کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

Slimpitch

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

تیونر کروماتیک کوچک با میکروفون اختصاصی و نمایشگری تمام رنگی

تیونر کوچک جدید برای سازهای بادی برنجی و نوازندگان ارکستر روانه ی بازار شد.

نور کافی، کنتراست و رنگی بودن LCD ، وضوح نمایشگر را بیش از همیشه بالا برده است. اندازه ، بسیار کوچک و به قدری است که به راحتی در دستان شما جای می گیرد. یک میکروفن اختصاصی و مکانیسم آهنربا برای وصل تیونر به پایه ی نت بدون آن که مزاحمتی برای دیدن برگه های نت ایجاد شود، از ویژگی های دیگر این تیونر است.

وضوح بالا و کاربری ساده ی این تیونر، استاندارد جدیدی میان تیونرها ایجاد کرده است.

• LCD پیشرفته و رنگی برای وضوح هر چه بیشتر تصویر

• کوچک و با قابلیت حمل آسان

• جک کوچک اختصاصی برای میکروفون

• دارای آهنربا برای الصاق به پایه نت

• دارای پوشش محافظ

• تیونر با قدرت عملکرد بالا و دارای کارکرد مناسب جهت سازهای انتقالی

• دارای حافظه پشتیبان و عملکرد خاموش شدن خودکار

LCD پیشرفته و رنگی برای وضوح هر چه بیشتر تصویر

LCD این تیونر تمام رنگی است و اولین بار نیز این امکان در تیونرهای کُرگ به وقوع پیوست. نور زمینه ی سفید و رنگ کاملا واضح شاخص نمایشگر که با رنگ کل صفحه متضاد است؛ دید بهتری ایجاد کرده است. حروف و نمایشگر نت ها نیز رنگی هستند تا فرکانس اصوات به راحتی قابل فهم باشد. به واقع لازم نیست شاخص نمایشگر را “ببینیم” ، فقط کافی است آن را “حس” کنیم. تمام این ویژگی ها سبب می شود که همواره از وضعیت کوک خود مطلع باشید.

کوچک و با قابلیت حمل آسان

این تیونر از تمامی نمونه های قبلی کوچک تر است ، به طوری که به راحتی در کیف ساز یا جیبتان جای می گیرد. وزن تیونر نیز یک سوم نمونه های مشابه قبلی است تا حمل این ابزار ضروری نوازندگان بیش از پیش ساده شود.

جک کوچک اختصاصی برای میکروفون

زمانی که افراد زیادی مشغول نواختن ساز هستند و یا در مکان های پر سر و صدا دریافت صدای ساز توسط تیونر با مشکل رو به رو می شود، در اینگونه موارد می توانید از میکروفونی که همراه تیونر به فروش می رسد، استفاده کنید. این میکروفون درست مانند آن چه در KORG CM-200 است، صدا را به خوبی انتقال می دهد و بادوام است. جک به کار رفته در این تیونر ۳٫۵ میلی متر است که برای اولین بار در تیونرهای کرگ به کار رفته است. جک کوچک سبب می شود بتوان بدنه ی کوچکتری نیز داشت.

دارای آهنربا برای الصاق به پایه نت

در گذشته اگر می خواستید تیونر را روی پایه نت بگذارید، باید آن را در محلی که نت قرار می گیرد می گذاشتید و این سبب می شد که نتوانید به راحتی نت راببینید و یا هنگام ورق زدن نت ها دچار مشکل می شدید. با Slimpitch این مشکل نیز برطرف شده است. بخش بالایی این تیونر دارای آهنرباست و می توان آن را به قسمت پایین پایه نت چسباند. در این صورت تیونر و نت ها از هم جدا هستند و هیچ گونه تداخلی ندارند.

دارای پوشش محافظ که می تواند به عنوان پایه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

پوشش محافظ و شفاف برای قرار دادن تیونر و حفظ آن از ضربه و آسیب طراحی شده است. به علت امکان چرخشی که این محافظ دارد می توان از آن به عنوان پایه برای قراردادن تیونر روی میز یا هر سطح دیگری استفاده کرد.

تیونر با قدرت عملکرد بالا و دارای کارکرد مناسب جهت سازهای انتقالی

علیرغم اندازه ی کوچک این تیونر، دقت و حساسیت آن درست همان طوری است که از کرگ انتظار می رود.علاوه بر طیف گسترده ای از اصوات که در تیونر وجود دارد و تمام سازهای ارکستر را تحت پوشش قرار می دهد؛ درجه بندی طوری صورت گرفته که از فرکانس های متعددی پشتیبانی می کند. امکان کوک سازهای انتقالی فا، سی بمل و می بمل درست مانند سازهایی که نت مبدا آن ها دو است با این تیونر وجود دارد.

دارای حافظه پشتیبان و عملکرد خاموش شدن خودکار

کارکردهای متنوعی در این تیونر وجود دارد که یکی از آن ها عملکرد خاموش شدن خودکار برای حفظ نیروی باتری در زمان هایی است که فراموش می کنید تیونر را خاموش کنید. عملکرد حافظه ی پشتیبان نیز تنظیمات تیونر را حتی پس از خاموش شدن حفظ می کند.

در رنگ های متنوع و به روز

علاوه بر رنگ مشکی که همیشه متداول است؛ این تیونر در رنگ های طلایی، سفید، و سفید و قرمز نیز تولید شده است.