کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Rimpitch

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

نوع ویژه‌ای از تیونر برای گیتار آکوستیک

با قابلیت وصل به حفره‌ی طنینی ساز

از زمان تولید KORG AW-1، تیونرهای گیره‌ای به استانداردی برای کوک کردن گیتارهای آکوستیک تبدیل شدند. با این حال برخی نوازندگان معتقد بودند که قرار گرفتن تیونر در سرپنجه مناسب نیست، چرا که بسیار دور از دید نوازنده است.

KORG این اعتراض مشتریان خود را بی‌پاسخ نگذاشت. Rimpitch را تولید کرد که به جای سرپنجه به حفره‌ی ساز وصل می‌شود. یک انقلاب در تولید تیونر! این‌گونه همیشه کوک ساز جلوی چشمان شماست. این تیونر را می‌توانید به خاطر اندازه‌ی کوچکی که دارد، داخل حفره‌ی طنینی گیتار قرار دهید تا دور از چشم مخاطبان باشد. به سادگی می‌توانید زاویه‌ی آن را روی ساز تعیین کنید و در مواقعی که نیازی به تیونر ندارید آن را بردارید.

تیونر را داخل حفره‌ی گیتار و درست مقابل چشمان خود وصل کنید.

برای استفاده از Rimpitch، آن را به بخش پایینی حفره گیتار نصب کنید تا به راحتی بتوانید کوک ساز خود را در زاویه‌ی طبیعی که در حال نواختن ساز دارید چک کنید. در این زاویه، تیونر را فقط شما می‌بینید و هیچ بیننده‌ای از وجود آن اطلاع نخواهد یافت. اگر دوست ندارید در اجراهای زنده‌ی خود، کسی متوجه شود که از تیونر استفاده می‌کنید؛ Rimpitch انتخابی ایده آل است.

بگذارید تیونر روی ساز بماند و گیتارتان را در کیف خود قرار دهید. حمل‌ونقل تیونر، از این ساده‌تر سراغ دارید؟!

• Rimpitch فقط در گیتارهای آکوستیک شش سیمه کاربرد دارد.

مناسب برای انواع گیتار

Rimpitch را می‌توان در حفره‌های طنینی به قطر ۱۰۰ میلی‌متر نصب کرد؛ بنابراین این تیونر بخش گسترده‌ای از گیتارها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. قلابی برای جلوگیری از افتادن تیونر، روی آن تعبیه شده است. آن بخش از تیونر که با ساز تماس دارد از جنس پلاستیک است تا خطری ساز ارزشمند شما را تهدید نکند.

Piezo Pikup صداها را به سرعت تشخیص می‌دهد.

فرکانس اصوات در این تیونر توسط لرزش بدنه‌ی ساز تشخیص داده می‌شود. از آن جایی که طراحی این محصول به گونه‌ای است که Piezo Pikup در نزدیک‌ترین محل به ساز قرار گرفته است، تشخیص فرکانس و کوک صداها بسیار سریع و دقیق است.

LED بسیار روشن برای وضوح دید بیشتر

از LED بسیار روشن برای وضوح بیشتر نمایانگر نت مرجع و نشانگر نام سیم مرتعش شده‌ی گیتار در این تیونر استفاده شده است.