کرگ موزیک | Korg Music

کرگ موزیک | Korg Music

نماینده رسمی کرگ در ایران

021-66758152

TRITON taktile

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

Triton taktile کنترلری با صداهای داخلی متعلق به Triton

کنترلر Triton taktile حضور خود را با طراحی بسیار شیک و با کیبورد به‌کاررفته در KingKORG و KROME اعلام می‌کند. کارکردهای به‌کاررفته در این محصول کار با آن را بسیار لذت‌بخش می‌کند. با استفاده از صفحه‌ی لمسی که از Kaossilator به یادگار مانده، فقط با یک انگشت, ملودی بنوازید. با استفاده از trigger pad آکوردها را در گام و تنالیته ی مورد نظر خود بسازید و از pattern های ریتم موجود در arpeggiator بهره ببرید. تمام قابلیت‌هایی که از یک کنترل گر MIDI انتظار دارید، در این محصول موجود است. کلیدهای کشویی و سوئیچ‌ها کمک می‌کنند تا تنظیمات به راحتی صورت پذیرد و موسیقی به سرعت آماده‌ی اجرا شود. سادگی به‌کارگیری Triton taktile تنها یکی از مزیت‌های آن است، این محصول پر است از خصیصه‌هایی که خلاقیت شما را به کار می‌اندازد.

۵۱۲ صدا از صداهای Triton- پر فروشترین workstation –به این کنترلر اضافه شده است. این محصول در هر شرایطی، چه در خانه با کامپیوتر و چه در صحنه‌ی اجرا، همراه همیشگی شما خواهد بود.

حاوی پرفروش‌ترین صداهای workstation در میان محصولات KORG

۵۱۲ صدا از صداهای Triton با تغییراتی، اختصاصا برای Triton taktile به‌کاررفته است. ۱۶ صدایی را که بیش از همه استفاده می‌کنید، می‌توانید جدا کنید و تنها با استفاده از یک سوئیچ به سرعت از آن‌ها استفاده کنید. گنجینه‌ای از صداها، از صداهای استاندارد مانند پیانو الکتریک و ارگ گرفته تا _________ خلاقیت شما را به کار می‌اندازد. Triton taktile با وصل به کامپیوتر از طریق USB MIDI، می‌تواند به عنوان یک ساوند ماژول عمل کند و برای ارتقای تنظیمات موسیقی‌های موجود در آن، از طریق کامپیوتر کنترل شود.

سینتسایزری کوچک و سبک، به شدت قابل‌حمل!

دکمه‌ی Power را فشار دهید و بدون وقفه شروع به نواختن کنید. هیچ زمانی برای شروع به کار بعد از روشن کردن دستگاه، مورد نیاز نیست؛ بنابراین به محض آن که ایده‌ای موسیقایی به ذهنتان رسید، می‌توانید آن را بشنوید. یا هر وقت اراده کردید، تمرین کنید. اگر امکان وصل به کامپیوتر وجود ندارد، می‌توانید از آداپتور AC یا باتری موبایل برای کار با دستگاه استفاده کنید.

کوچکی و سبکی Triton taktile آن را به همراهی همیشگی برای شما در هر کجا، استودیو یا صحنه‌ی اجرا تبدیل کرده است.

از trigger pad برای واردکردن آکوردها استفاده کنید.

عملکرد Touch Scale صفحه‌ی لمسی که در مرکز دستگاه واقع شده است همانند Kaossilator عمل می‌کند. به صفحه لمسی ضربه برنید و ملودی ها را در گام و تنالیته ای که می‌خواهید بسازید. نیازی به دانش موسیقی بالا یا قدرت نوازندگی زیاد برای ساخت موسیقی با این محصول وجود ندارد. هم چنین عملکرد arpeggiator با پنجاه pattern ریتم متفاوت، امکانات بیشتری در ساخت موسیقی، در اختیار شما قرار می‌دهد.

trigger pad های موجود در سمت راست پانل دستگاه، دارای دو بانک A و B هستند و نسبت به میزان شدت صدا، واکنش‌پذیرند. این‌گونه دینامیک و بالا و پایین شدن صدا در اجرای شما به دقت منعکس می‌شود و صدای حاصل از درام و پرکاشن طبیعی تر خواهد بود. عملکرد Chord Scale به طور خودکار آکوردها را طبق گامی که مشخص کردید، تغییر می‌دهد. با استفاده از تمامی این امکانات، خواهید دید که بدون صرف زمان آهنگ خود را تمام و کمال ساخته‌اید. هم چنین می‌توانید آکوردهایی را که خودتان نواختید به قطعه اضافه کنید. می‌بینید؟ هیچ محدودیتی وجود ندارد، پس خلاقانه بیندیشید!

کلاویه هایی با نصف وزن متداول

کیبوردهای semi-weighte پیش از این در محصولاتی مانند KROME و KingKORG نیز به‌کاررفته است. احساس شما در راحتی اجرا در هر دو مدل ۴۹ و ۲۵ کلید مشابه هم خواهد بود. با استفاده از کیبورد هم می‌توانید نت ها را وارد کنید و موسیقی بسازید و هم می‌توانید به صورت زنده، به اجرا بپردازید.

صفحه‌ی لمسی قابل‌استفاده به عنوان mouse

صفحه‌ی لمسی می‌تواند به عنوان USB track pad در دو وضعیت به کار رود. وضعیت تعقیب خطوط فهرست (scrolling) به صورت عمودی با دو انگشت و وضعیت ضربه زدن با انگشت به جای کلیک. می‌بینید؟ هیچ عاملی نمی‌تواند کار شما را متوقف کند!

صفی کامل از الگوهای پیش‌ساخته DAW و کاربری آسان

سادگی، هدف Triton taktile است. با یک کابل USB آن را به کامپیوتر وصل کنید تا روشن شود. پشتیبانی از نرم‌افزار اصلی DAW/sequencer و سادگی در ایجاد تنظیمات، ساخت موسیقی را بسیار ساده و سریع کرده است. الحاق هر کنترلر دیگر به این دستگاه تمامی نیازها از کنترل یک میکسر تا ویرایش نرم‌افزار سینتسایزر شما را پاسخ می‌دهد.

صفی کامل از مزایا و نرم‌افزارهای رایگان

کوپن‌های تخفیف و امتیازات همراه این دستگاه یعنی از روزی که Triton taktile را به خانه بردید، از موسیقی همه پسند و نرم‌افزارهایی که هر روز بهتر و بهتر می‌شوند؛ لذت خواهید برد. نرم‌افزار Korg M1 Le، کوپن‌های تخفیف EZDrummer Lite، Ultra Analog Session، Strum Acoustic Session، Lounge Lizard Session و Ableton Live و نیز نرم‌افزار Reason Limited DAW، امتیازات خرید این دستگاه به شمار می روند. نرم‌افزارها را می‌توانید از http://www.korg-license-center.com دانلود کنید.