کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

RK-100S

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

keytar

صحنه را در دست بگیرید.

با Rk-100s، این کیبورد خوش تراش و براق؛ تمام توجه مخاطبین را روی سن به خود جلب کنید.

با این کیبورد ابتکار عمل را به دست بگیرید.

با ظهور خود در سال ۱۹۸۴ دست نوازندگان کیبورد را برای اجرایی بدون محدودیت باز کرد. این محصول که در چهار رنگ به بازار عرضه شد با ظاهر چشمگیر خود؛ نوازندگان کیبورد را به رقیبان سرسخت خواننده ها و گیتاریست ها در جلب کردن توجه مخاطبین، تبدیل کرد.

امروز پس از سی سال، دوباره Rk وارد عرصه ی اجرا شده است. با همان طعم صدا و طراحی همه پسند و البته این بار با بدنه ی منحنی. آن چه سی سال قبل بزرگ و سنگین بود به یمن تکنولوژی امروز، کوچک تر و سبک تر شده است. نمونه ی اول برای کار به ساوند ماژول خارجی احتیاج داشت، اما RK کوچک امروزی خود به ژنراتور صدای آنالوگ داخلی مجهز است.

از امکانات دیگر اضافه‌شده به این کیبورد؛ می‌توان از دو صفحه کنترل گر ribbon، یک arpeggiator و یک vocoder نام برد. دکمه‌های favorite به شما کمک می‌کنند تا به صداهایی که بیش از همه استفاده می‌کنید تنها با یک فشار کوچک، دست یابید. معطل نکنید! Rk-100s انتخاب بسیار خوبی برای اجرایی بی‌عیب و نقص، پر جنب و جوش و لذت‌بخش است.

جذابیت RK مرهون بدنه‌ی زیبای چوبی آن است. این کیبورد به شکل گیتار ساخته‌شده تا بتوانید با حرکت روی صحنه، عوض کردن زاویه‌ی قرارگیری روی سن و نمایش این ساز خوش قد و قامت، تأثیرگذارتر از همیشه باشید. طراحی پر زرق‌وبرق و رنگ‌های دل‌نشین قرمز، مشکی و سفید؛ نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

اجرای دویست program داخلی توسط  نمونه‌سازیanalog

RK-100S دارای موتور صدای داخلی است که در RK اصلی وجود نداشت. این به این معناست که برای کار با RK-100S تنها یک کابل صوتی کافی است. موتور صدای MMT موجود در این محصول علاوه بر waveform های استاندارد سینتسایزرهای آنالوگ مانند sawtooth و square؛ الگوریتم‌های اوسیلاتور دیگری مانند formant waveform، noise و PCM را نیز تولید می‌کند. همه‌ی این‌ها باهم باعث راه افتادن دویست program می‌شوند و طیف گسترده‌ای از اصوات را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ تا بتوانید هر سبک موسیقی که دوست دارید، اجرا کنید.

سادگی نواختن با کیبورد ۳۷ نتی و سبک

کیبورد مورد استفاده در Rk-100s، ۳۷ نتی و همانی است که در MS-20 mini نیز به کار گرفته شده است. کلیدهای کوچک این نوع کیبورد تعادلی مثال زدنی میان اندازه‌ی دستگاه و قابلیت‌های اجرا ایجاد کرده‌اند.

دو صفحه کنترل ribbon، کوتاه و بلند

برای رقم زدن اجرایی متنوع و پر هیجان می‌توانید از دو صفحه ribbon موجود استفاده کنید. صفحه‌ی کوچک‌تر روی دسته قرار دارد و با دست چپ کنترل می‌شود. صفحه‌ی بزرگ‌تر روبه روی صفحه‌کلید قرارگرفته و امکانات بی‌حد و حصری را در اجرا برای شما به ارمغان می‌آورد. می‌توانید از این صفحه‌ی کنترل به جای صفحه‌کلید استفاده کنید و طیف گسترده‌ای از گام‌ها، صداها و نت ها را در اختیار، یا کنترل فرکانس اصوات و فیلترها را با تمام قوا در دست بگیرید.

کار با شش باتری AA alkaline

کار با باتریِ همیشه در دسترس AA alkaline و یا باتری قابل شارژ nickel-metal hydride AA سبب شده که بتوانید هر جایی که می‌خواهید اجرا داشته باشید. فقط کافی است آن را به یک هدفون یا آمپلی‌فایر خود متصل کنید. با استفاده از آداپتور، هر چقدر می‌خواهید بدون نگرانی از اتمام باتری؛ تمرین و اجرا کنید و با ویرایشگر PC، اصوات مورد نظر خود را بسازید.

جک ورودی Mic/audio، قابل‌استفاده با عملکرد vocoder

RK-100S یک جک کوچک ورودی دارد که می‌تواند به عنوان جک ورودی میکروفون مورد استفاده قرار گیرد. برای بهره‌مندی از اجرای vocoder می‌توانید از یک هدست استفاده کنید و یا برای اجرا به همراه آهنگ دلخواه خود، یک audio player به دستگاه وصل کنید.

امکان اجرا با ساوند ماژول خارجی، قابلیت ویرایش دقیق با استفاده از ویرایشگر PC

از طریق جک خروجی MIDI می‌توان یک ساوند ماژول خارجی را کنترل کرد. هم چنین با اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB می‌توانید ساوند ماژول PC را کنترل کنید و یا از ویرایشگر PC برای ویرایش دقیق تنظیمات MIDI و پارامترهای موتور صدای داخلی استفاده کنید.