کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

KORG Module for iPad

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

بهترین صدا در دسترس همگان

با افتخار طراحی اپلیکیشن ساوند ماژول را با کیفیت بالا برای iPad اعلام می کنیم.

شرکت کُرگ با حفظ سردمداری خود درتولید اپلیکیشن های موسیقی ، این بار با تولید ساوند ماژول اختصاصی iPad قدم جدیدی برای تولید و اجرای موسیقی برداشته است. این ساوند ماژول که هم برای اجرای زنده و هم برای ضبط گزینه ای ایده آل است؛ دارای مجموعه ای از اصوات به حجم ۱ گیگابایت است. در صورتی که یک کیبورد MIDI و یک iPad داشته باشید ؛ می توانید هر جا که هستید کیبورد با کیفیت صدای استودیو و نیز پیانوی گراند بنوازید. همچنین از اصوات این ساوند ماژول می توانید برای اپلیکیشن های KORG Gadgetاستفاده کنید.

پنج موتور صدای مجزا دارای اصواتی قدرتمند

ماژول کُرگ پنج موتور صدای اختصاصی دارد که صداهایی با کیفیت بالا تولید می کنند و این صداها می توانند با استفاده از “”NATIVE ENGINEبه صورت پلی بک اجرا شود. این موتورها از تکنولوژی مورد استفاده در خط تولید سینتسایزرها و وُرک استِیشن های کُرگ در طول سالیان بهره برده اند. در هر نوع نمایش، پارامترها به دقت انتخاب شده اند تا صداها به راحتی تنظیم شوند. فقط کافی است یکبار صدای تولید شده از iPad خود را بشنوید، خواهید دید که ساوند ماژول کُرگ با هیچ یک از محصولات مشابه خود در بازار به لحاظ کیفیت صدا قابل مقایسه نیست.

به دنیای جدید موسیقی متحرک خوش آمدید!

یک MIDI keyboard و یک iPad تمام آن چیزی است که نیاز دارید.

کافیست یک MIDI keyboard را به iPad خود وصل کنید ، اپلیکیشن را اجرا کنید تا آی-پد شما به یک ساوند ماژول با کیفیت تبدیل شود. راه انداختن این مجموعه بسیار ساده و در هر کجا-اتاق، استودیو ، یا اجراهای زنده- قابل استفاده است. کیبوردی که به آی-پد وصل می کنیدمی تواند taktile، microKEY (25 کلید) ، nanoKEY2 و یا هر کیبوردی که قابل اتصال به آی-پد است حتی از برندهای دیگر باشد. کُرگ محدودیتی در این زمینه قائل نشده است. عملکرد تنظیم velocity صدا سبب می شود بتوانبد صدا را با دینامیک آهنگ اجرایی مطابقت دهید و به این ترتیب به راحتی از MIDI keyboard استفاده کنید.حتی اگر کیبورد ندارید می توانید از اپلیکیشن های on-screen کیبورد، عملکرد phrase یا یک میدی پلیر برای اجرای اصوات استفاده کنید. میدی پلیر می تواند فایل های استاندارد میدی را بارگذاری و اجرا کند و لذت موسیقی را برای شما به ارمغان بیاورد.

تولید موسیقی با همراهی KORG Gadget

از این ساوند ماژول می توانید همراه با KORG Gadget استفاده کنید . اگر هر دو را داشته باشید پنج ابزار Salzburg، Montreal، Alexandria، Firenze و Glasgow به امکانات شما اضافه می شود . این پنج ابزار قدرتمند تنوع بیشتری به موسیقی شما خواهند بخشید و سطح آن را بالاتر خواهند برد. هر دوی این اپلیکیشن ها چه در اجرای زنده و چه در ضبط موسیقی، اصواتی بسیار با کیفیت در اختیارتان می گذارد.

عملکردهای متنوع و کاربردی

عملکردهای این ماژول به گونه ای تعریف شده است که در هر موقعیتی استفاده از آن راحت باشد.مدیریت تنظیمات با استفاده از عملکرد set list بسیار ساده است . می توانید صداها را به ترتیب دلخواهتان فراخوان کنید ، نت قطعه را ببینید، آهنگ را بشنوید و تمرین کنید. نمایشگر نت قطعه می تواند تصاویر و فایل های پی-دی-اف را بارگذاری کند و نمایش دهد. می توانید با دوربین آی-پد خود از نت های دست نوشته عکس بگیرید و سپس استفاده کنید. با استفاده از عملکرد ویرایش متن می توانید مواردی را که لازم است در طول اجرا به یاد بیاورید،یادداشت کنید.با music player می توانید آهنگ خود را از لیست آهنگ ها انتخاب و اجرا کنید. امکان تغییر تمپوی قطعه بدون تغییر در فرکانس اصوات نیز در این محصول وجود دارد. این عملکرد برای تمرین قطعات دشوار با دقت بالا بسیار مفید است.

با گسترش مجموعه ی صداهای خود ، مجهز تر شوید.

مجموعه ی صوتی کاملی در ساوند ماژول کُرگ وجود دارد، اما با این وجود می توانید صداهای دیگری خریداری و قدرت صوتی خود را چند برابر کنید. در مرحله ی اول دو صدا: یکی “Ivory Mobile Grand” که صدای پیانویی است برگرفته از SYNTHOGY و دیگری صدای پیانو الکتریک مربوط به کُرگ به نام “Wurley Electric Piano”.. با اضافه کردن این صداها به مجموعه صوتی خود دنیای امکانات موسیقی متحرک خود را گسترده تر کنید! از این اصوات در KORG Gadget نیز می توانید استفاده کنید.

اجرای خود را به آسانی ضبط کنید و در SoundCloud به اشتراک بگذارید.

اجراهای خود را ضبط کنید یا ایده های موسیقایی را که به ذهنتان می رسد به سادگی از دست ندهید. فایل های ضبط شده ی خود را در SoundCloud آپلود کنید و با جهانیان به اشتراک بگذارید. قراردادن فایل صوتی و اشتراک گذاری آن با دیگران با بهترین کیفیت صورت می گیرد و به همین دلیل می توانید از تجربه ی دیگران استفاده کنید و درس بگیرید. می توانید در سایر شبکه های اجتماعی مثل Facebook و Twitter نیز هنر خود را به نمایش بگذارید.

تکنولوژی iOS اجتناب ناپذیر برای موسیقی محیطی

ماژول کُرگ از تکنولوژی های موسیقی iOSمانند Inter-App Audio، Audiobus، CoreMIDI و Virtual MIDI پشتیبانی می کند. از این ماژول برای سایر اپلیکیشن ها مانند GarageBand نیز می توان استفاده کرد. سایر تکنولوژی های مربوط به موسیقی متحرک و محیطی نیز برای افزایش کیفیت اجرای شما در این محصول وجود دارد.

برای دریافت خبرنامه های کُرگ ثبت نام کنید.

با ثبت نام در خبرنامه ی کُرگ هیچ اخبار و اطلاعاتی را در مورد ساوند ماژول اختصاصی iPad از دست نخواهید داد.

برچسب ها :
دسته بندی ها :