کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

KORG M01D

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

KORG M01 برای دانلودهای Nintendo 3DS

KORG M1

KORG M01D یک وُرک اِستِیشن است که بر اساس اولین وُرک اِستِیشن مشهور در سراسر دنیا یعنیKORG M1 طراحی شده است.

M1 در سال ۱۹۸۸ توسط کمپانی کُرگ روانه ی بازار شد و به زودی به مشهورترین و بهترین ابزار موسیقی الکترونیک تبدیل شد. حال KORG M01D صداهای دیجیتالی فراموش نشدنی مربوط به دهه ی هشتاد M1 ، مانند “M1 piano” را که هنوز هم در بسیاری از آهنگ ها به گوش می رسد، باز تولید کرده است.

با این محصول کوچک و به مدد ۲۴ صدای پلی فونی، بیش از ۳۰۰ صدا و sequencer آسان در کاربرد می توانید هر جا و هر زمان که خواستید، موسیقی دلخواهتان را بسازید. اطلاعات مربوط به هر آهنگ و داده های MIDI می توانند روی یک SD card ذخیره شوند . شما می توانید تمام ایده های موسیقایی خود را حفظ کنید و بعدها آن را در سیستم DAW تغییر دهید و به این ترتیب آثاری جدی در زمینه ی موسیقی تولید کنید. با استفاده از اینترنت و Nintendo 3DS Wi-Fi می توانید ایده های موسیقی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

علاوه بر تمامی این امکانات، KORG M01Dامکانات شما را در ساختن موسیقی با استفاده از قابلیت های Nintendo 3DS که دارای دو صفحه ی نمایش است ، به طور بی سابقه ای افزایش می دهد . قابلیت وارد کردن نت ها و استفاده از وضعیت کنترل صداها توسط صفحه ی لمسی و با استفاده از انگشتان قطعا لذت بخش خواهد بود. یک وسیله برای تفریح و همزمان یک workstation ، برای همگان چه افراد مبتدی و چه حرفه ای ها بسیار جالب توجه خواهد بود.

از آگوست سال ۲۰۱۰ که این محصول در ژاپن به فروش رسید تا به امروز، همواره توسط سازندگان موسیقی و اجراکنندگان مورد تحسین قرار گرفته است. حالا با امکانی که برای دانلود فراهم شده است، این محصول شگفت انگیز در دسترس تمام جهان قرار می گیرد.