کرگ موزیک | KORG Music
021-66758152 - 021-88851660

microKEY series

تاریخ انتشار : 2019/04/09

معرفی

سری microKEY

MicroKorg بهتر از همیشه! به مناسبت دهمین سالگرد تولید Micro، محصولات MicroKey 25 و ۳۷ در رنگ‌های محدود عرضه می‌گردد. فرصت را از دست ندهید! قبل از فروش تمامی این محصولات چشم نواز قرمز/مشکی یا تمام مشکی، یکی از آن‌ها را از آن خود کنید. قابل تهیه از اواخر آبان.

microKEY خانواده ای از keyboards USB MIDI است که از تکنولوژی تحسین شده‌ی به کار رفته در محصولاتی مثل microKORG XL و microARRANGER یعنی تکنولوژی Natural Touch بهره برده است. علاوه بر مدل موجود ۳۷ کلیدی، این محصول با ۲۵ کلید برای حمل ساده تر و ۶۱ کلید برای ایجاد فضای کافی جهت نواختن با هر دو دست نیز تولید شده است. سخاوت همیشگی ما با ارائه‌ی نرم افزار همراه و کوپن‌های تخفیف این بار بیش از گذشته است. مدل ۶۱ کلید مجوز ورود به مجموعه‌ی میراث‌های Korg را نیز یافته است. microKEY یک کیبورد USB MIDI ایده آل برای نوازندگانی است که می‌خواهند سیستم موسیقی کوچک و ساده ای داشته باشند.

ویژگی‌های محصول

• USB MIDI keyboard ، کوچک، سبک با قابلیت تغذیه با USB

• کیبورد کوچک Velocity-sensitive با کلیدهای با وزن طبیعی و ترغیب کننده برای نوازندگی سرشار از احساس

• در سه مدل:

۲۵ کلیدی با قابلیت ویژه‌ی حمل

۳۷ کلیدی اما بی نیاز از فضای زیاد

۶۱ کلیدی برای استفاده در استودیو

• امکان تغییر اکتاو و Transpose نت‌ها

• کنترل‌های چند منظوره شامل دکمه های arpeggiator، sustain/tap و joystick (برای ۲۵ کلید)

• قابل استفاده با کامپیوتر بدون نیاز به نصب driver

• ایده آل برای استفاده با iPad (فقط microKey با ۲۵ کلید، ۳۷ و ۶۱ کلید به USB خارجی نیاز دارند)

• ۲ پورت USB جهت اضافه کردن امکانات nanoPAD2 یا سایر ابزارهای USB به تنظیمات اولیه‌ی شما (در مدل ۳۱ و ۶۱ کلید)

• بسته ای عظیم از امتیازات و کوپن‌های تخفیف برای نرم افزارهای همراه محصول

• همراه ویرایشگر KORG KONTROL

• دسترسی به نسخه های نرم افزاری سینتسایزرهای کلاسیک Korg از طریق امتیاز ویژه‌ی

“Korg Legacy Collection Special Bundle” (فقط در صورت خرید مدل ۶۱ کلید)

• امکان کار با سیستم عامل‌های Windows/Mac OS X از طریق USB MIDI استاندارد؛ بدون نیاز به نصب driver

microKEY25

microKEY25 قابل حمل تر از همیشه است! این ویژگی به شما امکان می‌دهد که با حسی مثال زدنی بتوانید حتی زمانی که خانه نیستید آهنگ بسازید و بنوازید. Joystick موجود در دستگاه که پیش از این در controller های بزرگ‌تر یافت می‌شد؛ از طریق عملکرد arpeggiator داخلی سینتسایز کننده‌ی تمپو، امکان کنترل همزمان پارامترهای متفاوت را مهیا می‌کند. تازه این‌ها که چیزی نیست! microKEY25 می‌تواند مستقیما با iPad شما از طریق Camera Connection Kit کار کند و برای کنترل program های منطبق با MIDI مثل iMS-20 فورا مورد استفاده قرار گیرد. با خرید microKEY25 یک کد برای دانلود نرم افزار M1Le به شما داده می‌شود تا به تمام صداهای پیش ساخته، شکل موج‌های PCM و عملکرد جستجو/نمایش دسترسی داشته باشید و صدای بی نقصی را که همیشه به دنبال آن بودید، بیابید.

امتیازاتی برای Applied Acoustics Systems’، Strum Acoustic Session، Lounge Lizard Session و Ultra Analog Session و هم چنین برای نرم افزار صدای درام Toontrack و ماژول EzDrummer Lite در نظر گرفته شده است. “Live”، “Live Suite” و نرم افزار “Live LE” DAW متعلق به Ableton، دارای کوپن‌های تخفیف هستند

microKEY37

کار با microKEY37 در جاده ها به سادگی کار با آن در اتاقتان است! این دستگاه امکانات زیادی را در اجرا با همان اندازه‌ی کوچک در اختیار شما قرار می‌دهد. Pitch Bend و Modulation wheel ها افزودن فراز و فرودهای بیشتر به موسیقی را تسهیل می‌کنند. این دستگاه به عنوان یک USB hub نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. دو port نوع A ی USB، دست شما را در کنترل اختصاصی از طریق اضافه کردن nanoPAD2 یا nanoKONTROL2 یا هر USB دیگر باز تر می‌کند. با خرید microKEY37 یک کد برای دانلود نرم افزار M1Le به شما داده می‌شود تا به تمام صداهای پیش ساخته، شکل موج‌های PCM و عملکرد جستجو/نمایش دسترسی داشته باشید و صدای بی نقصی را که همیشه به دنبال آن بودید، بیابید.

امتیازاتی برای Applied Acoustics Systems’، Strum Acoustic Session، Lounge Lizard Session و Ultra Analog Session و هم چنین برای نرم افزار صدای درام Toontrack و ماژول EzDrummer Lite در نظر گرفته شده است. “Live”، “Live Suite” و نرم افزار “Live LE” DAW متعلق به Ableton، دارای کوپن‌های تخفیف هستند.

microKEY61

microKEY61 با همان اندازه‌ی مدل‌های ۴۹ کلید، محدوده‌ی صوتی ۵ اکتاو در اختیارتان قرار می‌دهد. این مدل که دارای ۶۱ کلید است برای استفاده در استودیوهای خانگی مناسب است و نیاز موزیسین هایی که اجراهای زیادی دارند را برآورده کرده است. این دستگاه به طور کاملا هماهنگ سخت افزار و نرم افزار را با هم ترکیب کرده است. این دستگاه به عنوان یک USB hub نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. دو port نوع A ی USB، دست شما را در کنترل اختصاصی از طریق اضافه کردن nanoPAD2 یا nanoKONTROL2 یا هر USB دیگر باز تر می‌کند.

امتیازاتی برای Applied Acoustics Systems’، Strum Acoustic Session، Lounge Lizard Session و Ultra Analog Session و هم چنین برای نرم افزار صدای درام Toontrack و ماژول EzDrummer Lite در نظر گرفته شده است. “Live”، “Live Suite” و نرم افزار “Live LE” DAW متعلق به Ableton، دارای کوپن‌های تخفیف هستند.

نرم افزار ویرایشگر KORG KONTROL

با استفاده از نرم افزار ویرایشگر KORG KONTROL می‌توانید تنظیماتی اختصاصی برای خود داشته باشید. می‌توانید از میان ۸ منحنی شدت صدا و یک شدت ثابت (در مجموع ۹)، انتخاب خود را داشته باشید. هم چنین می‌توانید عدد تغییرات modulation wheel یا joystick را تنظیم کنید و حداکثر و حداقل تغییرات آن را تعیین کنید.

به مجموعه نرم افزارهای ارائه شده به همراه مدل ۳۷ کلیدی، اصوات سینتسایزر و گیتار آکوستیک نیز اضافه شده است؛ و نیز مدل ۶۱ کلیدی حاوی Korg Legacy Collection است. مجموعه ای از سینتسایزرهای افسانه ای Korg به صورت نرم افزار. با microKEY و نرم افزارها و کوپن‌های تخفیف همراهش ساخت موسیقی را از همین حالا آغاز کنید. در صورتی که microKEY را قبلا خریداری کرده‌اید، برای دستیابی به نرم افزارها، کوپن‌ها و دانلود آن‌ها به Korg-License-Center.com مراجعه کنید.

۱- امتیازات KORG Legacy Collection Special Bundle در نظر گرفته شده برای microKEY-61

نرم افزارهای:

سینتسایزر آنالوگ مو نو فونیک MS-20، سینتسایزر پلی فونیک Polysix، سینتسایزر فراگیر آنالوگ Mono/Poly، M1 که یک workstation با تمام ویژگی‌های واقعی است ، و سینتسایزر دیجیتال Wavestation. امتیازات این ۵ محصول کلاسیک Korg در قالب یک نرم افزار بازسازی شده و همراه یک افکت plug-in به نام MDE-X، با خرید microKEY-61 برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است.

۲- امتیازات M1 Le متعلق به microKEY-25/37*

نسخه‌ی محدود شده ای از نرم افزار سینتسایزر –M1 آماده برای دانلود- که صداهای workstation با نام M1 را برای شما به ارمغان می‌آورد.

*تنها با ۹۹ دلار آمریکا می‌توانید M1 Le را در بسته‌ی نرم افزاری خود به روز کنید. فرصت دستیابی به محصولات تاریخی Korg از جمله MS-20، Polysix، Mono/Poly، M1 و WAVESTATION را از دست ندهید.

۳- EzDrummer Lite

نرم افزار قابل دانلود صدای درام Toontrack به نام “EzDrummer Lite”* که صداهای درام را در حجمی گسترده و کیفیتی بالا به شما عرضه می‌کند و به شما لذت استفاده از اصوات بسیار نزدیک به صدای واقعی درام در microKEY را می‌بخشد.

*این نکته را مد نظر داشته باشید که نه تولیدکننده‌ی نرم افزار و نه Korg مسئولیتی در استفاده از این نرم افزار در قبال کاربران ندارند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و به روز کردن دموی نرم افزار یا خرید نسخه‌ی کامل به www.toontrack.com رجوع کنید.

۴- سری‌های Ableton “Live” (کوپن تخفیف)

کوپن تخفیف* برای “Live”، “Live Suite” و “Live LE” نرم افزار DAW متعلق به Ableton که همگی به خاطر قابلیت‌های بسیار زیاد مورد توجه همگان قرار گرفته‌اند.

*برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد این نرم افزار رجوع کنید به www.ableton.com

۵- Lounge Lizard Session

امتیاز “Lounge Lizard Session”* یک sound module که به خاطر تأثیرگذاری بسیار پیانوی الکتریک خود شهره‌ی عام و خاص است.

*برای اطلاعات بیشتر از این نرم افزار رجوع کنید به: www.applied-acoustics.com/loungelizardsession/

۶ – Ultra Analog Session

امتیاز “Ultra Analog Session”*، سینتسایزر آنالوگ برگرفته شده از Applied Acoustics Systems و ستایش شده به خاطر صداهای غنی و قدرتمند.

*اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار در :

www.applied-acoustics.com/ultraanalogsession/

۷- Strum Acoustic Session

امتیاز “Strum Acoustic Session” نرم افزار سینتسایزر physical model که امکان نواختن گیتار به همان تأثیرگذاری گیتار آکوستیک را برای شما مهیا می‌کند.

*برای اطلاعات بیشتر از این نرم افزار رجوع کنید به:

www.applied-acoustics.com/strumacousticsession/

برای بهره‌مندی از این امتیازات با ما تماس بگیرید.

۸- نرم افزار Reason Limited

برای اطلاع از کارکرد و نحوه ی دریافت این نرم افزار به اخبار مجموعه مراجعه کنید.

برچسب ها :
دسته بندی ها :