کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

mini KAOSS PAD 2

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

معرفی

قابل استفاده روی صحنه، در استودیو و مراسم جشن و شادمانی. دستگاه Mini Kaoss Pad 2 به تنهایی و بدون نیاز به هیچ گونه لوازم جانبی افکت‌های خیره کننده به ارمغان می‌آورد و موسیقی را در دو فرمت MP3/WAV پخش می‌کند.

ویژگی‌های محصول :

• با استفاده از صفحه‌ی لمسی شفاف و واضح افکت‌های متفاوت را کنترل و یا با هم ترکیب کنید.

• MP3 player به همراه microSD card برای ذخیره یا تبادل صداها. بدون نیاز به هیچ تجهیزات اضافه دیگری افکت‌های دلخواهتان را به اصوات اعمال کنید.

• صد برنامه‌ی افکت در نظر گرفته شده تا در اجراهای زنده، از هر کدام که می‌خواهید استفاده کنید.

• امکان انتخاب موسیقیِ در حالِ پخش، از بین فایل‌های موجود بر روی حافظه دستگاه و یا صدای متصل به ورودی دستگاه، با کمک قابلیت Crossfader مجازی. با ترکیب دستگاه با یک media player خارجی یا یک Mini Kaoss Pad 2 دیگر، اجرایی مناسب جشن‌ها و میهمانی‌ها داشته باشید.

• سه حافظه‌ی موجود در دستگاه به طور مستقیم افکت‌های مورد علاقه‌ی شما را در دسترس‌تان قرار می‌دهد.

• دربردارنده‌ی افکت‌های برگرفته از دستگاه Kaoss Pad Quad شامل Looper قدرتمند، Vinyl Break و Ducking Compressor

• میکروفون داخلی و ورودی صدا جهت منابع صوتی خارجی

• قابلیت ضبط اجراها به همراه افکت‌های اعمال شده و ذخیره‌ی آن‌ها بر microSD

• دارای شش Loop صوتی به صورت demo جهت بازبینی سریع امکانات دستگاه

در میان تجهیزات مورد نیاز نوازندگان و مجریان برنامه‌ی موسیقی در زمینه افکت، سری Kaoss Pad از محصولات Korg به محصولاتی بسیار ضروری تبدیل شده‌اند. دستگاه Mini Kaoss Pad 2 به جز این که برنامه های افکت را از دستگاه Kaoss Pad KP3 به ارث برده و خلاقیت‌های مشابه دستگاه Kaoss Pad Quad دارد، دارای بخش MP3/WAV player است و این ویژگی آن را به اولین دستگاه کاملا خودکفا در این سری تبدیل کرده است! از Mini Kaoss Pad 2 به عنوان دستگاه پخش موسیقی، ساز، Mixer و یا حتی خواننده به همراه افکت‌های مشهور Kaoss استفاده کنید. نوازندگان، گیتاریست ها، طراحان صدا و دوستداران موسیقی، از استفاده از دستگاه Mini Kaoss Pad 2 ، متناسب با نیاز خود لذت خواهند برد.

افکت‌های بی پایان

صفحه کنترل لمسی Realtime

طراحی منحصر به فرد و انعطاف پذیری صفحه‌ی لمسی این دستگاه سبب شده تا کاربران بتوانند افکت و پارامترهای چندگانه‌ی این دستگاه را به راحتی و فقط با حرکت انگشتان روی آن کنترل کنند. امکان کنترل افکت‌ها به این سهولت در دستگاه های معمولی به خصوص هنگامی که کاربر در حال نواختن ساز بود، وجود نداشت.

صد افکت داینامیک KAOSS

صد برنامه‌ی گوناگون از افکت‌های مختلف شامل افکت‌های استاندارد مثل: Filter ، Flanger ،Delay و Reverb در این دستگاه گنجانده شده که بسیاری از آن‌ها از دستگاه Kaoss Pad KP3 برگرفته شده است. سه افکت جدید نیز به نام‌های: Vinyl Break ، Looper و Ducking Composer که اولین بار در دستگاه Kaoss Pad Quad مورد استفاده قرار گرفت، در این دستگاه موجود است.

قدرت اجرا

بخش FX RELEASE دستگاه، افکت‌ها و انتقال‌های طبیعی‌تر را بر روی آهنگ‌ها اعمال می‌کند.

وقتی انگشتتان را روی صفحه می‌کشید، بخش FX RELEASE به طور خودکار، delay effect را به آهنگ یا اجرای شما اضافه می‌کند. به این ترتیب از قطع ناگهانی صداها جلوگیری می‌شود. فعال نمودن FX RELEASE موجب ماندن افکت اعمال شده بر روی Track مربوط به موسیقی شما می‌گردد و اطمینان حاصل خواهید کرد که حتی استفاده از یک افکت خاص با جنس متفاوت از آنچه که هنوز به صورت پردازش نشده بر روی موسیقی شما قرار گرفته، موجب قطع اثر افکت قبلی نخواهد شد.

اجرای خود را به سادگی کنترل کنید

دستگاه Mini Kaoss Pad 2 به سبب داشتن سه حافظه‌ی برنامه و امکان در دسترس قرار دادن مستقیم افکت‌های مورد علاقه‌ی شما، جهت اجراهای زنده و مراسم جشن و میهمانی بسیار مناسب است. عملکرد Hold بر اساس جایگاه انگشتان شما روی صفحه‌ی لمسی، پارامترهای افکت را ثابت می‌کند. بدین ترتیب بدون نیاز به کاربرد مداوم دست، می‌توانید از دستگاه استفاده کنید. قسمت Auto BPM دستگاه، سرعت افکت‌های اعمال شده را به سرعت (Tempo) آهنگ تطبیق می‌دهد. تمامی این ویژگی‌ها، دست به دست هم، دستگاه Mini Kaoss Pad2 را به یک همراه تمام عیار برای مجریان موسیقی در اجراهای حرفه ای تبدیل کرده‌اند.

میکروفن داخلی

هیجان و صدای بیشتری می‌خواهید؟ با میکروفن داخلی دستگاه، اصوات و کلام را به موسیقی در حال اجرا اضافه نموده، افکت بر روی آن اعمال کرده و شور و هیجان بیشتری به جمعیت ببخشید.

همه چیز در دست مجری موسیقی

MP3 player

این دستگاه دارای یک MP3 player است که فایل‌های صوتی ضبط شده بر microSD card را اجرا می‌کند*. به این ترتیب می‌توانید آهنگ‌های دلخواه خود را ذخیره کنید و افکت‌ها را هنگام پخش به آن‌ها اضافه کنید. افکت‌ها، آهنگ‌ها یا هر صدایی را که در طول اجرا لازم دارید ذخیره کنید و از تنوع صداهای حاصل لذت ببرید. این دستگاه به حدی کاراست که بر خلاف سایر مدل‌های مشابهش به هیچ نوع تجهیزات جانبی به عنوان منابع ورودی نیاز ندارد. قابلیت پخش هر دو فرمت WAV و MP3 وجود دارد** . از دستگاه Mini Kaoss Pad 2 برای اجراهای حرفه ای خود که قاعدتا در آن به کیفیت بالای صدا نیاز دارید، استفاده کنید.

* SDXC card قابل استفاده نیست.

** فرمت های قابل اجرا :  (WAV(16-bit, 44.1 kHz/48 kHz, stereo و (MP3(44.1 kHz@128, 192, 256, 320 kbps

جعبه‌ی ابزار حرفه ای برای مجری برنامه موسیقی

سرعت اجرای موسیقی به وسیله‌ی بخش VALUE Slider که با حرکت انگشتان کنترل می‌شود، قابل تنظیم است. دستگاه Mini Kaoss Pad 2 به شما این امکان را می‌دهد که تعیین کنید آهنگ مورد نظرتان از کجا شروع شود. قسمت VALUE Slider شدت صدا را نیز تنظیم می‌کند. هم چنین میان منبع صوتی خارجی و MP3 player موجود در دستگاه، تعادل ایجاد می‌کند و به این ترتیب می‌تواند به عنوان یک DJ player یا mixer مورد استفاده قرار بگیرد. دستگاه Mini Kaoss Pad 2 را به عنوان سومین عضو به DJ set اضافه کنید. با اتصال دو دستگاه Mini Kaoss Pad 2 به یکدیگر از اجراهای هیجان آور لذت ببرید، یا افکت‌ها و سمپل های صوتی را بارگذاری کنید و به عنوان اجراکننده‌ی سمپل از آن استفاده کنید.

کوچک اما کامل

اجرای خود را ضبط کنید

فایل‌های MP3 را روی microSD card ذخیره کنید، یا اجراهای زیبای خود را با فرمت WAV ضبط کنید.

هر زمان که از یک افکت به خوبی استفاده کردید، می‌توانید از این طریق ایده‌ی خود را ضبط کنید. هم چنین از این طریق می‌توانید اجراهای خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید.

دارای شش Loop صوتی به صورت demo

شش Loop صوتی به صورت demo در یک حافظه‌ی داخلی ذخیره شده است. این Loop ها منابع صوتی در دسترس را مهیا می‌کنند که این منابع می‌توانند برای استفاده‌ی سریع از افکت‌ها بدون نیاز به دستگاه پخش صوت خارجی یا فایل MP3 ذخیره شده روی microSD Card، مفید واقع شوند.

طراحی ارگونومیک

استفاده از دستگاه Kaossilator 2 علاوه بر داشتن زیبایی به دلیل بدنه‌ی منحنی، بسیار ساده است. نورپردازی با کنتراست بالا در نمایشگر OEL باعث می‌شود که نام اصوات، ویژگی‌ها و پارامترها به روشنی نمایش داده شود و همه چیز حتی روی صحنه یا در جایگاه مجری برنامه‌ی موسیقی، خوانا و شفاف باشد. با زدن ضربه یا کشیدن انگشتان بر روی صفحه‌ی لمسی پارامترها و کارکردهای دستگاه به سادگی قابل کنترل هستند. سبکی، کوچکی و کم مصرف بودن این دستگاه سبب می‌شود که بتوانید این دستگاه را فقط با دو باتری AA در جیب خود، هر جا که خواستید ببرید. بلندگوی داخلی دستگاه به شما کمک می‌کند که موسیقی هیجان انگیزی را که ساختید با دیگران به اشتراک بگذارید. خروجی هدفون جهت تمرینات و تجربه های شخصی شما و هم چنین امکان ارتباط دستگاه Kaossilator 2 با ابزار موسیقایی دیگر در نظر گرفته شده است.