کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

NEW KRONOS

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

MUSIC WORKSTATION

هنگامی که جاه طلبی، خلاقیت و تکنولوژی همسو می شوند، نتیجه تماشایی ست. KRONOS شاهد این همگرایی است. و رضایت همگان را از نوازنده تا تولید کنندگان موسیقی برآورده و چشم اندازی نیز برای آیندگان ترسیم کرده است. KRONOS تخصص و بیان هنری را در تولید موسیقی در طی ۵۰ سال تضمین کرده است. ۹ موتور مجزای برای سینتسایز کردن ، یک بخش مجزا برای اجرای زنده و ابزارهای تولید موسیقی از KRONOS سینتسایزری با بیشترین قابلیت ساخته است.

KRONOS اعجاز، هیجان و قابلیت اتکایی را که فقط از ابزار موسیقایی جدید انتظار دارید برای کاربران مهیا می کند.تمام امکانات مورد نیاز برای موسیقیدانان مدرن در این محصول یکجا جمع شده است. اوج پیشرفتگی یک نرم افزار را می توانید در تکنیک های چندگانه ی تولید صدا بر اساس نوع موسیقی مورد نیاز درک کنید.افکت های همیشه در دسترس دریچه ی جدیدی در پردازش صدای منابع صوتی داخلی و خارجی با نتایج خیره کننده می گشایند. اصوات Multitrack و امکان ضبط به صورت MIDI امکانات مناسب برای یک استودیوی سیار هستند. سخت افزارها مشتمل بر صفحه کنترل، دو جوی استیک، کنترلگر ریبون، کیبورد و نمایشگر لمسی و رنگی TouchView™ هستند. حسن اصلی KRONOS در این ست که تمامی این امکانات در یک محصول گردآوری شده و به هیچ نرم افزار یا سخت افزار دیگری نیازی نیست، از این جهت این محصول جدید، بی رقیب است.

KRONOS هر آنچه نیاز دارید و هر آنچه آرزویش را داشتید برآورده می کند.در وضعیت Set List تمامی تنظیمات اختصاصی شده ی شما و نت های مربوط به اجرا در نمایشگر به طور منظم چیده شده اند تا به سرعت بتوان در اجراهای زنده گزینه ی مورد نظر را انتخاب کرد. امکان انتقال اصوات بدون این که انتقال معلوم شود، نت ها و افکت ها را هنگام تغییر اصوات و وضعیت ها مشخص می کند.با کمک گرفتن از نمایشگر رنگی هشت اینچی TouchView به کابل های مجازی متصل شوید، اصوات را انتخاب کنید و سکوئنس ها و اِنوِلوپ ها را ویرایش کنید. به تمامی این ها امکان سکوئنس کردن، KARMA و ابزار آهنگسازی با Drum Track را اضافه کنید.از wavesequencing مختص KORG، فیلترینگ MS-20، و صدای غنی کر Polysix لذت ببرید.تنها KORG است که این طراحی منحصر به فرد را برای بهره گیری از صداهای عالی ایجاد می کند.

برچسب ها :
دسته بندی ها :