کرگ موزیک | KORG Music
021-66758152 - 021-88851660

pitchclip

تاریخ انتشار : 2019/03/19

معرفی

Pitchclip در رنگ‌های متنوع- قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی، بنفش و صورتی- برای مدت محدودی عرضه می‌شود. رنگ مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید یا یک کلکسیون از این محصول در رنگ‌های متفاوت برای خود بسازید.

کوچک، دقیق و با کاربری آسان. با قابلیت الصاق به ساز، ایده ال برای نوازندگان سازهای زهی.

ویژگی‌های تیونر:

• یک تیونر کروماتیک ساده با قابلیت الصاق روی ساز

• کوچک، سبک، دقیق

• وضوح تصویر نمایشگر

• بسیار دقیق و حساس در تعیین فرکانس صدا، و با قابلیت تشخیص دامنه‌ی گسترده ای از نت‌ها

• نمایشگر LED روشن، با قابلیت نمایش واضح اطلاعات روی صفحه

• قابلیت الصاق به ساز بدون ذره ای ناپایداری

• سیستم خاموش شدن خودکار به جهت حفظ عمر باتری

این تیونر به علت کوچکی، به صرفه بودن، و کاربری ساده جایگاه چشمگیری در میان نوازندگان سراسر دنیا به دست آورده است. این تیونر با دقت بالا، حساسیت فوق‌العاده و وضوح بسیار، می‌تواند برای نوازندگانی که به کوک ساز خود اهمیت می‌دهند، کارآمد باشد.

ساده و کوچک، سوار روی ساز

هدف از طراحی این تیونر راحتی در استفاده از آن است. تیونر را به ساز خود وصل کنید، آن را روشن کنید، سیم ساز خود را مرتعش کنید، به همین سادگی فرکانس صدای حاصل از ارتعاش سیم جلوی چشمان شماست.

طراحی سبک، کوچک و دقیق

بخش نگه‌دارنده‌ی باتری روی گیره تعبیه شده و نمایشگر ساده و کوچک آن بدون کوچک‌ترین مزاحمتی می‌تواند صدای دقیق نت‌ها را برای شما نمایش دهد. بسیار ساده و آسوده می‌توانید Pitchclip را در جیبتان، یا جعبه‌ی سازتان بگذارید. این تیونر کوچک، هیچ جای زیادی را اشغال نخواهد کرد و از همین رو هر جا که بروید می‌تواند یار و یاور شما برای دست یابی به صداهای دقیق و کوک مناسب سازتان باشد.

نمایشگر با وضوح بالا

نمایشگر LED این تیونر به گونه ای طراحی شده که حتی در محیط‌های تاریک نیز اطلاعات روی آن به راحتی قابل خواندن هستند. با قابلیت چرخش ۱۲۰ درجه‌ی نمایشگر، نوازنده نیازی به تغییر وضعیت معمول خود در حین کوک ساز و چرخش یا پایین آوردن سر برای دیدن وضعیت نت در نمایشگر، ندارد.

قابلیت الصاق به ساز به طور ثابت و بدون کوچک‌ترین حرکت

نوع لاستیک به کار گرفته شده روی گیره، سبب می‌شود که تیونر پس از الصاق به ساز کاملا ثابت روی آن قرار گیرد و حرکت نکند. قسمت قرارگیری باتری روی گیره تعبیه شده و این موضوع سبب شده نمایشگر تیونر کوچک‌تر و جمع و جورتر از همیشه، باشد. به علت همین سبکی، پایه می‌تواند تیونر را به راحتی روی ساز، بدون هیچ تکانی، ثابت نگه دارد.

عملکرد خاموشی خودکار جهت حفظ عمر باتری

به علت استفاده از باتری همیشه در دسترس lithium coin، امکان کار تا ۱۷ ساعت به صورت متوالی با این تیونر وجود دارد. هنگامی که تا ده دقیقه صدایی به تیونر نرسد، به صورت خودکار خاموش می‌شود تا از مصرف بی مورد باتری جلوگیری به عمل آید.