کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

nanoSERIES2

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

کنترلرهای USB-MIDI و Slim-line

nanoSERIES2 روانه بازار شد. سه کنترلر کوچک و راحت USB-MIDI برای کسانی که با کامپیوتر، کار موسیقی انجام می‌دهند.

کنترلرهای Slim-line، طراحی و تکنولوژی cutting-edge را با یکدیگر ترکیب می‌کنند.

هر یک از محصولات nanoSERIES2 می‌توانند با لپ تاپ یا کامپیوتر شما همراه شده و امکان مناسبی برای تولید موسیقی در خانه یا حتی در راه برای شما فراهم کند.

در سه مدل متناسب با نیاز شما

nanoKEY2 دارای طراحی پیشرفته و بیست و پنج کلید حساس به شدت صدا برای ضبط بی کم و کاست اصوات است. nanoPAD2 با شانزده responsive pad و صفحه لمسی مبتنی بر محور x-y بهترین انتخاب برای کسانی است که از اصوات درام استفاده می‌کنند. nanoKONTROL2 دارای کلیدهای چرخان، سوئیچ و fader و برای کنترل نرم افزارهای تولید موسیقی و یا کامپیوترهای DAW مناسب است.

در دو رنگ مشکی و سفید

هر یک از این سه مدل در دو رنگ مشکی و سفید در اختیار شما هستند. هر کدام را که دوست دارید، انتخاب کنید.

همراهی ایده آل برای microKEY

nanoSERIES2 کنترلری ایده آل برای همراهی microKEY است. پورت USB موجود روی این کنترلرها امکان اتصال آن‌ها را به microKEY فراهم می‌کند؛ و به این ترتیب قابلیت کنترل تولیدات موسیقی را گسترش می‌دهد و تخصصی‌تر می‌کند.

قابلیت همکاری با ipad

با استفاده از Camera Connection Kit موجود در ipad، می‌توانید nanoSERIES2 را به ipad وصل کنید و از ویژگی‌های Apple Core MIDI استفاده کنید. قابلیت پشتیبانی از Apple iOS 4.2.1 وجود دارد و نرم افزارهایی برای پشتیبانی Core MIDI مورد نیاز است. اگر از چند کنترلر استفاده می‌کنید، یا می‌خواهید برای مدتی فقط از یکی استفاده کنید، یک USB hub نیاز خواهید داشت.

نرم افزارهای همراه

امتیازات و تخفیف‌ها ویژه ای برای این سری از محصولات در نظر گرفته شده است. در صورت خریداری این محصول و مراجعه به سایتKorg-License-Center.com می‌توانید از این امتیازات استفاده کنید.

۱- امتیازات M1 Le

نسخه‌ی محدود شده ای از نرم افزار سینتسایزر –M1 آماده برای دانلود- که صداهای workstation با نام M1 را برای شما به ارمغان می‌آورد.

۲- EzDrummer Lite

نرم افزار قابل دانلود صدای درام Toontrack به نام “EzDrummer Lite”* که صداهای درام را در حجمی گسترده و کیفیتی بالا به شما عرضه می‌کند و به شما لذت استفاده از اصوات بسیار نزدیک به صدای واقعی درام در microKEY را می‌بخشد.

*این نکته را مد نظر داشته باشید که نه تولیدکننده‌ی نرم افزار و نه Korg مسئولیتی در استفاده از این نرم افزار در قبال کاربران ندارند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و به روز کردن دموی نرم افزار یا خرید نسخه‌ی کامل به www.toontrack.com رجوع کنید.

۳- سری‌های Ableton “Live” (کوپن تخفیف)

کوپن تخفیف* برای “Live”، “Live Suite” و “Live LE” نرم افزار DAW متعلق به Ableton که همگی به خاطر قابلیت‌های بسیار زیاد مورد توجه همگان قرار گرفته‌اند.

*برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد این نرم افزار رجوع کنید به www.ableton.com

۴- Lounge Lizard Session

امتیاز “Lounge Lizard Session”* یک sound module که به خاطر تأثیرگذاری بسیار پیانوی الکتریک خود شهره‌ی عام و خاص است.

*برای اطلاعات بیشتر از این نرم افزار رجوع کنید به: www.applied-acoustics.com/loungelizardsession/

۵ – Ultra Analog Session

امتیاز “Ultra Analog Session”*، سینتسایزر آنالوگ برگرفته شده از Applied Acoustics Systems و ستایش شده به خاطر صداهای غنی و قدرتمند.

*اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار در :

www.applied-acoustics.com/ultraanalogsession/

۶- Strum Acoustic Session

امتیاز “Strum Acoustic Session” نرم افزار سینتسایزر physical model که امکان نواختن گیتار به همان تأثیرگذاری گیتار آکوستیک را برای شما مهیا می‌کند.

*برای اطلاعات بیشتر از این نرم افزار رجوع کنید به:

www.applied-acoustics.com/strumacousticsession/

۷- نرم افزار Reason Limited

برای آگاهی از کارکرد نرم افزار و نحوه ی دریافت آن به بخش اخبار مجموعه مراجعه کنید.

nanoKEY2

nanoKEY2 Slim-Line USB Keyboard

ویژگی‌های محصول:

• سبک، دارای بیست و پنج کلید، برای استفاده به همراه لپ تاپ و نِت بوک

• صفحه کلید پیشرفته حساس به شدت صدا برای دستیابی به اصوات دقیق‌تر

• دکمه‌ی sustain – مناسب برای وارد کردن پارت پیانو

صفحه کلید دقیق و با کاربری آسان

طراحی nanoKEY2 پیشرفته و به روز است. ترکیب احساس خوشایند “touch” در MIDI keyboard های حرفه ای و سبکی محصولات اخیر Korg، از این دستگاه یک کیبورد ایده آل ساخته است. کلیدها به اندازه‌ی کافی بزرگند و فضای میان آن‌ها هم کافی است و به همین دلیل احتمال اشتباه در هنگام استفاده بسیار کاهش یافته است. حساسیت کلیدها به میزان ضربه و شدت صدا، این اطمینان را به شما می‌دهد که دقیقا هر آن چه را که اجرا می‌کنید، به گوش مخاطب برسد، با تمام جزئیات و ظرافت‌ها.

کنترل آسان با دکمه های Control

با دکمه های Octave Shift – که از MIDI کنترلرهای korg وام گرفته شده – می‌توان چهار سطح متفاوت برای فرکانس اصوات تعریف کرد. در اجراهای پیشرفته تر می‌توانید از دکمه های Pitch Bend، Modulation و Sustain که برای اجرا با پیانو یا پیانو الکتریک بسیار ضروری است، استفاده کنید. چهار سطح ذکر شده برای هر کدام از این دکمه ها وجود دارد و به این ترتیب تغییرات ایجاد شده در طول اجرا به گونه ای نامحسوس خواهد بود.

نرم افزار Korg Kontrol Editor

nanoKEY2 با نرم افزار Korg Kontrol Editor کار می‌کند. این نرم افزار به صورت رایگان از وب‌سایت ما قابل دانلود است. از این نرم افزار می‌توانید برای اختصاصی کردن تنظیمات خود استفاده کنید.

نظم بیشتر با استفاده از تغذیه توسط USB

با وصل کردن یک کابل USB از کامپیوتر به دستگاه. داده ها و انرژی مورد نیاز برای کار کردن دستگاه به آن وارد می‌شود، و می‌توانید محیط کاری سریع، کارا و قابل حمل داشته باشید.

nanoPAD2

nanoPAD2 Slim-Line USB Pad Controller

• یک Pad Controller کوچک، مناسب برای نواختن و ورود داده های مربوط به درام

• دارای شانزده trigger pad قوی و با واکنش پذیری بالا

• قابلیت کنترل همزمان چند عامل توسط صفحه‌ی لمسی مبتنی بر محور x-y

شانزده pad در یک دستگاه کوچک

این دستگاه نیز مانند کنترلرهای nanoSERIES2، کوچک و سبک و مناسب برای کار کردن با لپ تاپ یا کامپیوتر است. به جز این ویژگی، این دستگاه دارای شانزده pad با واکنش پذیری بالا و صفحه‌ی لمسی مبتنی بر محور x-y نیز هست!

trigger pad ها به ویژگی‌های اجراهای شما وفادار می‌مانند.

شدت ضربه ای که شما می‌زنید توسط pad دریافت و شناسایی می‌شود و به این ترتیب صدای حاصل از دستگاه، با میزان ضربه متناسب خواهد بود. این ویژگی سبب می‌شود اجرای شما لذت بخش و نزدیک به اجرا با یک ساز واقعی باشد.

با استفاده از صفحه لمسی، Touch Scale و امکانات Gate Arp، عبارات موسیقی بسازید.

از صفحه لمسی می‌توان برای کنترل چند پارامتر سینتسایزر به طور همزمان استفاده کرد. امکان اضافه شده‌ی Touch Scale”” به شما اجازه می‌دهد که مانند Kaossilator عبارات موسیقی را روی صفحه لمسی بنوازید. از میان ۱۶ گام موجود یک گام، تونیک مربوط به آن و محدوده‌ی صوتی مورد نظر خود را انتخاب کنید، تا مطمئن شوید اجرای شما با آهنگ مورد نظرتان متناسب است. عملکرد “Gate Arp” که برگرفته از Kaossilator Pro است، نت‌ها را با تمپو تطابق می‌دهد. Tap tempo و tempo sync نیز موجود است؛ و به همراه Touch Scale و Gate Arp؛ اجرای عبارات tempo-synchronized و ریتم‌ها را به صورت بسیار ساده و تنها با کشیدن انگشتان روی صفحه لمسی یا نواختن روی pad ها برای شما امکان پذیر می‌کند

نرم افزار Korg Kontrol Editor

nanoPAD2 با نرم افزار Korg Kontrol Editor کار می‌کند. این نرم افزار به صورت رایگان از وب‌سایت ما قابل دانلود است. از این نرم افزار می‌توانید برای اختصاصی کردن تنظیمات خود استفاده کنید. از میان چهار سطح شدت صدا یکی را انتخاب کنید. حتی می‌توانید تعداد نت‌ها و گام مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید، آکوردهای مورد نظر خود را داشته باشید و تمام تنظیمات خود را ذخیره کنید.

نظم بیشتر با استفاده از تغذیه توسط USB

با وصل کردن یک کابل USB از کامپیوتر به دستگاه. داده ها و انرژی مورد نیاز برای کار کردن دستگاه به آن وارد می‌شود، و می‌توانید محیط کاری سریع، کارا و قابل حمل داشته باشید.

nanoKONTROL2

nanoKONTROL2 Slim-Line USB Control Surface

• سبک، امکان کنترل همزمان عملکردها

• انتخاب New track و پارامترهای پیشرفته‌ی marker

• پشتیبانی از نرم افزارهای متعدد از جمله program های DAW

سبک، کوچک و با قابلیت کاربری ساده و سریع

اندازه‌ی دستگاه برای استفاده به همراه لپ تاپ یا کامپیوتر کاملا متناسب است. NanoKONTROL2 دارای هشت کانال برای کنترل نرم افزارهای موسیقی و هم چنین بخش اختصاصی برای transport control است. دکمه های دستگاه به گونه ای طراحی شده‌اند که استفاده از آن‌ها بسیار سریع و آسان صورت پذیرد. نرم افزارهای زیادی- از جمله program های DAW قابل پشتیبانی‌اند.

کنترل تمام عیار DAW یا نرم افزارهای سینتسایزر

برای هر کانال، کلید چرخان، fader و سه سوئیچ موجود است که هر یک به pan، volume و solo/mute/record اختصاص داده می‌شود. این امکانات راحتی شما را هنگام ضبط خودکار از طریق کانال‌های چندگانه فراهم می‌کند. دکمه‌ی marker برای سهولت بیشتر در ضبط و تولید موسیقی روی دستگاه تعبیه شده است. هنگام استفاده از نرم افزار سینتسایزر، می‌توانید پارامترها را به کنترلرها تخصیص دهید و کار را بیش از پیش ساده کنید. مثلا می‌توانید از fader برای کنترل ADSR در یک envelope generator استفاده کنید.

نرم افزار Korg Kontrol Editor

nanoKONTROL2 با نرم افزار Korg Kontrol Editor کار می‌کند. این نرم افزار به صورت رایگان از وب‌سایت ما قابل دانلود است. از این نرم افزار می‌توانید برای اختصاصی کردن تنظیمات خود استفاده کنید.

نظم بیشتر با استفاده از تغذیه توسط USB

با وصل کردن یک کابل USB از کامپیوتر به دستگاه. داده ها و انرژی مورد نیاز برای کار کردن دستگاه به آن وارد می‌شود، و می‌توانید محیط کاری سریع، کارا و قابل حمل داشته باشید.