کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Pitchjack

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

با Pitchjack همیشه و همه جا کوک باشید.

به دلیل وجود جک داخلی، Pitchjack را می‌توانید مستقیم به گیتار یا گیتاربیس خود وصل کنید، آن را روشن کنید و پیوسته کوک باشید. ابزاری که تمامی نوازندگان گیتار باید داشته باشند.

• تیونر گیتار و گیتاربیس با امکان اتصال به ساز

• امکان کوک کردن هفت نیم پرده بم تر از صدای اصلی سیم با استفاده از وضعیت Flat tuning

• قابلیت کوک ۷ سیم گیتار و ۶ سیم گیتار باس

• طراحی ساده و کوچک، قابل‌حمل در جاکلیدی یا جیب شما

• دارای نور LED برای استفاده روی سن

تیونر گیتار و گیتاربیس دقیق، بسیار کوچک… فقط کافی ست آن را به ساز خود وصل کنید.

به دلیل وجود جک داخلی، Pitchjack را می‌توانید مستقیم به گیتار یا گیتاربیس خود وصل کنید، آن را روشن کنید و پیوسته کوک ساز خود را کنترل کنید. ابزاری که تمامی نوازندگان گیتار به آن احتیاج دارند. می‌توانید زاویه‌ی نمایشگر تیونر خود را متناسب با ساز خود تنظیم کنید تا دید بهتری داشته باشید. از Pitchjack می‌توانید در همه جا، خیابان، سالن تمرین، استودیو و یا تمرینات شخصی خود در منزل استفاده کنید و همیشه کوک باشید.

کوچک و تا شو، با قابلیت وصل به جاکلیدی

پانل این تیونر دارای شاخصی به صورت LED است که وضوح تصویر را حتی در محیط‌های تاریک تضمین می‌کند. از یک جک ورودی تا شو در طراحی این تیونر استفاده شده تا حمل آن ساده و ایمن تر شود. حتی می‌توانید حلقه‌ی جاکلیدی خود را از سوراخ تعبیه‌شده در بالای تیونر رد کنید و همیشه تیونر خود را در دست داشته باشید، یا آن را به کیف خود یا زیپ کیف گیتار خود وصل کنید.

قابلیت کوک ۷ سیم گیتار، ۶ سیم گیتار بیس و هفت نیم پرده

کوک دقیق و سریع برای هفت سیم گیتار شما (از سی تا می) و شش سیم گیتاربیس (از سی تا دو) به راحتی مهیاست. روی LED شماره‌ی سیم گیتار یا بیس و وضعیت کوک نمایش داده می‌شود تا از صحت کوک ساز خود مطمئن شوید. هم چنین می‌توانید ساز خود را تا هفت نیم پرده از صدای اصلی سیم‌ها، بم تر، کوک کنید. با وجود اندازه‌ی کوچک، امکانات این تیونر بی حد و حصر است.

LED داخلی برای محیط‌های تاریک

نور کوچکی به صورت LED از Pitchjack متساطع می‌شود تا در تاریکی بتوانید جک ورودی را پیدا و تیونر را به ساز وصل کنید.