کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

KAOSSILATOR2

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

معرفی

رنگ‌های محدود، امکانات نا محدود

دستگاه KO2 را در دست بگیرید و با ضربه‌ی انگشت روی آن با دنیایی از خلاقیت روبه رو شوید.

این سینتسایزر کوچک با کاربری ساده، مناسب برای استفاده‌ی همگان در هر زمان و هر مکان است.

ویژگی‌های محصول:

• کار با ضربه یا کشیدن انگشت بر صفحه‌ی لمسی

• در بر گیری هر سبک موسیقی به سبب داشتن ۱۵۰ صوت داخلی

• صدای درام واقعی‌تر به دلیل استفاده از تکنولوژی صدای PCM

• حذف اشتباهات با تعیین گام‌ها، کلیدها و محدوده‌ی صوتی

• Gate Arpeggiator داخلی با قابلیت تنظیم gate time و swing

• Loop Recording برای ایجاد موسیقی چند لایه و قابلیت ضبط مجدد نامحدود

• امکان تغییر آهنگ یا قطع موقت صدای آهنگ‌ها در جشن‌ها و مهمانی‌ها با استفاده از دو بانک از Loop های ضبط شده

• امکان ضبط با میکروفن داخلی و ضبط اصوات خارج از دستگاه به جهت وجود ورودی میکروفون

• کارت microSD و SDHC برای ذخیره‌ی loop ها و اجراهای ضبط شده

با دستگاه Kaossilator 2 به اصوات سینتسایزر و درام، مناسب برای انواع مختلف سبک‌های موسیقی دسترسی دارید. از امکان ضبط به صورت Loop و میکروفن داخلی دستگاه برای ضبط گیتار، آواز و سایر منابع صوتی استفاده کنید. با نمایشگر OEL اطلاعاتی را که نیاز دارید با وضوح بسیار بالا ببینید. سهولت استفاده از صفحه‌ی لمسی به کمک امکان لمس Slider، قابلیت ذخیره‌ی داده ها در microSD card، بلندگوی داخلی و قابلیت کار با باتری از دیگر امکانات دستگاه کوچک و زیبای Kaossilator 2 است.

موسیقی را لمس کنید.

سینتسایز Korg گوش به فرمان انگشتان شما!

ملودی‌ها و عبارت‌های موسیقی را فقط با کشیدن و یا ضربه انگشتان بر صفحه، اجرا کنید. حرکت افقی انگشتان روی صفحه، فرکانس اصوات و حرکت عمودی، جنبه های دیگر صدا مثل cutoff، feedback و modulation depth (عمق مدولاسیون) را تعیین می‌کند. هنگام استفاده از drum kit چند صدا به طور همزمان می‌توانند اجرا شوند و حتی صفحه‌ی لمسی می‌تواند نقش drum pad را ایفا کند. طراحی ساده و انعطاف پذیر این دستگاه سبب شده تا استفاده از آن برای کاربرانی که نوازنده‌ی سازهای شستی دار نیستند نیز ساده باشد، این دستگاه تغییرات تونال -که در سازهای شستی دار امکان پذیر نیست- را هم، ممکن کرده است.

صداهای عالی موجب پیدایش درام‌های عالی‌تر

۱۵۰ صدای داخلی بخش گسترده ای از انواع سبک‌های موسیقی را پوشش می‌دهد.

شرکت Korg برای تولید دستگاه Kaossilator2 زیبایی و اندازه‌ی کوچک را به تکنولوژی همیشگی و تحسین برانگیز سینتسایزرهای خود اضافه کرده است. ۱۵۰ صدای داخلی پاسخگوی بخش گسترده ای از انواع سبک‌های موسیقی از جمله hip-hop ، house ، new disco و electroاست. این دستگاه قابلیت تولید صداهای synth lead و synth bass، اصوات آکوستیک مثل گیتار و پیانو و حتی افکت های صوتی ویژه ای برای استفاده‌ی اجراکنندگان موسیقی در جشن‌ها و مهمانی‌ها را دارد.

اصوات دقیق PCM درام

نسل PCM صداهایی بهتر و نزدیک‌تر به صدای درام واقعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پانزده DrumKit در دستگاه Kaossilator 2 قرار دارد. هر Drum Kit شامل Kick، Snare و Hi-Hat است. وجود بیست و پنج Loop از الگوهای ریتمیک این امکان را می‌دهد که فقط با حرکت انگشتان جملات مربوط به درام را بسازید. مطمئن باشید این اصوات متعدد نیاز شما به هر نوع صدا را برآورده می‌کنند.

اجرای بی نقص

با گام‌ها، تونیک های گوناگون و محدوده‌ی نت‌ها موسیقی اجرا کنید.

حتی اگر هیچ گاه، هیچ سازی ننواختید با کلیدها و گام‌های دستگاه Kaossilator2 نت‌هایی را که منطبق بر آوازِ در حالِ اجراست، بنوازید. نت تونیک گام را تعیین کنید و از میان ۳۵ گام موجود در دستگاه از گام‌های معمول مثل کروماتیک، ماژور، پنتاتونیک و مینور گرفته تا گام‌های غیر معمول مثل گام‌های موسیقی اسپانیایی، و راگا هر گامی را که خواستید، انتخاب کنید؛ و این گونه بدون حتی کوچک‌ترین اشتباه تک‌نوازی کنید. محدوده‌ی نت‌های مورد نظر خود را برای اجرا انتخاب کنید. با انتخاب محدوده‌ی کوچک اطمینان حاصل کنید که آن چه اجرا می‌شود دقیقا همان است که شما می‌خواهید، با انتخاب محدوده‌ی بزرگ‌تر، جملات موسیقایی پر افت و خیز تر و پویاتر بسازید.

Gate Arpeggiator اجرای پیشرفته تری برای شما مهیا می‌سازد.

فقط کافی است انگشتان خود را روی صفحه‌ی لمسی بکشید. ۵۰ الگوی Gate Arpeggiator موجود در دستگاه به صورت اتوماتیک عبارت‌ها و ریتم‌های مورد نظرتان را می‌سازد. با استفاده از امکان جدید تغییر gate time و swing در دستگاه Kaossilator2 می‌توانید عبارت‌های موسیقی را دقیقا مطابق با خواست خود بسازید.

بانک صداهای Loop شده‌ی دوگانه

قابلیت ضبط مجدد نامحدود به کمک Loop Recording

امکان ضبط به صورت loop در دستگاه Kaossilator2 باعث شده تا بتوانید ملودی خود را بارها و بارها تکرار کنید و در هر بار تکرار، اجرای جدید را به موسیقی قبل اضافه کنید، و به این ترتیب موسیقی شگفت انگیز، پرحجم تر و پیچیده تری بسازید. با تنظیم گام و تعیین نت تونیک، همواره صدایی مناسب و بی نقص خواهید داشت.

بانک دوگانه‌ی Loop های ضبط شده امکانات خوبی برای اجرای موسیقی در جشن‌ها و مراسم فراهم می‌کند.

می‌توانید از این دو بانک، به تنهایی استفاده کنید، یا از امکان جدید استفاده‌ی هم زمان از دو بانک در این دستگاه استفاده کرده و به اجرای چشم گیری دست یابید. صداها و عبارات موسیقایی مختلف می‌تواند به هر یک از Loop ها اضافه شود. این Loop ها در طول اجرا جایگزین یکدیگر می‌شوند یا بنا برخواست شما صدای هر یک می‌تواند قطع شود. برای حصول به اجرای پویاتر و زنده‌تر طول هر Loop را به زمان واقعی خود تغییر دهید. Loop هایی را که نمی‌خواهید، پاک کنید یا هنگامی که موسیقی زمینه در حال پخش است Loop دیگری را ضبط کنید. همه‌ی این امکانات – دست به دست هم – اجرایی مناسب و بی وقفه در میهمانی‌ها و جشن‌ها برای شما رقم می‌زنند.

هر صدایی را که خواستید ضبط و Loop کنید.

با استفاده از هر دو امکان میکروفون داخلی و ورودی میکروفون دستگاه Kaossilator2 هر صدایی را که می‌خواهید به صورت Loop ضبط کنید؛ و بدین ترتیب زمانی که صدای زمینه در حال اجراست، آواز، موسیقی مورد نظر خود یا هر صدای دیگری را به صوت در حال پخش اضافه کنید؛ و یا به کمک یک همکارِ نوازنده‌، مانند نوازنده‌ی گیتار، Loop هایی از جنس گیتار را به اجرای خود بیفزایید.

ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید.

microSD card برای ذخیره‌ی داده ها

ایده‌هایتان را از دست ندهید! این ایده های موسیقی را که در طول یک اجرا شکل می‌گیرند توسط بخش Master Recorder ضبط و روی حافظه‌ی microSD ذخیره کنید و در اجراهای بعدی از آن‌ها بهره‌مند شوید . حتی می‌توانید اجراهای خود را در فضای اینترنت به اشتراک بگذارید. از بخش Master Recorder به عنوان یک دستگاه پخش صدا استفاده کنید و برنامه های قبلی را دوباره اجرا کنید . تمامی این امکانات برای آن است که اجراهای خوب خود را بشنوید و با هم مقایسه کنید و دوستان خود را در لذت حاصل از شنیدن آن سهیم کنید.

همراهی با دستگاه iKaossilator برای استفاده از طریق iPhone

می‌توانید از این دستگاه به همراه iKaossilator از محصولات Korg برای iPhone/iPad استفاده کنید. قابلیت انتقال اصوات بین این دو دستگاه وجود دارد. برخلاف تشابه نام این دو دستگاه، ژنراتور صدا و شیوه‌ی ضبط در هر یک کاملا با دیگری متفاوت است. چرا که در دستگاه iKaossilator از منبع صوتی PCM و در kaossilator2 از Modeling Synth استفاده شده است. در همان زمان که دستگاه iKaossilator امکان ورود یا حذف نت‌ها را در طول اجرا برای شما فراهم می‌کند، دستگاه Kaossilator2 از یک منبع صوتی خارجی، خط جدید موسیقی را گرفته و به قطعه اضافه می‌کند. ترکیب این امکانات و قابلیت اضافه کردن سایر اصوات، توانمندی شما را در اجرای هر چه بهتر و متنوع‌تر موسیقی افزایش می‌دهد.

به کمک یک Update برای KORG iKaossilator طراحی شده برای گوشی‌های iPhone امکان ارتباط بین دستگاه ها وجود دارد. این تغییر از March 2012 (اوایل سال ۱۳۹۱) صورت پذیرفته است.

ساخت موسیقی مدرن

طراحی ارگونومیک

به سبب نورپردازی با کنتراست بالا در نمایشگر OEL نام اصوات، توضیحات و پارامترها حتی در مکان ها و جایگاه کم نور مربوط به مجریان موسیقی در جشن‌ها و میهمانی‌ها، بسیار خوانا و شفاف است. کنترل همه چیز با انگشتان شماست. با زدن ضربه یا کشیدن آن‌ها بر روی صفحه‌ی لمسی، پارامترها و کارکردهای دستگاه را کنترل کنید. این دستگاه سبک، کوچک و کم مصرف را با ۲ باتری AA در جیب خود بگذارید و هر جا که خواستید ببرید. با بلندگوی داخلی دستگاه دیگران را در لذت موسیقی هیجان انگیزی که ساخته‌اید سهیم کنید. در مقابل با هدفون تجربه ها و تمرینات شخصی خود را پیش خود نگه دارید. از خروجی هدفون برای ارتباط دستگاه با سایر وسایل صوتی نیز می‌توانید استفاده کنید.