کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

taktile

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

USB CONTROLLER KEYBOARD

Taktile با طراحی منحصربه‌فرد خود و استفاده از کیبورد با نصف وزن متداول کلاویه ها (semi-weighted) که در KingKORG و KROME نیز مورد استفاده قرار گرفته، تحسین همگان را برانگیخته است. کارکردهای موجود در این محصول، استفاده از آن را آسان و لذت‌بخش کرده است. کارکردهایی مانند touch pad برگرفته از Kaossilator که امکان اجرای آهنگ‌ها را فقط با یک انگشت فراهم نموده، trigger pad که توسط آن می‌توانید تنالیته و گام آکوردها را متناسب با صدای خود تغییر دهید و نیز یک arpeggiator که حاوی الگوهای ریتم است. علاوه بر این‌ها، Taktile کارکردهای متعلق به MIDI controller را نیز داراست. امکاناتی نظیر کلید کشویی، سوئیچ‌ها و انجام تنظیمات به صورتی بسیار ساده در این دستگاه موجود است؛ بنابراین می‌توانید تولید موسیقی را بدون هیچ‌گونه معطلی شروع کنید. کاربری ساده تنها حسن Taktile نیست، این محصول با امکانات تمام و کمال خود، خلاقیت شما را به کار می‌اندازد.

صفی از الگوهای پیش‌ساخته‌ی DAW و کاربری آسان؛ به سادگی اتصال آن به کامپیوتر، نواختن را آغاز کنید.

با اتصال Taktile به کامپیوتر از طریق کابل USB، دستگاه را روشن کنید. پشتیبانی از نرم‌افزار DAW/sequencer و انجام تنظیمات به صورتی بسیار ساده، خلق موسیقی را سریع و آسان کرده است. قابلیت الحاق کنترلرهای دیگر، از این محصول، کنترلری ساخته است که به تمام نیازها از کنترلر میکسر تا ویرایش نرم‌افزار سینتسایزر پاسخ می‌دهد.

نرم‌افزارهایی که Taktile از آن‌ها پشتیبانی می‌کند:

Cubase 7

Live 9

Garage Band 10

Logic Pro X

Pro Tools 10

SONAR X2

Digital Performer 8

و هر نرم‌افزار دیگری که از MIDI input پشتیبانی می‌کند.

نرم‌افزار سینتسایزر خود را به Kaossilator تغییر دهید و به سادگی عبارات موسیقی بسازید.

عملکرد Touch Scale که از طریق صفحه‌ی لمسی اجرا می‌شود در Kaossilator نیز متداول است. به صفحه ضربه بزنید تا ملودی ها در گامی که می‌خواهید ایجاد شوند. نیازی به دانش موسیقی بالا و یا مهارت در نواختن کیبورد نیست. عملکرد arpeggiator متشکل از ۵۰ الگوی ریتم نیز به کمک شما می‌آید تا تنها با یک انگشت، درست مانند Kaossilator، موسیقی اجرا کنید.

از trigger pad برای واردکردن آکوردها استفاده کنید.

trigger pad های موجود در سمت راست پانل دستگاه، دارای دو بانک A و B هستند و نسبت به میزان شدت صدا، واکنش‌پذیرند. این‌گونه دینامیک و بالا و پایین شدن صدا در اجرای شما به دقت منعکس می‌شود و صدای حاصل از درام و پرکاشن طبیعی تر خواهد بود. عملکرد Chord Scale به طور خودکار آکوردها را طبق گامی که مشخص کردید، تغییر می‌دهد. با استفاده از تمامی این امکانات، خواهید دید که بدون صرف زمان آهنگ خود را تمام و کمال ساخته‌اید. هم چنین می‌توانید آکوردهایی را که خودتان نواختید به قطعه اضافه کنید. می‌بینید؟ هیچ محدودیتی وجود ندارد، پس خلاقانه بیندیشید!

کیبوردهای semi-weighte پیش از این در محصولاتی مانند KROME و KingKORG نیز به‌کاررفته است. احساس شما در راحتی اجرا در هر دو مدل ۴۹ و ۲۵ کلید مشابه هم خواهد بود. با استفاده از کیبورد هم می‌توانید نت ها را وارد کنید و موسیقی بسازید و هم می‌توانید به صورت زنده، به اجرا بپردازید.

صفحه‌ی لمسی قابل‌استفاده به عنوان mouse

صفحه‌ی لمسی می‌تواند به عنوان USB track pad در دو وضعیت به کار رود. وضعیت تعقیب خطوط فهرست (scrolling) به صورت عمودی با دو انگشت و وضعیت ضربه زدن با انگشت به جای کلیک. می‌بینید؟ هیچ عاملی نمی‌تواند کار شما را متوقف کند!

طراحی شیک و کاربردی

Taktile طوری طراحی شده که کنترل تنظیمات روی خود دستگاه به سادگی صورت پذیرد. دو نوع LED برای دو بانک A و B متعلق به arpeggiator وجود دارد. به جزئی‌ترین مسائل توجه شده است، مثلا تمام کانکتورها در قسمت راست پانل قرار گرفته‌اند تا بخش جلویی پانل ظاهری تمیز و زیبا داشته باشد.

صفی کامل از مزایا و نرم‌افزارهای رایگان

کوپن‌های تخفیف و امتیازات همراه این دستگاه یعنی از روزی که Triton taktile را به خانه بردید، از موسیقی همه پسند و نرم‌افزارهایی که هر روز بهتر و بهتر می‌شوند؛ لذت خواهید برد. نرم‌افزار Korg M1 Le، کوپن‌های تخفیف EZDrummer Lite، Ultra Analog Session، Strum Acoustic Session، Lounge Lizard Session و Ableton Live و نیز نرم‌افزار Reason Limited DAW، امتیازات خرید این دستگاه به شمار می روند. نرم‌افزارها را می‌توانید از http://www.korg-license-center.com دانلود کنید.