کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Mono/Poly for Reason

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

در این محصول با استفاده از تکنولوژی اختصاصی Korg با نام CMT (Component Modeling Technology) ، صداها به طور بسیار دقیقی از سازهای آنالوگ گرفته و مدل سازی شده اند. در ابتدا این محصول به عنوان یکی از اعضای مجموعه ی Legacy از سری محصولات کُرگ معرفی شد ، اما می توان آن را به عنوان یک Rack Extension در مجموعه ی Reason نیز برشمرد.

Mono/poly for reason علاوه بر بازتولید دقیق اصوات سازها ، قابلیت های گسترده ای را برای خلق موسیقی معاصر در اختیار کاربر قرار می دهد. ۱۲۸ صدای پلی فونی(به صورت چندصدایی) ، ۱۶ نوع تنظیمات برای اصوات اُنیسون (تک صدایی) و نیز قابلیت اعمال تنظیمات modulation خارجی ، امکاناتی از این قبیلند.

قابلیت ها و امکانات به روز رسانی شده، Mono/poly را به ابزاری قدرتمند برای ساخت موسیقی مدرن تبدیل کرده است.

سینتسایزر آنالوگ تک صدایی/چند صدایی با ۴ اوسیلاتور مبتنی بر ولتاژ VCO در سال ۱۹۸۱ برای اولین بار به جامعه ی موسیقی معرفی شد. عرضه ی این محصول با Korg Polysix همزمان شد و هر دو محصول به دلیل قابلیت های استثنایی ، عملکرد قدرتمند و قیمت مناسب به محصولاتی ممتاز و منحصر به فرد در سراسر دنیا تبدیل شدند.

تعامل و کار با Mono/poly for reason از طریق سوئیچ ها و کلیدهای چرخانی که قابلیت تنظیم مجدد دارند ، ویژگی نسخه ی اصلی آن را این بار در فرمت”rack-mounted ” و به عنوان عضوی از گروه محصولات reason احیا کرد .