

+Kaossilaor Pro

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

معرفی

Dynamic Phrase Synthesizer/Loop Recorder

سینتی سایزری که به شما توان خلق و اجرای موسیقی پیچیده را در هر سبکی، فقط با استفاده از حرکت انگشتان می‌دهد.

سری محصولات Kaossilator در توانمند کردن همگان برای ساخت و اجرای ملودی‌ها و عبارت‌های موسیقایی پیشتاز هستند. دستگاه Kaossilator Pro که در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار روانه‌ی بازار شد؛ این بار قدرتمندتر و پیشرفته تر نه تنها ابزاری برای اجراهای زنده، بلکه یک ابزار track-making نیز هست.

در سال ۲۰۱۳ با یک دستگاه پیچیده تر به نام Kaossilator Pro+، با sound program های پیشرفته تر، صداهای درام و امکانات بیشتر همراه شما هستیم.

ویژگی‌ها

• یک سینتسایزر با قابلیت اجرای بالا، فقط با لمس صفحه‌ی لمسی نت‌ها را اجرا کنید و صداها را در اجراهای زنده مدیریت کنید.

• ۲۵۰ sound program (مشتمل بر drum program) گستره‌ی بسیاری از سبک‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد، ۶۲ تا از program ها جدید هستند.

• عملکرد Loop Recording امکان اجرا و ضبط را به صورت فعال فراهم می‌کند، ۴ بانک از لوپ ها نیز در دسترس است.

• قابلیت‌های بسیار زیاد برای ایجاد امکانات نامحدود در اجرا

o تنظیمات Scale/Key اجرای شما را بدون اشکال خواهد کرد.

o عملکرد Note Range تنظیم دامنه‌ی صوتی را در صفحه‌ی لمسی امکان پذیر می‌کند.

o عملکرد Gate Arpeggiator برای کنترل سریع و ساده‌ی عبارات موسیقی با استفاده از slider

o وضوح تصویر حتی در محیط‌های تاریک

• امکان استفاده از USB MIDI به عنوان MIDI controller

• امکان ذخیره‌ی loop data ها و فایل‌های. WAV روی SD/SDHC card

• نرم افزار ویرایشگر اختصاصی برای مدیریت سمپل ها و تنظیمات

سینتسایزری با قدرت اجرای بالا

فقط با سایش، ضربه یا حرکت انگشتان روی صفحه‌ی لمسی می‌توانید ملودی و فرازهای موسیقایی بسازید. حرکت‌های افقی روی صفحه، فرکانس اصوات و حرکات افقی سایر جنبه های صدا مثل filter cutoff، feedback و modulation depth را کنترل می‌کند.

طراحی انعطاف پذیر این دستگاه استفاده از آن را برای کسانی که نوازنده‌ی کیبورد نیستند نیز ساده کرده است. می‌توانید اجراهای مورد پسند خودتان را در تونالیته های دیگر، هم اجرا کنید. این قابلیت در کیبوردهای معمولی وجود ندارد.

دویست و پنجاه sound program

Kaossilator Pro+ حاوی اصوات cutting-edge، دقیقا همان صداهایی که از korg انتظار دارید است. پنجاه program جدید در این دستگاه به اضافه‌ی قبلی‌ها و در مجموع دویست و پنجاه program در اختیار شماست.

۶۲ عدد از صداهای دستگاه، برگرفته از سبک‌های رایج هستند، ترانه های معروف، صداهای بیس و افکت هایی که در جشن‌ها و میهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای هر نت مجزا ۲۶ صدای درام وجود دارد که به نحو چشمگیری نسبت به نمونه های مشابه، پیشرفته‌ترند. PCM به روز شده‌ی درام دارای صداهای تحسین برانگیز درام است که امکانات بیشتری را برای اجرا در اختیار شما قرار می‌دهد.

با این دستگاه کوچک و دوست داشتنی هر سبکی را که دوست دارید اجرا کنید یا حتی سبکی به نام خود بسازید!!

عملکرد Loop Recording

عملکرد Loop Recording برای حداکثر ۴ میزان می‌تواند تنظیم شود. اجراهایی که با این دستگاه صورت گرفته در یکی از بانک‌های داخلی دستگاه ضبط می‌شوند. با اضافه کردن سایر اصوات به صدای اولیه (overdubbing) هر نوع موسیقی از مینی مال تا ارکسترال را می‌توانید تجربه کنید. چهار بانک موجود برای تهیه‌ی امکانات صوتی بیشتر با هم ترکیب می‌شوند. شدت صدای هر یک به طور مستقل قابل تنظیم است، می‌توان صدای هر یک را قطع یا از حالت قطع خارج کرد، و می‌توان loop length آن‌ها را تغییر داد. بدین ترتیب اجرای زنده برای همگان کاری ساده و لذت بخش خواهد بود.

ضبط صدا از یک منبع صوتی خارجی به وسیله‌ی میکروفن نیز امکان پذیر است. صدای خواننده یا هر صدای دیگری را می‌توانید به loop phrase هایی که در دستگاه ساختید، اضافه کنید.

امکاناتی نامحدود برای اجرا

Musical scale، Key و Note Range یاور شما در اجراهای زنده

حتی اگر هیچ گاه، هیچ سازی ننواخته‌اید می‌توانید اجرایی صحیح و بدون اشتباه داشته باشید. از تنظیمات Key برای تعیین تونیک گام استفاده کنید. از میان ۳۵ گام موجود در دستگاه از کروماتیک و پنتاتونیک و ماژور و مینور و بلوز گرفته تا گام‌های غیرمعمولی مثل راگا یکی را انتخاب کنید. با استفاده‌ی همزمان از تنظیمات Key و scale تک‌نوازی هایی بی نقص و بدون اشتباه حتی در یک نت داشته باشید. این تنظیمات می‌توانند هم گستره های کوچکی مثل ملودی‌های ساده و هم گستره های وسیع یا داینامیک های پویا و عبارت‌های پیچیده را تحت پوشش قرار دهند.

با Gate Arpeggiator آزادانه عبارات موسیقی را تنظیم کنید.

با حرکت ساده‌ی انگشت روی صفحه لمسی عبارات و ضرباهنگ های موسیقی توسط pattern های gate arpeggiator ایجاد می‌شوند. برای تغییر زمان و سرعت قطعه می‌توانید از slider استفاده کنید.

وضوح تصویر حتی در محیط‌های تاریک

مسیر حرکت انگشتان شما روی صفحه، روشن می‌شود و این ویژگی کار شما را در محیط‌های تاریک ساده می‌کند. وضوح تصویر نسبت به Kaossilator pro بیشتر است. نور صفحه در زمان ضبط، قرمز؛ و در زمان پخش موسیقی سبز است.

باز هم امکانات بیشتر!

با جک MIDI IN/OUT و پورت USB کنترل MIDI device های خارجی بسیار ساده است. Loop data ها و تنظیمات می‌توانند در SD/SDHC card ذخیره شوند. یک نرم افزار برای مرتب سازی loop data ها و یک ویرایشگر MIDI assignment نیز در نظر گرفته شده است.

*قابل اجرا روی Windows XP(sp3 یا بعد از آن) / Vista (sp2 یا بعد از آن) /۷ (sp1 یا بعد از آن) /۸ و Mac OS X 10.5 یا بعد از آن

*قابل دانلود به صورت رایگان از وب‌سایت korg

اجرای همزمان با Kaossilator 2

داده های ضبط شده در +Kaossilator pro و Kaossilator 2 با BPM و سایر تنظیمات مشترک می‌توانند به یکدیگر منتقل شوند. امکانات تمامی ندارند! اجراهای دلچسبی را که با هر کدام از این دو دستگاه داشتید، می‌توانید به دیگری منتقل کنید و با خود هر جا که خواستید ببرید.

*این هماهنگی میان دو دستگاه توسط یک system update که از اوایل سال ۲۰۱۳ در دسترس خواهد بود، صورت می‌گیرد.