کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

+PITCHBLACK

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

تیونر پدالی

رنگ‌های متنوع فقط برای مدت زمان محدود

هم اکنون تیونر +PITCHBLACK در دو رنگ قرمز و کروم موجود می‌باشد.

تیونر پدالی +PITCHBLACK با دقتی بی همتا و غیرقابل قیاس.

علاوه بر قدرت بسیار و دقت بی نظیر ۱/۰-/+ Cent و همچنین ByPass واقعی این تیونر، قابلیت اتصال ۲ گیتار و یا ۲ باس به آن وجود دارد که می‌تواند اطلاعات هر یک را به طور مجزا ذخیره و نگهداری نماید. به جرأت می‌توان گفت که تیونر پدالی +PITCHBLACK یک محصول لازم و ضروری برای هر نوازندۀ گیتار و یا باس می‌باشد، خواه در حال ضبط استودیویی از آن استفاده کند و یا اینکه در حال اجرای زنده بر روی صحنه اجرا نماید.

مشخصات:

* فوق دقیق با دقت ۱/۰-/+ Cent

* مشخصه ByPass واقعی آنرا از مسیر قرارگرفته بطور واقعی خارج می‌کند.

* قابلیت اتصال هم زمان ۲ عدد ساز مختلف و عملکردهای مجزا بر روی هر یک از آن‌ها.

* پشتیبانی از حالت‌های DADGAD, Open A, Open G, Open E, Open D علاوه بر کوک کروماتیک برای گیتار ها و باس های استاندارد.

* ساخت و ذخیرۀ ۵ نوع تنظیم دلخواه کاربر.

* قابلیت مشاهده عالی به کمک LED های بزرگ نورانی.

* پشتیبانی از گیتار های ۷ سیم و باس های ۶ سیم.

* تشخیص بازه وسیعی از نت‌ها از E0  تا C8

* تنظیم Calibration از فرکانس‌های ۴۳۶ تا ۴۴۵ هرتز.

* راه اندازی پدال‌های دیگر موجود در Pedal Board به کمک منبع تغذیه ۹ ولت DC.

* بدنه محکم و مقاوم با طول عمر بالا.

یک تیونر پدالی جدید با دقت فوق‌العاده بالا و عملکردهای پیشرفته جهت استفادۀ گیتاریست ها و باسیست های حرفه ای

تیونر پدالی +PITCHBLACK یک تیونر فوق‌العاده حساس و با کیفیت، با دقتی معادل ۱/۰-/+ Cent می‌باشد. به همراه بدنه مقاوم آلومینیومی خود، بازۀ گسترده ای از امکانات کوک کردن را در اختیار مصرف کننده خود قرار می‌دهد. این عملکرد ها: کوک در حالت Standard (گیتار/باس)، کروماتیک DADGAD, Open A, Open G, Open E, Open D می‌باشد. همچنین می‌توان تا ۵ تنظیم مختلف را متناسب با کوکی که کاربر نیاز دارد، ساخته و در آن ذخیره نمود. این امکان جهت کوک کردن سازهای محلی و همچنین کوک‌های نامنظم بسیار کاربرد دارد. علاوه بر امکانات ذکر شده، +PITCHBLACK قابلیت کوک کردن گیتار های ۷ سیم و باس های ۶ سیم را نیز در خود جای داده است.

همچنین با استفاده از کوک بم‌تر، این تیونر به شما اجازه کوک کردن تا ۷ نیم پرده بم‌تر از حالت استاندارد را می‌دهد. به کمک بازۀ گسترده نت از E0 تا C8 و همچنین فرکانس Calibration بین ۴۳۶ تا ۴۴۵ هرتز، می‌توان کوک بی سابقه ای را از نظر دقت بر روی سازها انجام داد. همچنین بنا به درخواست گیتاریست ها و باسیست های حرفه ای، این دستگاه کوک بسیار دقیقی را جهت کارهای ضبط استودیویی و یا حتی اجرای زنده انجام می‌دهد.

بزرگی صفحه نمایش، موجب دید آسان‌تر

از مشخصات دیگر +PITCHBLACK ، داشتن نمایشگر با LED 13 بخشی می‌باشد. با ترکیب نمایانگر های راهنما جهت میزان کم یا زیاد بودن کوک و نمایشگر LED، حالت دیداری بسیار مناسبی جهت دیدن کوک از زوایای مختلف پدید می‌آید. نام نت، حالت کوک و Calibration، همگی به صورت بزرگ و خوانا به رنگ‌های سبز و قرمز و وضعیت روشن و یا خاموش دستگاه به رنگ قرمز نمایش می‌یابد و قابلیت خواندن اطلاعات را حتی در محیط‌های کم نور نیز پدید می‌آورد. از بین ۲ حالت نمایش صفحه می‌توان هر کدام را انتخاب نموده و از مزایای هر یک جداگانه بهره‌مند شد. این حالت‌های قابل انتخاب: Single و Double هستند.

در حالت انتخابی Single می‌توان از نحوه نمایش‌های Half Strobe , Full Strobe, Meter و یا Mirror استفاده نمود. در حالت انتخابی Double می‌توان از ۲ نحوه نمایش جدید بنام‌های Focus Mode 1 و Focus Mode 2 که از دقت بسیار بالا به همراه وضوح عالی برخوردارند استفاده نمود.

وجود ۲ ورودی مجزا، قابلیت اتصال ۲ عدد ساز مختلف را پدید می‌آورد. Bypass حقیقی موجب می‌گردد تا دستگاه تیونر هیچ تأثیری بر صدای وارد شده نداشته باشد.

به عنوان یک تیونر پدالی حرفه‌ای، دستگاه +PITCHBLACK قابلیت اتصال دو فیش ورودی B, A را که می‌تواند دو عدد گیتار و یا باس را به طور مجزا به آن وصل کرد، داراست. بدیهی است که هر یک از سازها دارای Calibration های مجزا، حالت کوک مختلف Flat Tuning جدا از هم و حالت‌های نمایش جدا از یکدیگر برای هر ورودی باشند. فقط در صورتی که یک ساز به تیونر متصل شده باشد این امکان وجود دارد که ۲ حالت مختلف تنظیم برای آن تعریف کرده و با استفاده از کلید فشاری Input Select ما بین آن‌ها انتخاب نمود. این قابلیت مناسب شرایط خاصی است که به عنوان مثال نوازنده از بیش از یک گیتار/باس در اجرای خود استفاده می‌نماید و یا اینکه مجبور است با یک گیتار، قطعات مختلف را با کوک های متفاوت بنوازد، به هنگام استفاده از تیونر هیچ صدایی در خروجی آن وجود ندارد و کاملاً Mute می‌باشد. پس از تنظیم کوک با خاموش کردن تیونر حالت Bypass وارد عمل شده و موجب می‌گردد تا صدای خالص گیتار بدون هیچ‌گونه صدای اضافه ای در خروجی ظاهر گردد. به توسط چنین قابلیتی تیونر Pitch Black + امکان قرار گرفتن در یک Pedal Board را در کنار تنظیمات مختلف Amp و ارائه کوک بسیار دقیق به کاربر را خواهد داشت.

راه اندازی ادوات دیگر در Pedal Board به کمک خروجی ۹ ولت DC

طراحی ویژه +PITCHBLACK امکان تعامل بسیار بالایی را در Pedal Board پدید می‌آورد. وجود خروجی برق DC بر روی این تیونر موجب راه اندازی منابع سیستم‌های دیگری همچون افکت‌های پدالی می‌گردد این امکان با اتصال منبع تغذیه AC بر روی این تیونر و استفاده از کابل DC موجود بر روی آن جهت ارسال خروجی برق به دیگر دستگاه ها به وجود می‌آید. با این عمل، به سادگی با اتصال یک منبع برق می‌توان برق مورد نیاز بقیه دستگاه ها را به میزان ۹ ولت DC و تا جریان ۲۰۰ میلی آمپر، فراهم کرد.