کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

microKORG XL

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

رویارویی با Micro !

سالهاست که محصول microKORG یکی از پر فروش ترین سینتسایزر های جهان به حساب میاید. در حال حاضر محصول microKORG XL آماده است تا این جایگاه را در بین سینتسایزر های جهان کسب نماید. بر اساس همان خصوصیات موجود بکار رفته در microKORG ، از قبیل کلیدهای کوچک ، قابلیت حمل و نقل آسان، استفاده از باتری و صداهای بسیار عالی، باعث شده تا دایره استفاده از چنین دستگاهی گسترش پیدا کند. مشخصات جالب بسیاری بر روی این دستگاه قرار داده شده است. برای دسترسی سریع به قسمت synthesizer vocoder یک میکروفون سر خود برای این دستگاه تعبیه گردیده است.

دموهای صوتی و تصویری

microKORG XL

Radiotek

Clubstar

Snow

قدرت تولید موسیقی های جدید

دستگاه microKORG شجره نامه طولانی را به دنبال خود دارد. مشخصات زیادی از این دستگاه بر گرفته از اجداد خود همچون RADIAS/R3 و KAOSS میباشد. به عنوان مثال، سیستم پردازشگر صدای MMT (Multi Modeling Technology) از سینتسایزر RADIAS/R3 گرفته شده است در حالیکه استفاده از پردازشگر افکت مضاعف از معروفترین محصول KAOSS الهام گرفته شده است. این دستگاه قابلیتهای بی نظیری در اجرای موسیقی دارد. استفاده همزمان از شش pattern آرپژ، در کنار sound-bending vocoder قابلیت تولید صدایی بسیار قدرتمند را به این دستگاه میدهد.

پردازشگر صوت ۸ صدایی MMT موجود در microKORG XL با بهره گیری از ۷ الگوریتم مختلف در کنار مشخصات بنیادی صدا، نویز، و شکل موجهای PCM/DWGS میتواند صداهای آنالوگ سنتی را تولید نماید. قابلیت cross-modulation در کنار VPM (Variable Phase Modulation) امکان تولید صداهایی را میدهد که توسط سینتسایزر های از نوع PCM قابل تولید نیستند. امکاناتی همچون sync و ring modulation توانایی ساخت صداهای پیچیده تری را به دستگاه میدهند. دو فیلتر چند حالته، یک مدار drive/waveshaping جهت تولید صداهای distort و قسمتهای EG و LFO برای تولید صداهایی که در بازه زمان دچار تغییرات میگردند، در کنار مجموعه عظیمی از پارامتر های گوناگون برای تنظیم، باعث تولید صداهای قدرتمند میگردد.

با بهره گیری از ۱۷ گونه افکت به روز، میتوانید انواع و اقسام حالتهای صوتی را از افکت های delay که قابلیت sync شدن با MIDI Clock را دارند گرفته تا انتقال مشخصه های اصلی صدا را انجام دهید. شما میتوانید صداهای که از خارج به دستگاه وارد مینمایید، پردازش کنید. دستگاه microKORG قابلیت پردازش کاراکتر های صدا را به شما میدهد و بهره گیری از این امکان شما میتوانید مشخصه های بنیادی در صدا را در ۱۶ کانال بصورت مجزا تغییر داده و سپس مجددا آنها را با یکدیگر ترکیب و صدایی با هویت جدید بدست آورید. هریک از ۱۲۸ صدای موجود روی دستگاه به تنهایی قابلیت ویرایش سریع را دارند و سپس میتوانید آنها را مجددا ذخیره سازید. با download نرم افزار اختصاصی ویژه ویرایش صدا، میتوانید صداهای دلخواه خود را بر روی کامپیوتر ساخته و مدیریت کنید.

دانلود صداهای رایگان شرکت KORG برای محصول microKORG XL – سیستم عامل ویندوز/اپل مکینتاش

برچسب ها :
دسته بندی ها :