کرگ موزیک | KORG Music
021-66758152 - 021-88851660

PANDORA stomp

تاریخ انتشار : 2019/04/09

معرفی

پردازشگر Multi-effect / تیونر

Pandora Stomp دستگاه کوچک Multi-effect غرق در امکانات مختلف

پردازشگر تحسین شده ی Multi-effect به صورت پدال و دارای تیونری بزرگ و خوانا

ویژگی های اصلی:

• دارای ۱۵۸ نوع amp و افکت تحت تکنوولوژی modeling آشنا یعنی “REMS”

• امکان استفاده ی همزمان از هفت افکت

• دارای ۲۰۰ عدد program پیش ساخته ، صدها program پیش ساخته به صورت آهنگ های آماده ی اجرا و امکان ذخیره ی ۲۰۰ عدد user program قابل ویرایش توسط کاربر

• دارای ۱۰۰ الگوی ریتمیک و مترونوم، مناسب برای مجالس شادی و تمرینات شخصی

• درای تیونر با نشانگر بسیار خوانا و LCD، قابل مشاهده حتی در محیط های تاریک

• ورودی AUX برای وصل MP3 player ، امکان تغییر اصوات در حد یک اکتاو بالا و پایین با عملکرد AUX pitch

• بدنه ی محکم

• امکان استفاده از سوئیچ پدالی برای تغییر program memory ها ، درست مانند یک دستگاه افکت

• چهار دکمه ی program memory برای فراخوان آن ها تنها با یک انگشت

• تامین نیرو با DC9V و قابلیت هماهنگی با pedal board ، دستگاه برای کار با کامپیوتر می تواند نیروی خود را از USB bus تامین کند.

• نرم افزار ویرایش صدا برای تولید صدا و مدیریت programها ( امکان دانلود از وبسایت KORG)

• در سه رنگ : مشکی ،کرم و نارنجی

نسل اول پاندورا در ۱۹۹۵ ، یک محصول انقلابی، با اندازه ای به کوچکی یک ضبط صوت و امکاناتی بسیار گسترده ، تمامی انتظارات کاربران را از یک دستگاه Multi-effect برآورده کرد. بعد از آن با اضافه کردن تکنولوژی “REMS” و ارتقای قابلیت های ریتم ، طیف گسترده تری از مشتریان را به دست آورد. و حالا در سال ۲۰۱۳ آخرین محصول از سری محصولات Pandora به صورت stomp-box روانه ی بازار شده است. ۱۵۸ نوع افکت modeling در این محصول وجود دارد که از هفت تای آن ها می توان همزمان استفاده کرد. ۲۰۰ عدد program پیش ساخته ، شامل صداهای منحصر به فرد و ۱۰۰ الگوی ریتمیک ، سبک های مختلف موسیقی را برای شما رقم می زنند. یک تیونر با وضوح بسیار بالا نیز در اختیار شماست. با وصل MP3 playerخود به دستگاه از طریق ورودی AUX از اجرای خود به همراه آهنگ های مورد علاقه خود، بیشتر لذت ببرید و نیز از طریق همین ورودی صداها را تا یک اکتاو به بالا یا پایین تغییر دهید. ویرایشگر PC را رایگان دانلود کنید و صدا ها را به راحتی تولید و مدیریت کنید. چه از این دستگاه به صورت مستقل و چه همراه با pedal board استفاده کنید ، به آن چه در نظر دارید در اجراهایتان ، تمرین هایتان و ضبط هایتان در خانه و روی صحنه دست خواهید یافت.

Amp ها، Effect ها و الگوهای پیش ساخته

۱۵۸ نوع افکت شگفت انگیز

طیف گسترده و کامل افکت های موجود در دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی اختصاصی ما، “REMS” ، صداهایی با کیفیت و درخور تحسین- با ویژگی های شبیه آنالوگ- تولید می کنند. ۱۵۸ نوع افکت ، استاندارد و غیرمتداول از جمله amp modeling بسیار با کیفیت و هم چنین افکت های آشنا مثل chorus ، شبیه ساز اصوات آکوستیک و گیتار در دسترس است. تغییر دهنده ی هوشمند فرکانس ، به اصوات در حال اجرا ، متناسب با گام آن ها ، هارمونی اضافه می کند. Pandora Stompانتخابی مناسب برای نوازندگان گیتار و گیتار بیس در هر سطح و با هر میزان تجربه است .

۲۰۰ عدد program پیش ساخته شامل آهنگ های آماده برای اجرا

۱۶۰ برنامه برای گیتار و ۴۰ برنامه متعلق به گیتار بیس ، شامل آهنگ های آماده برای اجرا که همگی بازسازی آثار نوازندگان مشهور و کلاسیک گیتار است ؛ در دسترس شماست. فقط کافی است value dial را بچرخانید و آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. هم چنین می توانید افکت ها را روی ساخته ها و آهنگ های خودتان اعمال کنید.

ویرایش کردن ساده است. تا دویست user program ذخیره کنید.

ویرایش افکت های modelingبه سادگی انتخاب آن هاست ، یعنی با چرخاندن value dial . امکان تنظیم تمام جنبه های اصلی اصوات وجود دارد، مثلا می توانید با افکت delay ، زمان mix و delay را مستقل از هم تنظیم کنید. قابلیت ذخیره و نام گذاری programهایی که می سازید در بخش user program وجود دارد. می توانید چهار program از مجموع ۲۰۰ تای موجود ( پیش ساخته و ساخت خودتان) را در گروه favorite قرار دهید و آن ها را به راحتی فراخوان کنید.

ویژگی هایی ایده آل برای تمرین و جمع های موسیقی خودمانی

Pandora Stomp فقط یک دستگاه افکت نیست. ۱۰۰ الگوی ریتم و مترونوم موجود در این محصول ، سبک های مختلف موسیقی را برای شما ایجاد می کند و همراهی ایده آل برای شما در تمرینات و جمع های شاد خودمانی است. با وصل MP3 player یا هر منبع صوتی خارجی دیگر از طریق ورودی AUX ، می توانید همراه با آهنگ دلخواه خود بنوازید. افکت AUX pitch ، فرکانس صدای خارجی را در حد یک اکتاو بالا و پایین می برد . بدین ترتیب شما می توانید صدای آهنگ در حال اجرا را با کوک و صدای گیتار خود تطبیق دهید.

تیونر با نشانگر بسیار خوانا و LCD، قابل مشاهده حتی در محیط های تاریک

علاوه بر LCD موجود ، یک LED با وضوح بسیار بالا ، دارای شاخص عقربه مانند ، جهت نمایش نام نت به صورت مستقل در دستگاه ، درست مانند سری محصولات pitchblack در این دستگاه وجود دارد. هیچ محدودیتی جهت استفاده از این قابلیت حتی در محیط های بسیار تاریک نیز وجود ندارد.

بدنه ی محکم و سوئیچ پدالی multi-function

از تنها سوئیچ موجود در دستگاه می توان به شیوه های متفاوت استفاده کرد. برای روشن و خاموش کردن تنظیمات افکت در حال اجرا، برای انتخاب آهنگ مورد نظر از لیست favorites و یا برای حرکت در طول ده program متوالی. این گونه می توانید از هر دو دست خود برای نواختن استفاده کنید و افکت ها را به راحتی و با پا تغییر دهید.

تامین نیرو با DC9V و قابلیت هماهنگی با pedal board ، دستگاه برای کار با کامپیوتر می تواند نیروی خود را از USB bus تامین کند.

۹ ولت نیرو برای کار با این دستگاه مورد نیاز است. می توانید آن را از طریق باتری ۰۰۶P/9V و یا آداپتور ACتامین کنید و به راحتی آن را با pedal boardخود هماهنگ کنید. در هنگام کار با کامپیوتر می توانید نیروی لازم را از طریق USB bus تامین کنید.

ویرایشگر/ نظم دهنده ی صدا

با دانلود رایگان ویرایشگر/ نظم دهنده ی صدا از وبسایت KORG همه ی چهارصد program موجود در دستگاه را دوباره مرتب و صداها را ویرایش کنید.

در سه رنگ : مشکی ، کرم و نارنجی
علاوه بر رنگ مشکی ، تعداد محدودی محصول به رنگ کرم و نارنجی (۱۵۰۰ تا از هر کدام) نیز تولید شده است. قدرت انتخاب را به دست بگیرید و رنگ مورد علاقه ی خود را به موسیقی مورد علاقه تان اضافه کنید.