کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

+microKORG XL

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

معرفی

+MicroKorg XL

Synthesizer/Vocoder

رای ها گرفته و برنده معلوم شد! برنده ها را در Korg’s microMADNESS video contest ببینید.

محصولی کلاسیک و بیشتر از آن

MicroKorg بهتر از همیشه! به مناسبت دهمین سالگرد تولید Micro+، MicroKorg XL در رنگ‌های محدودی عرضه می‌گردد. فرصت را از دست ندهید! قبل از فروش تمامی این محصولات چشم نواز، یکی از آن‌ها را از آن خود کنید. قابل تهیه از اواخر نوامبر (مطابق با اواخر آذرماه)

MicroKorg با ظاهر بی بدیل و اصوات بی مانند استاندارد جدیدی در سینتسایزرهای آنالوگ ایجاد کرده است. MicroKorg XL با میراث صداهای قوی و غنی MicroKorg و امکانات منحصر به خود یعنی سازهای شستی دار مثل پیانوی الکتریک و ارگ CX-3 در سال ۲۰۰۸، به بازار معرفی شد؛ و حالا، با یک گام به جلو، دستگاه +microKORG XL، با صداهای به روز و تازه به عنوان یک keyboard کوچک ایده آل روانه‌ی بازار می‌گردد.

ویژگی‌های محصول:

• دارای صداهای کلاسیک مثل پیانو SGproX، M1 و ارگ‌های VOX و آلات موسیقی مشهور”Tape”

• ۱۲۸ صدا با دسترسی مستقیم به اضافه‌ی ۶۴۰ صدای دیگر به همراه Editor/Librarian برای Mac و PC.

• طراحی جدید اما نوستالژیک- با پانل مشکی، یک «غریبِ آشنا»

• پردازشگر صوت MMT – یادگار تکنولوژی analog modeling در محصولات قبلی Korg

• Vocoder به همراه میکروفون سرخود

• موتور افکت قدرتمند Kaoss – همان افکت هایی که از Korg انتظار دارید.

• Natural Touch mini-keyboard اختصاصی محصولات Korg، طراحی شده برای افزایش قابلیت اجرا

• قابلیت حمل به دلیل امکان کار با باتری

صداهایی با کیفیت‌تر از همیشه

صداهای باشکوه و شاداب که ویژگی MicroKorg هستند، در +microKORG XL. نیز همچنان به قوت خود باقی‌اند. به علاوه برای استفاده در گروه های موسیقی این دستگاه به صدای پیانوی کلاسیک Korg، SGproX و هم چنین پیانوی الکتریک مجهز شده است. این دستگاه کوچک حاوی صداهایی از M1، ارگ VOX، سازهای زهی، فلوت و سایر صداهای پر زرق و برق همیشگی keyboard است. ناگفته پیداست که تمامی این سازها، حداکثر وسعت صوتی خود را –مشابه با نمونه‌ی واقعی- دارا هستند. این امکان با استفاده از کلید در دسترس مستقیم octave ایجاد می‌گردد.

هر یک از این ۱۲۸ program به واقع دل انگیز، با ایجاد تنوع در امکانات دستگاه +microKORG XL، آن را به عصای دست شما تبدیل کرده‌اند. علاوه بر این‌ها Korg،۶۴۰ صدای قابل دانلود از طریق نرم افزار Editor، به صورت رایگان برای شما مهیا کرده است.

گزینش گر program

امکان انتخاب صدا با استفاده از دو دکمه “music genre” و “instrument category” وجود دارد. دستگاه جدید +microKORG XL برای تطابق با سن‌های امروزی موسیقی به “music genres” مجهز شده است. شما می‌توانید ساده تر از همیشه program ای را که مناسب آهنگ مورد نظرتان است، انتخاب کنید. حتی می‌توانید یک دکمه را ثابت نگه دارید و از دیگری برای تغییر program در طول اجرای یک آهنگ استفاده کنید. (در صورتی که music genre را ثابت نگه دارید) یا وضعیت vocoder را انتخاب کنید. (اگر instrument category را ثابت نگه دارید)

طراحی جدید اما نوستالژیک- «غریبِ آشنا»!

دستگاه +microKORG XL با یک جا جمع کردن ویژگی‌های مدرن و کلاسیک، با داشتن پانل و کلیدهای چرخان مشکی، زیبایی‌های خود را به رخ می‌کشد. اهرم‌های فلزی، دکمه های که با ضربه‌ی دست صدا می‌دهند و کلیدهای چرخان که حس قدرتمندی دستگاه را القا می‌کنند، همان عواملی هستند که این دستگاه را یک سر و گردن از بقیه‌ی محصولات بالاتر برده‌اند و تجربه های شما را در ویرایش صداهای سینتسایزر ارتقا داده‌اند.

MMT- عصاره‌ی تکنولوژی Korg در ساخت اصوات آنالوگ

پردازشگر صوت MMT (Multiple Modeling Technology) برگرفته از تکنولوژی پرطرفدار و پرکاربرد Korg است. این پردازشگر در محصولات بی‌شماری به کار رفته است و دارای دو oscillator تولیدکننده‌ی صداهای عظیم و قدرتمند است. اولی تمام هفت الگوریتم oscillator، را برای انتخاب در دسترستان قرار می‌دهد. الگوریتم هایی شامل شکل موج مرکب از جمله صدای انسان و شکل موج PCM/DWGS برای صداهای کلاسیک مثل کیبورد و سازهای زهی. این تکنولوژی هم چنین شما را به تکنیک هایی مجهز می‌کند که در سینتسایزرهای معمولی با تکنولوژی صدای PCM وجود نداشت. تکنولوژی هایی چون مدولاسیون ضربدری (cross modulation)، هم صدایی (unison) و (VPM (Variable Phase Modulation از مزیت مدولاسیون با Oscillator 2 بهره‌مند شوید و صداهای پرهیبت بسازید.

عملکرد Vocoder به همراه میکروفون نصب روی دستگاه

این دستگاه می‌تواند به عنوان یک Vocoder قدرتمند عمل کند. با استفاده از صدای ورودی به وسیله‌ی میکروفن و تشکیل کاراکترهای تنال متعلق به صدای oscillator، افکت‌های”talking” تولید می‌شوند. این Vocoder دارای filter bank 16 باندی است که می‌تواند صداهای Vocoder های پیشین را شبیه سازی کند، فرکانس فیلتر را تغییر دهد، عملکرد Format Shift، یا سطح و چرخش هر band را برای تغییر چشمگیر صدا تنظیم کند. با استفاده از Vocoder صداهایی را که امروزه در موسیقی الکترونیک زیاد می‌شنوید، به راحتی به مجموعه صداهای خود اضافه کنید. به علت وجود میکروفون روی دستگاه، می‌توانید بدون هیچ وقفه ای استفاده از vocoder را در آهنگ‌هایتان آغاز کنید.

همان افکت‌های قدرتمندی که از Korg انتظار دارید.

موتور افکتی که در سری محصول Kaoss به سرحد کمال رسیده بود؛ این جا نیز در اختیار شماست. ۱۷ افکت قدرتمند از جمله افکت‌های delay، echo، ring modulator و grain shifter متعلق به شماست. ضمنا برای دستیابی به امکانات بیشتری در اجراهای زنده، افکت هایی مثل delay می‌توانند بر MIDI clock اعمال شوند.

Natural Touch Mini-keyboard

با تکنولوژی جدید Natural Touch احساسی بهتر از همیشه، در هنگام نواختن داشته باشید. کلیدها طوری تنظیم شده‌اند که اجرای آکوردها ساده تر شود، اجرای قطعات سریع با سهولت بیشتری صورت پذیرد. کلیدهای آبشار گونه با صداهای از همیشه گوش نواز تر، در اجرای گلیساندو یاور موثری هستند.

قابلیت حمل به جهت کار با باتری

مزیت دیگر این دستگاه آداپتور AC – که با دستگاه به مشتری ارائه می‌شود- و امکان کار با ۶ باتری AA است. طول این دستگاه کمی بیشتر از نیم متر و وزن آن کمتر از ۲ کیلوگرم است. (بدون باتری و میکروفون) پس +microKORG XL را بردارید و هر جا که توانستید، موسیقی اجرا کنید.

گسترش امکانات صوتی از طریق استفاده از USB

دستگاه +microKORG XL را از طریق کابل USB به کامپیوتر خود متصل کنید و از طریق نرم افزار Editor، هر پارامتری را که می‌خواهید در کامپیوتر خود ویرایش کنید. هم چنین می‌توانید program از پیش ساخته‌ی MicroKorg و MS2000/MS2000B را نیز دانلود کنید. حتی program هایی ویژه که توسط نمایندگان آمریکا و انگلیس ساخته شده، به صورت رایگان در اختیار شماست.

* نرم افزار “Editor/Plug-In Editor” را از www.korg.com یا سایت نمایندگی ایران دانلود کنید.

* این نرم افزار فقط در “MicroKorg XL +” قابل استفاده است.

Editor / Plug in Editor* متعلق به “MicroKorg XL” در “+microKORG XL”به درستی کار نمی‌کند.

== program های ساخته شده توسط نماینده‌ی آمریکا==

مجموع= ۱۲۸ program

در راستای گسترش بانک نرم افزارهای ساخته شده به صورت رایگان برای دستگاه MicroKorg XL، مجموعه ای جدید شامل صداهایی متناسب با تکنولوژی صدای PCM برای دستگاه MicroKorg XL + ساخته شد. این program ها شامل صدای tape /فلوت و سازهای زهی، پیانو SG، ارگ VOX، فقط منتظر حرکت انگشتان شما روی دکمه ها هستند!

== program های ساخته شده توسط نماینده‌ی انگلیس==

مجموع= ۱۲۸ program

بانک program های ساخته شده در korg انگلستان، ترکیب نامتعارفی از program های جدید و افکت‌هاست و چالشی است برای موتور صدای دستگاه MicroKorg XL تا امتحان خود را پس بدهد. این ترکیب نامتعارف شامل صداهای Dubstep signature و gritty lead، باس های بسیار قوی، درام آنالوگ، تقلید monotron، سینتسایزرهای آنالوگ کلاسیک به همراه افکت‌های متنوع ضربه زدن قوی می‌باشد.

این گونه است که با اصواتی در MicroKorg XL مواجه می‌شوید که قبلا هیچ گاه نشنیده‌اید.

برچسب ها :
دسته بندی ها :