کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

KORG Gadjet for IPAD

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

MOBILE SYNTHESIZER STUDIO

یک استودیوی تمام و کمال موسیقی

KORG Gadget مجموعه ای از ۱۵ سینتسایزر متفاوت و ماشین درام است که “Gadgets ” نامیده می شود و با ترکیب آن ها می توانید به سادگی، موسیقی الکترونیک تولید کنید.

این محصول مناسب افرادی است که:

• موسیقی الکترونیک تولید می کنند یا درصدد استفاده از سینتسایزرها هستند.

• در جست و جوی ارتقای نرم افزار موسیقی iPad خود هستند.

• می خواهند چندین سینتسایزر را در یک app داشته باشند.

KORG Gadget برای تمام خواسته های افراد خلاق، پاسخی دارد. KORG اولین محصول مرتبط با iPad خود را در سال ۲۰۱۰ با نام iELECTRIBE، روانه ی بازار کرد و از آن روز تاکنون پیشتاز تولید اپلیکیشن های موسیقی است. آخرین محصول، یک استودیوی مجهز برای تولید جدی موسیقی است.

مجموعه ای از پانزده Gadget

۱۵ سینتسایزر متفاوت و ماشین درام در اختیار شماست که هر یک می تواند نقش اصلی را در تولید موسیقی الکترونیک شما داشته باشد. پارامترها طوری ساخته شده اند که دقیقا به صدایی که می خواهید برسید و در ساخت هر فرم موسیقی الکترونیک که می خواهید، آزادی عمل داشته باشید. سازی نمی زنید؟ جای نگرانی نیست! هر سینتسایزر به کیبوردی با عملکرد Scale مجهز است که اشتباه نواختن نت ها را غیرممکن می کند و توسط یک sequencer پشتیبانی می شود. تنها کافی است KORG Gadget را دانلود و از Gadget مورد علاقه ی خود استفاده کنید.

تجربه ی ساخت موسیقی هنگام راه رفتن

امکان کنترل دو پارامتر با هم

عموما KORG Gadget به صورت عمودی روی صفحه iPad ظاهر می‌شود تا امکان کار با دستگاه با یک دست وجود داشته باشد. در این حالت صفحه به دو نیمه تقسیم و کنترل دو بخش “song creation” و”sound creation” همزمان باهم میسر می‌شود. محیط مربوط به sequencing بالای صفحه نشان داده می‌شود. پس Gadget مورد نظر خود را پایین صفحه قرار دهید تا وقفه‌ای در جریان خلاقیتتان پیش نیاید! همین! تمام آن چه که باید بدانید همین است! از sequencer های ساده لذت ببرید و ساخت موسیقی را با موبایل، اما باکیفیتی در حد حرفه‌ای افکت ها و mixer، تجربه کنید.

تعداد Gadget هایی که می‌توانید اجرا کنید به قدرت سخت‌افزاری خودتان بستگی دارد. در آخرین نسخه iPAD امکان اجرای بیست Gadget به صورت همزمان – قدرتی فرای انتظارات شما – وجود دارد. با استفاده از عملکرد Freeze و ذخیره قدرت CPU، حتی می‌توانید Gadget های بیشتری را همزمان اجرا کنید.

برچسب ها :
دسته بندی ها :