کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

PITCHBLACK

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

تیونر پدالی با قابلیت وضوح دید مناسب

تیونر پدالی Pitch Black  شرکت KORG، دستگاهی مناسب جهت نوازندگانی است که تمایل به انجام چندین کار بطور همزمان دارند. این دستگاه قابلیت روشن کردن افکت های دیگر را نیز بصورت عملکرد یک سوئیچ در اختیار کاربر خود قرار می دهد.

مشخصات محصول

* خروجی Bypass  دستگاه موجب تولید صدای ورودی بدون هیچگونه تغییر می گردد.

* قابلیت انتخاب حالت های نمایش در: Full Strobe ، Half Strobe ، Meter Mode، Mirror Mode

* طراحی شده در اندازۀ قالب پدال جهت جاگیری در Pedal Board

* به کمک LED های بزرگ، هر گونه انحراف کوک از نت اصلی کاملا مشخص و نمایان خواهد بود.

* قابلیت تشخیص طیف وسیع فرکانس بین نت (۲۰٫۶۰ Hz) E0 تا نت (۴۱۸۶ Hz) C8

* قابلیت تنظیم Calibration (درجه بندی) از ۴۳۶ Hz تا ۴۴۵ Hz

* قابلیت خروجی ۹ ولت DCبرای راه اندازی منابع برق پدال های دیگر.

* استفاده از بدنۀ آلومینیومی سخت به رنگ مشکی جهت مقاومت هر چه بیشتر

تیونر پدالی، ضروری برای نوازندگان گیتار و باس

دقت بالا، عملکردهای ویژه و طراحی مسطح، این تیونر گیتار / باس را از دیگر تیونر های موجود، متمایز می سازد. این تیونر گیتار درست در سایز و اندازه افکت های گیتار ساخته شده است و به دلیل بدنۀ محکم و استقامتی که دارد، می تواند در زیر پا قرار بگیرد. علی رغم ظاهر کوچک این تیونر، به کمک چراغ های درخشان LED موجود بر روی این دستگاه قابلیت استفاده و نمایش tuning بر روی آن بطور کاملا واضح به چشم می خورد. برخورداری از چراغ های LED موجب می شود تا از هر زاویه دیگر به آسانی بتوان آنرا مشاهده نمود و متوجه علائم دستگاه گردید.

به کمک چراغ LED قرمز رنگ جهت نمایش روشن/ خاموش بودن دستگاه، نمایش بزرگ نت ها و چراغ راهنمای کوک در جهت زیاد و یا کم بودن کوک (انحراف) از نت استاندارد، کاربر می تواند همواره ساز خود را در حالت کوک نگهدارد. دستگاه تیونر Pitch Black قابلیت تشخیص نت ها در بازۀ فرکانس نت (۲۰٫ ۶۰ Hz) E0 تا نت (۴۱۸۶ Hz) C8 و همچنین تنظیمCalibration  (درجه بندی) بین فرکانس های ۴۳۶ هرتز تا ۴۴۵ هرتز را داراست.

چهار حالت نمایش

تیونر Pitch Black با استفاده از صفحه نمایش LED خود قابلیت ۴ حالت نمایش مختلف را داراست: Meter Mode، Full Strobe ، Half Strobe و حالت Mirror

حالت Meter Mode

در این حالت تیونر همانند یک تیونر عقربه ای عمل نموده و چنانچه نت نواخته شده کاملا صحیح باشد قسمت LEDهای بالایی بر روی وسط قرار گرفته و ۲ عدد LED مثلثی شکل راهنما به نشانۀ صحت نت نواخته شده روشن می مانند و در صورتیکه مقدار نت کم و یا زیاد باشد به روشن شدن راهنمای چپ و یا راست (به معنی کم تر و بیشتر) به کاربر نشان داده خواهد شد.

حالت Full strobe

در این حالت قسمت LED های نشان دهندۀ بالا خاموش شده و تنها چراغ های راهنمایی کننده روشن می شوند. چنانچه نت نواخته شده کم باشد، چراغ نت چپ و اگر زیاد باشد چراغ نت راست روشن خواهد شد.

حالت Half Strobe

به هنگام کوک کردن ساز، چنانچه نت نواخته شده کوک باشد چراغ های راهنما و همچنین چراغ سبز وسط روشن خواهد شد و چنانچه نت زیرتر گردد بر روی LEDها از مرکز به سمت راست و اگر بم‌تر گردد از مرکز به سمت چپ متمایل خواهند شد. در حالت کوک صحیح تنها چراغ سبز وسط LEDها روشن خواهد ماند.

حالت Mirror Mode

در این حالت به هنگام کوک کردن ساز LEDهای دو طرف چراغ سبز بالا به حالت قرینه روشن می‌شوند و علاوه بر آن ها LED های راهنما نیز روشن می گردند. هر چقدر کوک مورد نظر از نت اصلی فاصله بیشتری داشته باشد با حالت LEDهای قرینه از مرکز فاصله گرفته و به همراه آن LED های راهنما نیز مقدار کم یا زیاد بودن کوک را نشان می دهند (سمت راست نشان دهند زیاد بودن کوک و سمت چپ نشانۀ کم بودن کوک نت مورد نظر است)

حالت خروجی Bypass ، صدای تولید شده را دست نخورده به خروجی منتقل می کند.

تیونر Pitch Black قابلیت کوک کردن بی صدا را با خفه کردن سیگنال ورودی در اختیار کاربر می‌گذارد و در زمانیکه از تیونر استفاده نمی شود هر آنچه که در ورودی تیونر قرار داشته باشد، بدون هیچگونه تغییر و یا تحت تأثیر قرارگیری مدار خاص، عینا به خروجی منتقل می گردد. بنابراین چنانچه این تیونر در سر راه چندین افکت و یا پدال دیگر قرار گرفته باشد، کاربر مطمئن خواهد بود که این پدال در بین مابقی پدال ها هیچگونه خدشه ای را به صدای دریافت شده، وارد نخواهد کرد. طراحی ظاهری این پدال به گونه ای انجام گرفته تا با بقیۀ پدال های افکت، تناسب بالایی را برقرار کند.

طراحی مناسب جهت قرار گرفتن در Pedal Board و خروجی تغذیۀ DC برای دیگر پدال ها تیونر Pitch Black به گونه ای طراحی گردیده تا بتواند به سادگی در سیستم Pedal Board در کنار مابقی پدال ها قرار گیرد. این تیونر کروماتیک دارای خروجی برق DC است و می تواند چنانچه به منبع برق متصل باشد، خروجی برق متناسب برای منبع تغذیه پدال های دیگر را در اختیار آن ها قرار دهد. با اتصال به منبع DC این تیونر قابلیت تغذیه Pedal Board را تا حد ۲۰۰ mA (میلی آمپر) داراست.